سنا در جورجیا: GOP برای استدلال در مورد دور دوم برای بررسی بایدن و یک مجلس دموکراتیک کلیدی است

بن فرای مدیر ستاد انتخاباتی پردو گفت: “خطر در این انتخابات نمی تواند بیشتر باشد: رأی دادن به جون اوسوف رأی دادن قدرت به چاک شومر و دموکرات های تندرو در واشنگتن است.” “گرجی ها اجازه نمی دهند که این اتفاق بیفتد.”

طبق قوانین غیرمعمول گرجستان ، یک نامزد سنا برای جلوگیری از دور دوم نیاز به 50٪ آرا را دارد. اما لوفلر ، که اواخر سال گذشته برای پر کردن صندلی سناتور بازنشسته جانی ایساکسون منصوب شد ، در رقابت خود با کاندیداهای متعددی از جمله وارنوک و نماینده داگ کالینز ، نماینده جمهوری اسلامی روبرو شد و وی رای کافی برای برنده شدن کامل را از وی گرفت. CNN پیش بینی کرده است که این رقابت به دور دوم منتهی می شود و هنوز در مسابقه Perdue که سه نامزد در آن حضور دارد ، پیش بینی نکرده است. اما اوسوف به نظر می رسد که پردو را به زیر آستانه 50٪ می رساند ، و این تقریباً مطمئن است که دموکرات ها و جمهوری خواهان نیز در انتخابات 5 ژانویه دیدار خواهند کرد.

در معرض خطر فراتر از کنترل سنا است. اگرچه CNN هنوز در هر مسابقه سنا پیش بینی نکرده است ، اما انتظار می رود جمهوری خواهان در دور دوم دور برتری 50-48 را داشته باشند و اگر دموکرات ها ایالت هلو را جارو کنند ، سنا به طور مساوی تقسیم می شود. اگر بایدن رئیس جمهور باشد ، معاون رئیس جمهور كامالا هریس آرا tied مساوی را در اتاق می شكند.

اما اگر میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا همچنان به رهبری سنا ادامه دهد ، یک رئیس جمهور بایدن باید اهداف خود را برای چهار سال آینده به شدت تغییر دهد. او برای تصویب کمک های مالی بیشتر و بیمه بیکاری در طی همه گیر شدن تلاش خواهد کرد. امضای قوانینی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی یا ایجاد گزینه بیمه سلامت عمومی برای خرید امریکایی ها تقریباً غیرممکن است. مک کانل می تواند نامزدهای قضات لیبرال را به تأخیر بیاندازد یا آنها را مسدود کند.

این استدلال می تواند برای GOP مفید باشد.

جک کینگستون نماینده جمهوریخواه سابق جورجیا به CNN گفت که این احتمال برای مبارزات لوفلر و پردو خوب است. کینگستون گفت که کنترل سنا در کنترل جمهوری خواهان “انگیزه ای” برای رای دهندگان ایالت هلو خواهد بود.

وی گفت: “آمریکایی ها تعادل را دوست دارند.”

جورجیا طی 20 سال سناتور دموکرات را انتخاب نکرده است. اما دموکرات ها دلایل جدیدی برای خوش بینی دارند ، با توجه به عملکرد روزافزون بایدن در این ایالت ، 800000 رأی دهنده جدید در دو سال گذشته ثبت نام کردند و حومه آتلانتا که به سرعت در حال تنوع است. و برخلاف ماه نوامبر ، ترامپ در این بلیط حضور نخواهد داشت ، به طور بالقوه میزان مشارکت در انتخابات را کاهش می دهد.

اما سرنوشت پردو و لوفلر همچنان به ترامپ گره خورده است. هر دو سناتور هنگام دفاع از روند دموکراتیک به دفاع او رسیده اند و بی اساس ادعا می کنند که انتخابات علیه او تقلب شده است.

رهبران GOP تیم ترامپ را فشار می دهند تا جزئیات اتهامات مربوط به کلاهبرداری را هنگام محرمانه کردن از رئیس جمهور ، جزییات اعلام کند

در حالی که تعداد معدودی از مقامات جمهوری خواه ، مانند سناتور یوتا ، میت رامنی ، گفته اند كه ادعاهای دروغ ترامپ به دموكراسی آمریكا آسیب می رساند ، لوفلر از هواداران خود خواسته است كه به وی برای كمك به مبارزات انتخاباتی ترامپ برای چالش های قانونی خود بپیوندند ، در حالی كه پردو اظهار داشت كه ترامپ اگر “هر آرا law قانونی” یک بار “شمارش شود” دوباره انتخاب می شود.

پیامدهای ناموزون انتخابات روز سه شنبه می تواند باعث شورش رای دهندگان شود – و به نامزدهای جمهوری خواه آسیب برساند.

کریس مورفی ، سناتور دموکرات ایالت کنتیکت ، گفت: “بدون حضور دونالد ترامپ در صندوق های رای ، من نمی دانم (اگر) او یک مورد را در مورد کمک به مشارکت در پایگاه خود در جورجیا ارائه خواهد داد. “دونالد ترامپ ممکن است در 5 ژانویه یا در حوالی کارهای دیوانه وار کارهایی را انجام دهد که می تواند همان حوزه انتخابیه را که در روز سه شنبه برای بایدن بیرون آمد ، بسیج کند.”

دموکرات ها در حال حاضر به اعضای خود مشاوره می دهند تا در دو ماه آینده احتیاط کنند. نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، روز پنجشنبه در یک فراخوان انتخابات ، در حالی که برخی از دموکرات های میانه رو صحبت می کردند و نگرانی ها در مورد انتقال پیام های بسیار دور به چپ را ابراز داشتند ، به اعضای خود در مورد اهمیت این دو نژاد گفت.

مبارزات در طی جلسه لنگ اردک کنگره می تواند فشار جدیدی را به نمایندگان مجلس وارد کند تا در مورد بسته محرک اجماع اتفاق نظر پیدا کنند ، زیرا رای دهندگان در جورجیا و سراسر کشور مشتاق تسکین از واشنگتن هستند. اما اگر مذاکرات دوباره متوقف شود ، دموکرات ها آماده اند که مک کانل را مقصر بدانند و اینگونه اظهار نظر کنند که رأی دهندگان جورجیا می توانند به طور موثر سلطنت خود را در بالای سنا پایان دهند.

“اقلیت سنا:” اگر ما بخواهیم خسارت سالهای ترامپ را ترمیم کنیم ، اگر قانونی را تصویب کنیم که واقعاً زندگی متوسط ​​آمریکایی ها را بهبود می بخشد ، نمی توانیم زیر سایه حق وتوی میچ مک کانل زندگی کنیم. ” شلاق دیک دوربین به CNN گفت. “اساساً ، به آمریكا: شما الان یك رئیس جمهور انتخاب كرده اید. حالا به او فرصت دهید كه حكومت كند. اگر میچ مک كانل با دكمه” نه “بزرگ تصمیم گیری را انجام می دهد ، این كار را بسیار سخت می كند.”

الن فاستر ، مدیر مبارزات انتخاباتی اوسوف ، روز جمعه گفت که او از گفتگوی نزدیک در مورد کنترل سنا استقبال می کند ، و گفت: “مردم واقعاً باور ندارند که جمهوریخواهان در دولت فدرال ، از ترامپ گرفته تا مک کانل ، در این همه گیری اقدامات کافی را انجام داده اند تا کمک کنند مردم.”

یک “نبرد حماسی”

جمهوری خواهان در حال حاضر اوسوف و وارنوک را به عنوان پیاده های شومر نشان می دهند. یکی از استراتژیست های جمهوری خواه در مسابقات سنا گفت: آنها شروع به تماس با اهدا کنندگان خود کرده اند و از آنها برای “پایان کار” در سنا کمک می خواهند.

بر اساس گزارش گروه تجزیه و تحلیل رسانه های کمپین کانتار ، گروه های سیاسی در حال حاضر بیش از 173 میلیون دلار برای مسابقات سنای جورجیا هزینه کرده اند که 58 درصد آن توسط جمهوریخواهان بوده است.

این استراتژیست درباره مسابقات جورجیا گفت: “این یک نبرد حماسی خواهد بود.” “صریحاً برای همه سنگ مرمرها است.”

استنلی هوبارد ، بزرگ میلیاردر رسانه در مینه سوتا ، بیش از 600 هزار دلار به كمیته های حزب جمهوری خواه و نامزدهای انتخاباتی در چرخه انتخابات سال 2020 كمك ​​كرده است. وی گفت که آماده است برای حفظ اکثریت جمهوری خواه در مجلس سنا ، بیشتر بدهد ، اگر این امر دلیل دیگری جز جلوگیری از تلاش دموکرات ها برای افزودن کرسی ها و قضات لیبرال به دیوان عالی نیست.

هوبارد روز جمعه به سی ان ان گفت: مفهوم یک دادگاه عالی توسعه یافته “من را ترساند”. “این باید از نظر من هر آمریکایی را بترساند.”

مقامات آمریکایی ها برای اقدام به سعادت ، بازوی سیاسی شبکه وابسته به میلیاردر کانزاس ، چارلز کوچ ، گفتند که آنها وزن خود را پشت پردو می اندازند. این گروه گفت كه فعالان آن برای رسیدن به رأی دهندگان در حال چرخش در گرجستان ، در صعود به روز انتخابات صدها هزار در را كشیدند و بیش از 11 میلیون قطعه نامه مستقیم برای آنها ارسال كرد.

این شرکت در انتخابات بین وارنوک و لوفلر که از سرمایه خود برای تأمین اعتبار مسابقه استفاده کرده است ، درگیر نیست. بر اساس پرونده های کمیسیون انتخابات فدرال ، لوفلر 23 میلیون دلار از پول خود را در این مسابقه تا 14 اکتبر هزینه کرد.

استیو فیلیپس ، یکی از اهداکنندگان قدیمی دموکرات و بنیانگذار دموکراسی در رنگ ، گفت: “کل اکوسیستم دموکراتیک برای سرمایه گذاری مبالغ هنگفت در این مسابقات سنا انگیزه بالایی خواهد داشت.”

وی گفت: “من انتظار دارم ده ها میلیون نفر از طرف دموکرات ها ، با سرعت زیاد جریان داشته باشند.”

جمعه ، رئیس جمهور جی بی. پورش روز جمعه در بیانیه ای گفت ، PAC اکثریت سنا ، اصلی ترین ابر PAC همسو با شومر ، در حال برنامه ریزی برای کمک به وارنوک و اوسوف است. Super PAC و گروه های وابسته به آن نزدیک به 47 میلیون دلار برای تبلیغات تلویزیونی ، رادیویی و دیجیتال علیه Perdue از طریق روز انتخابات هزینه کردند.

پورش گفت: “بلیط جمهوری خواهان جورجیا متشکل از یک جفت سیاستمدار فاسد ، خارج از تماس است که از همه گیری سود می برند و برای از بین بردن مراقبت های بهداشتی گرجی ها در هیچ جایی متوقف نخواهند شد.”

حملات در حال پرواز

وارنوک در حال حاضر با اخطار تبلیغاتی مبنی بر اینکه لوفلر می خواهد از مراقبت های بهداشتی در طی بیماری همه گیر خلاص شود ، آماده است و “قصد دارد شما را با دروغ درباره من ترساند.” راوی این آگهی در مورد تبلیغات منفی که ادعا می کند وارنوک با چنگال و چاقو پیتزا می خورد ، یک بار در ترک پیاده رو قدم گذاشته و “حتی از توله سگها متنفر است” هشدار می دهد ، که وی اختلاف نظر دارد.

وارنوک می گوید: “من توله سگها را دوست دارم.”

لوفلر در توییتر پاسخ داد که وی به دلیل “گنگسترها ، اراذل و اوباش و زورگویی ها به افسران پلیس” حمله خواهد کرد و به اظهارات وی پس از قتل مایکل براون توسط افسر پلیس در فرگوسن ، میسوری در سال 2015 اشاره کرد. (وارنوک از آن زمان گفته است که “احترام عمیقی” نسبت به اجرای قانون قائل است اما می خواهد این کشور “از حمایت برابر قانون” برخوردار باشد).

لوفلر گفت: “ما قرار نیست در مورد پیتزا و توله سگ صحبت کنیم.” “همه آنها را دوست دارند ، از جمله من!”

در حالی که اوسوف مسابقه سنا را به عنوان مسابقه ای بین شایستگی و هرج و مرج نشان داده است ، پردو آن را به عنوان گزینه ای بین آزادی و سوسیالیسم معرفی کرده است. اما این مسابقه اغلب به یک سری حملات شخصیت تغییر شکل داده است.

پردو ، مدیرعامل 70 ساله سابق فورچون 500 ، اوسوف ، مدیر 33 ساله رسانه را به دلیل اینکه نمی داند چگونه شغل ایجاد کند یا حفظ کند ، برکنار کرد. ماه گذشته ، اوسوف به CNN گفت كه قصاب كردن نام هریس توسط پردو در یك راهپیمایی انتخاباتی “بدون تردید” نژادپرستانه بود.

اوسوف پس از دریافت جلسات توجیهی سنا در مورد ویروس ، خرید سهام در یک شرکت داروسازی و یک شرکت دیگر که تجهیزات محافظت شخصی تولید می کند ، در حالی که سهام را در یک شرکت کازینو می فروشد ، تبلیغات تلویزیونی را به پرودو به دلیل کوچک شمردن تهدیدات همه گیر ، و تجارت سهام پخش کرده است. . پردو و صندوق رهبری سنا ، یک super PAC همسو با مک کانل ، در برابر تبلیغات مبنی بر اینکه “سناتور با تحقیقات مستقل” تبرئه شد ، مقابله کردند.

در بحث اخیر آنها ، اوسوف این سناتور را “کلاهبرداری” خواند که “در حالی که به” سلامتی مردم “نماینده خود حمله می کرد ، تحقیقات متعدد فدرال را برای تجارت داخلی انجام می داد. پردو عقب نشینی کرد که دموکرات برای “سخنگوی تروریسم و ​​چین کمونیست” کار کرده است – ادعا می کند اوسوف “مضحک” خوانده است.

روز جمعه در یک گردهمایی در فضای باز در آتلانتا ، اوسوف گفت که دموکرات ها اکنون “جنبش” دارند ، حتی اگر او حدود 100000 رای کمتر از پردو به دست آورد.

اوسوف گفت: “تغییر به جورجیا رسیده است.” “و بازنشستگی سناتور دیوید پردو فرا می رسد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>