سخنان نژادپرستانه متهم کردن شهرهای سیاه پوستان به تقلب در رای دهندگان

اما همه شهرها نیستند. واقعاً فقط شهرهایی مانند دیترویت ، فیلادلفیا و میلواکی – شهرهایی که اکثراً سیاه پوستان هستند یا جمعیت زیادی از سیاه پوستان دارند.

“شما می دانستید که آیا در فیلادلفیا زندگی می کنید. مگر اینکه باشید استونود – این یک اصطلاح ایتالیایی برای احمق است – مگر اینکه شما احمق باشید ، می دانید که افراد زیادی از کامدن برای رای دادن می آیند. “آنها هر ساله این کار را می کنند. تمام اوقات در فیلی اتفاق می افتد. … و این اتفاق می افتد زیرا این یک شهر دموکرات (فاسد) ، فاسد است و سالهاست که وجود دارد. سالهای بسیار زیاد و آنها آن را در مکانهایی انجام دادند که بتوانند از آن دور شوند. “

چنین ادعاهایی نه تنها به دلیل خالی بودن از واقعیت خطرناک و بد هستند بلکه به این دلیل که از همان پیام های نژادپرستانه استفاده می کنند که دولت ترامپ در چهار سال گذشته تعریف شده است.
همانطور که این هفته همکار CNN من هری انتن توضیح داد ، واقعیت این است که شهرهای بزرگ در ایالت های نبرد مانند میشیگان ، پنسیلوانیا و ویسکانسین به خاطر بایدن شکستند ، این امر مانع تلاش مجدد ترامپ در انتخابات نیست. حومه به همین دلیل رئیس جمهور ضرر کرد.

آنتن نوشت: “بایدن برنده شد زیرا او توانست با گسترش پشتیبانی از مناطق حومه ای خارج از آنها ، از قدرت سنتی دموکراتیک در شهرهای بزرگ استفاده کند.” “هیچ توطئه بزرگی توسط ماشینهای بزرگ شهر انجام نشده است. ترامپ به سختی مورد ضرب و شتم قرار گرفت زیرا رای دهندگان حومه از او خسته شده بودند.”

و با این حال ، مبارزات انتخاباتی ترامپ در مورد رای دهندگان حومه شهر حرف کمی زده است. در عوض ، این سخنان به قدمت جیم کرو باقی مانده است ، سخناني که اکثر رهبران حزب جمهوری خواه با سکوت خود آن را پرورش می دهند: این که آرا Black سیاهان به حساب نیاید.

هرچند تحقیر قدرت سیاسی رای دهندگان سیاه پوست بیش از لفاظی است. برای حزب جمهوری خواه ، که به طور فزاینده ای نسبت به قوانین و واقعیت حساسیت پیدا کرده است ، این نیز یک محرک استراتژی است.

برترلاس راس ، استاد دانشکده حقوق دانشگاه کالیفرنیا ، در سپتامبر گفت: “این شاید نتیجه گیری ترین انتخابات برای آفریقایی آمریکایی ها و مردم رنگین پوست از زمان انتخابات 1860 یا حداقل از سال 1960 یا 1964 باشد.” “آنچه که اکنون در مبارزات انتخاباتی (ترامپ) شاهد هستیم همان اقدامات سرکوب رای دهندگان است که ما در طول تاریخ برای هدف قرار دادن آفریقایی آمریکایی ها و سایر افراد رنگین پوست شاهد بوده ایم. اما این بار ، کسانی که سرکوب رای دهندگان را تبلیغ می کنند همه گیری را توجیه می کنند برای سرکوب رای دهندگان و ابزاری برای حمایت از این روش ها. “
درست در روز سه شنبه ، ترامپ شخصاً با دو عضو هیئت رئیسه بوم جمهوریخواه از ایالت وین میشیگان – که شامل اکثریت سیاه دیترویت است – در یک تلاش سرسختانه برای لغو نتیجه انتخاباتی که از دست داد ، تماس گرفت.
اتهامات کلاهبرداری ترامپ معنایی ندارد.  حومه شهرها و نه شهرها به همین دلیل او ضرر کرده است.

هفته گذشته طی یک تماس مطبوعاتی ، دادستان کل میشیگان ، دانا نسل ، یک دموکرات ، سخنان تند و تیز تلاش های مبارزات انتخاباتی ترامپ برای سرقت انتخابات را ارائه داد.

مطالب پیشنهادی  پراس میشل: آنچه شما باید به عنوان پرونده بدانید به هیئت منصفه می رسد

وی گفت: “واقعاً مضامینی که می بینیم و ادامه می یابد ، این است: سیاه پوستان فاسد هستند ، سیاه پوستان بی کفایت هستند و نمی توان به سیاه پوستان اعتماد کرد.” “این روایتی است که به طور مداوم مورد حمایت کمپین ترامپ و متحدان آنها در این دادخواست ها قرار می گیرد.”

ممکن است ساده تر باشد که اقدامات فوق را با عبارات کمتر پژمرده محکوم کنیم. اما انجام این کار به معنای تداوم مبارزاتی است که سعی در انجام کاری واقعاً زشت – واژگون کردن آرا millions میلیون ها آمریکایی – در مقابل دید.