زنان جمهوری خواه موفقیت در مجلس را رکوردشکنی می کنند

این یک تغییر بزرگ نسبت به میان دوره های 2018 است ، زمانی که تنها یک زن جمهوری خواه جدید ، کارول میلر ، ویرجینیای غربی پیروز شد. در حال حاضر تنها 13 زن جمهوری خواه در مجلس نمایندگان خدمت می کنند و دو نفر از آنها برای انتخاب مجدد کاندیدا نشده اند. اما حتی با عدم بازگشت مارتا روبی نماینده آلاباما و سوزان بروکس نماینده ایندیانا ، زنان جمهوری خواه بسیار بهتر از شکستن قدرت عمل خواهند کرد ، در واقع تعداد آنها در اتاق رشد می کند. آنها در مسیر مطابقت یا رکورد 25 زن جمهوریخواه مجلس هستند که در سال 2006 ثبت شد.
در همین حال ، به نظر می رسد زنان جمهوری خواه در مجلس سنا با پیروزی مجدد جونی ارنست از آیووا و قبول رقیب دموکرات سوزان کالینز در ماین (رأی دادن به CNN هنوز مسابقه سنای ایالات متحده در ماین را اعلام نکرده اند) ، در حالی که نماینده قبلی حزب سینتیا ، نماینده حزب سنا نیست لومیس یک کرسی سنا در وایومینگ را بدست آورد.

زنان به GOP کمک کرده اند تا صندلی های در اختیار دموکرات ها را که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در سال 2016 به دست آورده ، از دست دهد و از دستاوردهای میان دوره ای دموکرات ها در سال 2018 و اکثریت آنها بخورد.

در اوکلاهما ، استفانی بیس جمهوری خواه منطقه 5 را پس گرفت ، نماینده مجلس دموکرات ، کندرا هورن ، یکی از بزرگترین شگفتی های میان دوره های 2018 را تجربه کرد. در منطقه 1 آیووا ، اشلی هینسون ، که به عنوان یکی از بهترین افراد جذب شده حزب شناخته می شود ، ابی فینکناور نماینده اول دموکرات را شکست داد. یوت هرل در بازی برگشت در منطقه 2 نیومکزیکو نماینده جدید دموکرات Xochitl Torres Small را از دست داد. و در کارولینای جنوبی ، نانسی میس جمهوری خواه ، اولین زنی که از ارگ فارغ التحصیل شد ، نماینده نماینده دموکرات جو کانینگام ، که در سال 2018 پس از از دست دادن نماینده مارک سنفورد ، رئیس حزب جمهوری اسلامی ، منتقد صریح ترامپ ، کرسی منطقه چارلستون را چرخاند ، در مقدماتی او در همان سال بود.

این تعجب آورترین نتیجه انتخابات 2020 است

دموکرات ها حتی در مناطق فلوریدا جنوبی متحمل ضرر شدند هیلاری کلینتون در سال 2016 به پیروزی رسید ، جایی که ممکن است توسط حمایت لاتین از ترامپ در بالای بلیط کشیده شود. ماریا الویرا سالازار ، روزنامه نگار كوبایی آمریكایی ، دونا شالالا ، نماینده اول دموكرات ، كه دبیر بهداشت و خدمات انسانی در زمان رئیس جمهور بیل كلینتون بود ، در مسابقه ای كه به عنوان یك حزب دموكرات جامد در نظر گرفته شد ، غلبه كرد.

زنان همچنین دموکرات ها را از خوردن چمن های سنتی GOP بازداشتند. به عنوان مثال ، در اوایل چرخه ، دموکرات ها منطقه 5 ایندیانا را به عنوان نوعی منطقه حاشیه نشینی در نظر می گرفتند که رای دهندگان با تحصیلات عالی ممکن است رئیس جمهور را ترش کنند و دموکرات ها را از بالا و پایین بلیط حمایت کنند. هنگامی که بروکس ، رئیس استخدام کمیته ملی کنگره جمهوری خواه ، در ژوئن 2019 بازنشستگی خود را اعلام کرد ، برخی از جمهوری خواهان ترس از پایان کنترل GOP در آن منطقه را داشتند – و این یک نشانه بد است که احتمال دارد تعداد زنان GOP در مجلس وجود داشته باشد افتادن. اما ویکتوریا اسپارتز جمهوری خواه صندلی باز را در دست GOP نگه داشت و کریستینا هیل دموکرات را شکست داد.

در کلرادو ، لورن بوبرت ، مدافع حقوق اسلحه که ادعا کرده است با توطئه QAnon آشنایی دارد ، در منطقه 3 برگزار شد ، که پس از آنکه او در ابتدای امسال در انتخابات مقدماتی ناراحتی غافلگیرکننده ای از اسکات تیپتون ، نماینده جمهوریخواه ، ناراحت شد ، وارد عمل شد.

حداقل یک رئیس جمهوری دموکرات نیز یک زن جمهوریخواه جایگزین خواهد شد. میشل فیشباخ ، فرماندار ستوان سابق مینه سوتا ، رئیس بخش کشاورزی ، كولین پیترسون را كه یك هدف فرار از رژیم صهیونیستی بود و از سال 1991 در كنگره خدمت می كرد ، سرنگون كرد.

بر اساس رتبه بندی Inside Elections با Nathan L. Gonzales ، یکی از اعضای CNN ، زنان جمهوری خواه همچنین به کرسی هایی طبقه بندی شدند که به عنوان جمهوری سالید طبقه بندی می شوند. موفقیت در صندلی های قرمز امن مطمئن ترین راه زنان جمهوری خواه برای افزایش و حفظ تعداد خود بوده است.

کت کماک ، که یکی از جوانترین زنان جمهوریخواه کنگره خواهد بود ، به کرسی آزاد در فلوریدا انتخاب شد. لیزا مک کلین برنده منطقه 10 میشیگان ، یک صندلی باز دیگر شد. دیانا هرشبرگر به منطقه 1 تنسی و مری میلر به منطقه 15 ایلینوی انتخاب شدند. مارجوری تیلور گرین ، یک زن بازرگان معروف به حمایت از دیدگاه های توطئه آمیز و متعصبانه ، در یک صندلی باز در منطقه 14 جورجیا قرار داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>