ردیاب ماشین – خرید ردیاب

دقت ردیابی خودرو بسیار بالا می باشد و از طریق کامپیوتر ، تلفن همراه و پیامک می توان از وضعیت دستگاه مطلع شوید. با استفاده از این ردیاب ماشین، میتوانید از طریق نرمافزار اختصاصی سازگار با تلفنهای هوشمند بهصورت آنلاین خودروی خود را ردیابی کنید، از سرقت خودرو یا روشن شدن ماشین با خبر شوید و محدوده حرکتی برای خودرو خود تعیین کنید. پیش از آنکه یک ردیاب خودرو را بر خودرویی که متعلق به شما نیست یا توسط شما مورداستفاده قرار نمیگیرد وصل کنید (چه این خودرو متعلق به همسر و فرزندان شما باشد چه کارمندان شرکتتان)، مطمئن شوید که دلیل این کار را برای آنها بهخوبی توضیح دهید تا بعدها دچار مشکلات قانونی مربوط به شکستن حریم خصوصی دیگران نشوید. ردیاب آهنربایی یا ردیاب مخفی، ردیابی است که در آن نیاز به سیم کشی نیست و علاوه بر کاربرد آن به عنوان ردیاب خودرو، از آن به عنوان یکی از انواع ردیاب اشخاص، حیوانات و موتورسیکلت هم استفاده میشود. از انواع ردیاب اشخاص میتوان به ردیاب پرسنلی، ردیاب کابل شارژ اندروید شنوددار، ردیاب آهنربایی که به صورت ردیاب مخفی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و ردیاب موبایل اشاره کرد. تمامی انواع ردیاب اشخاص همانند ردیاب خودرو نیز دارای قابلیت شنود، ضد آب و ضد ضربه بودن میباشند.

با تمام این قابلیت ها ، ابعاد بسیار کوچک 92 × 52 × 23 میلیمتر امکان جایگذاری و نصب آن در هر فضایی را می دهد ، بدون اینکه مزاحمت یا جلب توجهی داشته باشد. ردیاب خودرو آهنربایی قابلیت نصب بر روی انواع خودرو های سبک و سنگین را دارا می باشد. ردیاب آهنربایی یا همان مغناطیسی در برابر عوامل محیط بسیار مقاوم بوده و سرعت و جهت حرکت را ثبت و ذخیره مینمایند. از ضروری ترین تجهیزات جهت محافظت و نظارت بر خودرو ردیاب خودرو می باشد. انواع جی پی اس خودرو با تنوع در کیفیت و طرح از جمله تجهیزات مناسب برای محافظت از خودرو می باشد. در فروشگاه دوربین مارکت برای مشتریان تنوع قیمت بالایی وجود دارد و در حق انتخاب آزاد هستید. از قابلیتهای دیگر ردیاب آهن ربایی، قدرت آهن ربایی بالا، نمایش موقعیت ماشین حتی در نقاط کور، ردیابی آنلاین، قابلیت جاسازی در جاهای مختلف ماشین، موقعیتیابی با پیامک و نرمافزار و غیره است.

مطالب پیشنهادی  آموزش وردپرس از پایه تا پیشرفته + تا کسب درآمد عالی - برتر آموز

با نصب انواع ردیاب خودرو آهنربایی بر روی وسایل نقلیه مختلف می توان در هر زمان از موقعیت وسیله نقلیه آگاه شد. ردیاب های خودرو آهنربایی به دلیل نصب در زیر خودرو دارای خاصیت ضد آب بوده و از استقامت بالایی در برابر رطوبت برخوردار هستند. ردیاب ماشین کار شما را در هنگام سرقت ماشین راحتتر میکند و میتوانید به راحتی ماشین و سارقین را قبل از این که به ماشین شما آسیب برسانند، پیدا کنید. اما با تحقیق درباره انواع مدلهای ردیاب خودرو میتوانید دستگاهی را پیدا کنید که امکانات مختصر و کافی را در اختیار شما قرار دهد و نیازهای شما را با هزینه کمتر برطرف نماید. به طور مثال، هنگامی که فرزند نوجوان شما (که به تازگی گواهینامه خود را دریافت کرده) قصد سفر درون شهری را دارد و شما نیز قادر به همراهی کردن او در طول سفر نیستید، با استفاده از ردیاب خودرو می توانید به آسانی فرزند خود را تا رسیدن به مقصد همراهی کنید.

ردیابهای خودرو جدید و پیشرفته که امکانات امنیتی فراوانی را در اختیار صاحب خودرو قرار میدهند دارای قیمت بالایی هستند و نصب آن نیز خود هزینهبر است. جهت راهاندازی این نوع از ردیاب خودرو ابتدا باید سیم کارت دارای جی پی اس را تهیه و فعال نمایید و در داخل دستگاه نصب کنید و سپس با چسباندن آن به سطح صاف فلزی که در معرض دید نباشد به صورت ردیاب مخفی استفاده نمایید. از جمله ویژگیهای ردیاب ماشین شرکت جی پی اس خودرو میتوان به، ارائه آدرس پستی، قابلیت تعریف سرعت مجاز در اتوموبیل، ارائه تاریخچه برای مسیرهای پیموده شده، قابلیت تماس اضطراری، مشخص کردن محدوده مکانی، قابلیت شنود، قابلیت خاموش کردن اضطراری حتی با ارسال پیامک، اطلاع رسانی جهت باز بودن درب خودرو و تعیین سرعت خودرو میباشد. ردیاب خودرو یک وسیله کوچک در اندازه یک گوشی موبایل است که سیمکارت میخورد و بر روی ماشین (داخل درب ماشین یا داخل سقف و یا داخل داشبورد ماشین) جاسازی و نصب میشود که سیمکشی بسیار آسانی دارد.

مطالب پیشنهادی  طراحی داخلی - اکسپروم Experome