راه باریک حتی برخی از دستیاران را با واقعیت روبرو می کند حتی وقتی ترامپ اقدام قانونی می کند

و علیرغم اطمینان از مبارزات انتخاباتی مبنی بر شکستن این اعداد ، به نظر می رسید واقعیت برای بسیاری از دستیاران ترامپ در کاخ سفید و مبارزات انتخاباتی که رئیس جمهور با راهی باریک تر برای پیروزی روبرو است در جریان است. برخی به طور خصوصی تصدیق کردند که شانس پیروزی ترامپ اکنون کم است و در حال بررسی مراحل بعدی شغلی خود هستند.

اما به نظر نمی رسد که این واقعیت برای خود نامزد ایجاد شده باشد. ترامپ با بیان اینکه رهبرش در برخی از ایالت ها از بین رفته و متقاعد شد که بایدن در حال سرقت مقام ریاست جمهوری است ، یک شب به برقراری یکسری تماس تلفنی ادامه داد. ترامپ شانس پیروزی خود را حفظ می کند ، هرچند با 270 رأی انتخاباتی کمتر از رقیبش جو بایدن راه دارد.

ترامپ که در کاخ سفید مستقر است و هیچ برنامه ای برای برنامه های عمومی ندارد ، شخصاً مشاوران خود را به جبهه های جنگ در سراسر کشور اعزام کرده است به این امید که نبردهای قانونی را در مناطقی که حاشیه ها محدود است آغاز کند. ترامپ علیرغم شک و تردید در مورد کارآیی استراتژی خود ، همچنان مصمم به درگیری طولانی مدت است و آن را تنها گزینه خود می داند.

این هجومی بود که رئیس جمهور پیش از موعد پیش نمایش کرده بود ، وعده داد که تیم وکلای خود را در ایالاتی که در آن از دست می داد آزاد کند.

اما با این وجود این یک تلاش پراکنده بود که بیشتر به منظور تضعیف اعتماد به نتایج انتخابات و ایجاد پشتوانه قانونی برای ادعاهای بی اساس ترامپ از کلاهبرداری طراحی شده تا اینکه در واقع آرای بیشتری را به نمایش بگذارد.

با شمارش آرا در میدان های اصلی جنگ ، رقابت برای کاخ سفید محدود می شود

در یک توییت صبح ، ترامپ اهداف خود را آشکار کرد ، حتی اگر مشاوران وی اصرار داشتند که آنها برای سرکوب رای تلاش نمی کنند.

“تعداد را متوقف کنید!” او حدود ساعت 9 صبح به وقت ET نوشت ، در آن زمان كل آرا در ایالت های اصلی وی را پشت سر بایدن نشان می داد ، به این معنی كه توقف در شمارش باعث می شود كه وی رئیس جمهور یك دوره ای باشد.

توئیت های منتشر شده ترامپ از محل اقامت کاخ سفید با تلاش های روابط عمومی مبارزات انتخاباتی وی و جانشینان جایگزین وی ، که ادعاهای بی اساس درباره انتخابات گسترده با تقلب را ابراز داشتند ، تقویت شد.

هیچ شواهد معتبری از تقلب گسترده رای دهندگان در مسابقه امسال وجود نداشته است. اما فریاد تجمع ترامپ برخی از طرفداران وفادار وی را بر آن داشت تا در مراکز جدول بندی جمع شوند و خواستار متوقف شدن شمارش آرا شوند.

در حضور علنی ، تیم ترامپ همچنان اصرار دارد که راه او برای پیروزی ممکن و حتی محتمل است.

بیل استپین ، مدیر ستاد انتخاباتی در تماس تلفنی صبح با خبرنگاران گفت: “دونالد ترامپ زنده و سالم است.”

در همین حال ، افراد زیادی که با این موضوع آگاه بودند ، ترامپ دستیاران خود را برای پیگیری پرونده های قضایی بیشتر تحت فشار قرار داده است ، و جایگاه قانونی را لعنت می کند و شخصاً به فرزندان بزرگسال خود دستور داده است که با بیرون کشیدن و دفاع از او با تردید در مورد صحت شمارش آرا ، از او دفاع کنند.

رئیس جمهور همچنین مشتاق صحبتهای علنی بوده است. در حالی که دستیاران در نظر داشتند که وی روز چهارشنبه برای خود سخنرانی کند ، اما در نهایت تصمیم گرفته شد که مخالفت شود زیرا پیام روشنی برای پیشنهاد وی وجود ندارد. برخی از مشاوران در حال برنامه ریزی برای برنامه ریزی هایی برای رئیس جمهور بودند که نشان دهند وی کار خود را ادامه می دهد ، اما تاکنون هیچ کدام اعلام نشده است.

از نظر ترامپ ، روز چهارشنبه کششی ناامیدکننده بود. دو میدان اصلی جنگ ، میشیگان و ویسکانسین ، به نفع بایدن فراخوانده شدند. این رقابت در جورجیا و پنسیلوانیا به شدت افزایش یافت ، در حالی که رئیس جمهور در آریزونا اختلافات خود را با بایدن کاهش می دهد.

در حالی که بایدن از نزدیک خانه خود در دلاور با دوربین صحبت می کرد ، ضمن اینکه ابراز خوشبینی می کند ، صبر را تشویق می کند ، ترامپ از چشم دور ماند. در عوض ، وی روز را با عصبانیت به تلفن فرمانداران جمهوری خواه پرداخت و خواستار به روزرسانی شد و س questionال کرد که چرا کارهای بیشتری برای کمک به تلاش های او انجام نمی شود ، مردم آشنا با این تماس ها گفتند. ترامپ روز چهارشنبه با فرمانداران جورجیا ، آریزونا و فلوریدا صحبت کرد.

در همان زمان ، وی لحظاتی در گفتگو با برخی از متحدان خود استعفا داده و سوال کرده است که آیا استراتژی حقوقی وی م workثر است یا خیر و آیا تیمش در چالش مبارزه در دادگاه ها مطابق شخصی که با او صحبت کرده است ، آماده است. در آن مکالمات ، صدای ترامپ خسته و فرومایه بود ، افرادی که با او صحبت کردند گفتند. رئیس جمهور علی رغم تردید ، اظهار داشت که وی چاره ای جز ادامه جنگ ندارد.

کارگران در ایالت های مهم تعداد زیادی آرا بدون شمارش را پایین می کشند

ستوان ارشد ترامپ ، از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس ، رئیس ستاد مارک میدوز و مشاور ارشد جارد کوشنر ، همه روز چهارشنبه در مقر مبارزات انتخاباتی خود در حومه ویرجینیا جمع شده اند تا نقشه ای برای پیشرفت در پیش رو داشته باشند.

سایر اعضای تیم وی ، از جمله پسرش اریک ترامپ و وکیل شخصی او رودی جولیانی ، به پنسیلوانیا بسیج شدند ، که به نظر می رسد در تلاش های قانونی مبارزات انتخاباتی صفر است. تیم دیگری از جمله ریک گرنل سفیر سابق آمریکا در آلمان در نوادا بود.

تیم ترامپ با طرح پرونده های قضایی در پنسیلوانیا و میشیگان خواستار متوقف شدن شمارش آرا تا زمان دسترسی ناظران به روند رسیدگی شده است. این کمپین همچنین در جورجیا شکایتی را به اتهام شمارش نامناسب آرا در یک ایالت شکایت کرد و از منطقه کلارک ، نوادا شکایت کرده و ثبت نام را به چالش کشیده است که روند آن را برای مشاهده پردازش آرا به چالش می کشد.

ستاد انتخاباتی ترامپ همچنین گفت كه از دادگاه عالی آمریكا می خواهد در پرونده ای در انتظار رسیدگی به تصمیم دادگاه ایالت پنسیلوانیا كه اجازه شمارش آرا را پس از روز انتخابات می دهد ، مداخله كند. و خواستار بازشماری مجدد در ویسکانسین شده است ، هرچند تا زمانی که بوم کامل نشود ، که می تواند تا 17 نوامبر برگزار شود ، نمی تواند درخواست رسمی کند.

چندین تحلیلگر حقوقی گفتند ، پرونده ها و درخواست های مختلف به استدلال های حقوقی طولانی مدت برمی گردد ، با تمرکز بر روی چنین ادعاهای نازکی یا تأثیر بر بخش کمی از آرا votes که آنها تصمیم گیری در مورد انتخابات ریاست جمهوری را ندارند.

بن گینزبرگ ، وکیل مدافع انتخابات جمهوری خواه و همکاری دهنده CNN گفت: “اعتراف به شکست ، واکنش قابل قبولی نیست که خیلی زود پس از انتخابات انجام شود ، بنابراین آنها بسیاری از دادخواست های سلام مری را به دیوار می اندازند و امیدوارند که چیزی گیر بیفتد.” وی گفت: انواع شکایت های مطرح شده توسط تیم ترامپ نشان دهنده مبارزاتی نیست که احساس خوش بینی می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>