راهنمای خرید انواع لوله های مورد استفاده در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی

4. در مقايسه با لوله هاي ديگر قطر خارجي كمتري داشته و به راحتي در داخل ديوار جاسازي و اجرا مي شود . 1. در برابر فشار وارده به جداره هاي خارجي داراي مقاومت و استحكام خوبي هستند . مهمترین ویژگی این لوله استحکام و مقاومت بالا در برابر شکستگی و فشار می باشد که همین دلیل بر عدم استفاده یا کمتر استفاده شدن از لوله های چدنی شد ولی لازم به ذکر است که حتی با توجه به استفاده از این نوع لوله احتمال شکستگی لوله ها همچنان بر قوت خود باقی است و نمی توان احتمال آن را صفر در نظر گرفت.

یکی از انواع لوله فلزی می باشد که در برابر فشار مقاومت مناسبی دارد و جهت لوله کشی فاضلاب و آب آشامیدنی کاربرد دارد که از ترکیب فلز نشن و چدن گرافیتی کروی تولید می شود. 5. در برابر مواد شيميايي از مقاومت بالايي برخوردار هستند . کاهش اتصالات در لولههای PEX احتمال نشت و چکه کردن آب را به حداقل میرساند.

این لوله ها از جنس مس بوده و برای انتقال آب از منابع اصلی به محل اسکان جمعیت مورد استفاده قرار گرفته است. لوله کاروگیت برای انتقال فاضلاب بسیار مناسب می باشد. در تغيير امتداد لوله هاي افقي و قائم سيستم لوله كشي فاضلاب به كار مي رود وبا مقادير انحراف مختلف توليد مي شوند .

از آن جایی که اکسیژن به این لوله وارد نشده؛ تغییر رنگ خاصی ندارد و زنگ زه نمیشود. به مشتریان خود عرضه میکنند؛ یکی از برترین این شرکتها، شرکت بازرگانی آراد آهن اسپادانا است که با بهرهگیری از تجارب ارزشمند خود در سالهای متمادی توانسته جایگاه ارزندهای را در عرضه لوله فولادی با بهترین قیمت در بین شرکتهای فعال در بازار آهن به دست آورد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با قیمت لوله بدون درز گازی وب سایت خود باشید.