رأی های نظامی: ترامپ خواستار سناریوی شمارش آرا است که در آن آرائی که به طور قانونی توسط ارتش صادر می شود ، بیرون بیاید

رئیس جمهور با این کار سناریویی را تأیید کرده است که هزاران نفر از اعضای ارتش – که به طور فعال از کشورشان دفاع می کنند – با بیرون انداختن آرای قانونی خود از حق رای محروم می شوند.

در هر انتخابات ، آرا lot بسیاری از اواخر – از نظر قانونی – از آمریکایی هایی که در خارج از کشور زندگی می کنند یا در خارج از ایالت محل اقامت خود قرار دارند ، از جمله تعداد قابل توجهی از رای دهندگان غایب که اعضای خدمات و خانواده های آنها هستند ، به دست می آید.

ارتش به مدت دو قرن رای گیری غیرحضوری – از زمان جنگ 1812 – آغاز شده و این روند در طول جنگ داخلی گسترش یافته است. آرای نظامی در انتخابات محلی ، ایالتی و ریاست جمهوری در آرا vote تأیید شده گنجانده شده است. هیچ چیز شرورانه ای در مورد آنها وجود ندارد.

ژنرال رئیس ستاد بازنشسته ارتش جورج کیسی به CNN گفت: “ما در اینجا از هیچ امتیاز ویژه ای نمی خواهیم.”

“ما فقط می گوییم که فکر می کنیم شمارش همه آرا مهم است ، به ویژه آرا those زنان و مردان خدماتی که به این کشور خدمت می کنند. آنها کارهای زیادی برای ما انجام می دهند و شایسته این هستند که صدای آنها را بشنوند.”

کیسی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2004 از عراق غیبت رأی داد و بارها و بارها به خاطر آوردن رای غیابی هنگام حضور در دور از ویرجینیا ، ایالت سابقه خود ، یادآوری می کند. او اکنون یکی از بسیاری از رهبران بازنشسته ارتش است که صدای خود را به Count Every Hero وام می دهد ، یک ابتکار دو حزب برای اطمینان از افزایش آرا military نظامی.

نحوه رای گیری نظامیان

اغلب اوقات ، اعضای خدمات وقت و پول خود را صرف پاکسازی موانعی می کنند که معمولاً از همتایان غیرنظامی آنها در امان می مانند تا از شمارش آراot آنها اطمینان حاصل شود.

سارا استریدر ، بنیانگذار ائتلاف رای نظامی ، یک سازمان غیرانتفاعی مورد تأیید سازمان های پیشکسوت و نظامی که با اعضای سرویس و همسرانشان همکاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها می توانند رای دهند ، گفت: “رای دهندگان نظامی باید برای رای دادن بسیار سخت کار کنند.”

“این یک فرآیند ثبت نام و ارسال پیچیده است. من افرادی را می شناسم که مجبور شدند بیش از 50 دلار برای یک شبه دادن یک رای موقت بپردازند زیرا آرای رسمی آنها هرگز به موقع به آنها نرسید.”

استریدر مثالهای متعددی را برشمرد: یک همسر نظامی که در تگزاس ، جایی که شوهرش مستقر است ، زندگی می کند اما در ایالت زادگاهش پنسیلوانیا رأی می دهد. همسرانی که در ژاپن زندگی می کنند اما در اوکلاهما ، تگزاس ، فلوریدا و جورجیا رأی می دهند.

وی درباره حمله رئیس جمهور به آرا legal قانونی که پس از روز انتخابات می رسد گفت:

خانواده های نظامی معمولاً هر چند سال یکبار به ایستگاه های وظیفه جدید از جمله در خارج از کشور نقل مکان می کنند. از 11 سپتامبر ، اعضای سرویس به احتمال زیاد به طور مکرر مستقر می شوند و میلیون ها نفر از مناطق جنگی ، پست های خارج از کشور و ایالت هایی که به طور موقت در آنها اقامت دارند ، رأی می دهند.

در جورجیا ، اعضای خدماتی که خارج از خانه خود مشغول خدمت هستند ، چه در داخل ایالات متحده و چه در خارج از کشور ، جمعه تا پایان روز کاری فرصت دارند برگه های رای گیری خود را دریافت کنند ، به شرطی که در روز انتخابات یا قبل از آن برای آنها علامت گذاری شود.

در نوادا ، آرا post علامت گذاری شده توسط روز انتخابات تا اواخر 10 نوامبر قابل دریافت است.

برخی از ایالت ها مهلت های دریافت برگه های رای را اعمال می کنند اما به دلیل تفاوت در نحوه پردازش پست در داخل و خارج از کشور ، به ویژه در تاسیسات نظامی یا مناطق جنگی ، نیازی به علامت پست ندارند.

پنسیلوانیا و کارولینای شمالی دو نمونه هستند.

در پنسیلوانیا ، این آرای غیابی باید تا شب قبل از انتخابات امضا شده و تا 10 نوامبر دریافت شود. نیازی به علامت پست نیست. در کارولینای شمالی ، محل استقرار اغلب نیروهای ارتش در کشور ، این مهلت حتی دیرتر است: 12 نوامبر بدون نیاز به علامت پستی.

همانطور که برنامه کمک به رأی گیری فدرال ، یک برنامه کمک به رای دهندگان و برنامه آموزش ایجاد شده توسط وزارت دفاع توضیح می دهد ، “به دلیل تغییر زمان تحویل نامه ، ممکن است روزی که نامه انتخاباتی خود را” از طریق پست “ارسال می کنید ، روزی نباشد که مرکز پستی آن را برای آن علامت گذاری کند. ممکن است از کارمند پست بخواهید که مواد انتخاباتی را مهر کند تا تاریخی به وضوح قابل مشاهده باشد. در برخی شرایط ممکن است یک نامه پستی و امضای دست نویس شما یا یک مقام محضر محرمانه کافی باشد. “

“گم شدن” آراots در جورجیا

ترامپ همچنین بدون دلیل و شواهد اظهار داشت که آرا military نظامی در جورجیا “مفقود” نیست ، با القا آرا به نوبه خود به نفع وی است.

“رای های گمشده ارتش در جورجیا کجاست؟ چه اتفاقی برای آنها افتاده است؟” رئیس جمهور جمعه توئیت کرد.

به نظر می رسید که وی اشاره به 8،410 برگ رای غایب در جورجیا را داشته است که توسط اعضای خدمات و خانواده های آنها و سایر رای دهندگان خارج از کشور درخواست شده و ارسال شده است – اما توسط دولت پس گرفته نشده است.

چیزی وجود ندارد که نشان دهد این آرا از بین رفته اند. ایالت جورجیا این آرا را می شمارد ، به شرطی که روز جمعه تا پایان کار به آنجا برسد ، همانطور که با 18008 رأی نظامی و خارج از کشور قبلاً در این ایالت کسب و شمارش شده است.

گابریل استرلینگ ، مدیر اجرای سیستم رأی گیری برای وزیر امور خارجه گرجستان ، بعدازظهر جمعه گفت: “این بیش از 0 و کمتر از 8،410 خواهد بود.”

برخی از آن آراots احتمالاً هنوز در حال حمل و نقل هستند. از بسیاری از آنها درخواست شد اما هرگز انتخاب نشدند ، که غیر معمول نیست.

در سال 2016 ، مطابق برنامه کمک به رأی گیری فدرال ، دفاتر انتخابات در سراسر کشور 950،836 رأی غایب را به رای دهندگان ارتش و خارج از کشور فرستادند اما فقط 623،577 رأی را از آنها پس گرفتند.

سه درصد از آرا received دریافت شده رد شد ، در درجه اول به این دلیل که به موقع نرسیدند. فرض بر این است که از افرادی که بازنگشته اند خواسته شده اما بازیگران انتخاب نشده اند.

حمایت نظامی از ترامپ

همچنین این سوال وجود دارد که آیا آرا the ارتش و خانواده های آنها به نفع ترامپ است ، همانطور که رئیس جمهور پیشنهاد کرد. این فرض ممکن است واقعیت نداشته باشد.

به طور سنتی ، آرا military نظامی محافظه کارانه را منحرف می کند ، اما ارتش ، به طور فزاینده ، از نظر سیاسی یکپارچه نیست.

تارا کوپ ، خبرنگار ارتش ملی و پیشکسوتان مک کلاتچی ، گفت: “در سال 2000 ، جمهوریخواهان واقعاً برای شمارش آرا military نظامی در آن انتخابات ریاست جمهوری سخت جنگیدند. آنها یک شهود داشتند و حق هم داشتند که در اکثر موارد آرا Republican قابل اعتماد جمهوریخواه بودند.” ، همین حالا در CNN. “اما شما کاملاً نسل جدیدی از اعضای خدمات را دارید که می بینند 20 سال جنگ در افغانستان و عراق دارد و اعتقادات سیاسی آنها در سراسر طیف است.”

یک نظرسنجی «ارتش تایمز» که در ماه آگوست به اتمام رسید – نگاهی نادر به دیدگاه های سیاسی اعضای فعال خدمات وظیفه – نشان داد که حمایت از ترامپ به میزان قابل توجهی کاهش یافته است ، از 46 درصد در سال 2016 به کمی کمتر از 38 درصد. تعداد بیشتری از اعضای خدمات گفتند که آنها به جای بایدن معاون رئیس جمهور سابق رأی می دهند تا ترامپ.

فراتر از سال 2020 ، طرفداران نگران تأثیر طولانی مدت اظهارات ترامپ بر اعتقادی هستند که اعضای خدمات و خانواده های آنها بر روند رای گیری غایب دارند و بسیاری از آنها استفاده می کنند.

سارا استریدر به سی ان ان گفت: “من هر روز می جنگم و یک جنگ سخت را متقاعد می کنم تا دوستان نظامی خود را متقاعد کنم که رأی دادن ارزش دارد ، زیرا این افسانه مخوف وجود دارد که آرای نظامی غایب شمرده نمی شوند ، زیرا افراد عادت دارند نتایج را قبل از رسیدن آرا اعلام کنند.” ، حتی اگر آرای غیابی نظامی در نهایت در رأی مصوبه منعکس شود.

“اکنون [military families] آنها احساس می کنند که اعتماد به نفس کمتری دارند که آرا to آنها شمرده می شود و مهم است زیرا آنها به طور چشمگیری تضعیف می شوند “.

این داستان با اظهار نظر ژنرال جورج کیسی رئیس ستاد بازنشسته ارتش به روز شده است.

لطفا ایده ها و بازخورد داستان را به آدرس [email protected] ارسال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>