دیوید اندال: نامزد مجلس قانونگذاری در داكوتای شمالی به دلیل كوید درگذشت ، به نظر می رسد كه پیروز شود

پیش بینی می شود نامزد جمهوریخواه در رقابت برای منطقه 8 داکوتای شمالی یکی از دو کرسی را از بین چهار نامزد کسب کند. وی طبق نتایج غیررسمی این ایالت ، حدود 35.53٪ از آرا کل را به دست آورد. پیش بینی می شود که دیو نهرینگ ، نامزد همکار GOP ، با کسب 40.72٪ آرا ، کرسی دیگر را بدست آورد.
مرگ اندال در ماه اکتبر س questionsالاتی را در مورد اینکه چه اتفاقی می افتد برای پیروزی در انتخابات در ماه نوامبر باعث شده بود. دادستان کل داکوتای شمالی با صدور نظریه ای اظهار داشت که وضعیت فقط همانند تصمیم یک مقام رسمی برای کناره گیری یا بازنشستگی تلقی خواهد شد ، بدین معنی که حزب جمهوری خواه منطقه نماینده ای را برای پر کردن صندلی خالی خود منصوب می کند.
خانواده وی ماه گذشته در بیانیه ای در صفحه مبارزات انتخاباتی خود در فیس بوک اعلام کردند که وی بر اثر ویروس درگذشت. او 55 ساله بود.

در بیانیه 6 اکتبر آمده است: “پسر محبوب ما دیوید دیروز پس از نبردی کوتاه با COVID-19 درگذشت.” “او بسیار محتاط بود به خصوص به این دلیل که چند چالش بهداشتی داشت ، اما قادر به دفع این بیماری نبود. ما دل شکسته ایم و از او می خواهیم نه به خاطر چگونگی مرگ بلکه با چگونگی زندگی به یاد بیاورد.”

مرگ آندال در حالی صورت می گیرد که داکوتای شمالی با تعداد نگران کننده ای از موارد ویروس کرونا درگیر شده است. موارد در این ایالت از اواسط ماه آگوست به طور مداوم در حال افزایش است و در روز سه شنبه ، داکوتای شمالی در میانگین هفت روزه موارد جدید روزانه به اوج رسید.

اندال توسط مقامات برجسته دولتی مورد تأیید قرار گرفت

آندال ، متولد بیسمارک ، طبق گفته های خود در روزنامه تریبون بیسمارک ، دامدار ، سازنده زمین و راننده حرفه ای بازنشسته بود. وی 16 سال را در کمیسیون برنامه ریزی و منطقه بندی شهرستان بورلی گذراند و به مدت هشت سال ریاست آن کمیسیون را بر عهده داشت.
او در انتخابات مقدماتی ژوئن نماینده جف دلزر نماینده سابق ایالتی فعلی را با تأیید استاندار داگ بوتگوم داکوتای شمالی و کوین کرامر سناتور ایالات متحده شکست داد.

کرامر در بیانیه ای در اوایل سال جاری گفت: “من در تأیید دیوید آندال به حزب جمهوری خواه منطقه و داگ بورگوم می پردازم زیرا ما به تعداد بیشتری جمهوری خواه ترامپ در قوه مقننه ایالتی احتیاج داریم.” “من می دانم که دیوید آندال از تولید کنندگان Ag ما حمایت خواهد کرد و برای زغال سنگ مبارزه خواهد کرد.”

مطالب پیشنهادی  خدمات پستی ایالات متحده برای ادامه اقدامات فوق العاده برای تحویل آرا properly به درستی مارک دار تا روز شنبه

خانواده اندال از حامیانی که در پیشنهاد وی برای مجلس نمایندگان نقش داشتند تشکر کردند.

خانواده وی در بیانیه ای گفتند: “او سالها کارمند عمومی بوده و منتظر فرصتی برای خدمت در مجلس قانونگذاری ایالت بود.” “ما ناراحت هستیم که آرزوی او محقق نخواهد شد. ما از همه شما که در گذشته از داوود حمایت کرده اید متشکریم ، و ضمن هماهنگی های لازم برای بزرگداشت زندگی وی ، از شما برای ادامه حمایت و دعا درخواست می کنیم.”

پیروزی پس از مرگ آندال در انتخابات ، اگرچه نسبتاً نادر است ، اما چیز سابقه ای نیست.

دنیس هوف ، صاحب فاحشه خانه نوادا و دلال خودخوانده ، تقریباً سه هفته پس از مرگ وی در انتخابات میان دوره ای سال 2018 در یک رقابت برای مجلس قانونگذاری ایالت پیروز شد. از سال 2000 ، حداقل پنج نامزد دیگر نیز پس از مرگ برنده انتخابات شده اند.