دو مقام امنیت میهن توسط کاخ سفید مجبور به استعفا شدند

در میان آنها یک مقام ارشد در بازوی سایبری DHS بود که در میان تحریک امنیت ملی توسط دولت ترامپ استعفا داد. برایان ور به عنوان دستیار مدیر امنیت سایبری در آژانس امنیت سایبری و زیرساخت DHS (CISA) خدمت کرد.

مقامات به سی.ان.ان گفتند ، والری بوید ، دستیار دبیر DHS در امور بین الملل نیز در فشارهای کاخ سفید استعفا داد.

DHS ، CISA و کاخ سفید از اظهار نظر در مورد استعفا خودداری کردند.

ژنرال ارشد آمریکایی در میان آشفتگی پنتاگون محکم ایستاده است

نامه استعفای وار ، دیده شده توسط CNN ، خطاب به رئیس جمهور دونالد ترامپ است و می گوید استعفای وی از جمعه قابل اجرا است. در آن ، او نوشت که خدمت به من افتخار بوده است ، و برجسته کردن کار خود در مورد امنیت انتخابات و پاسخ Covid-19 است.

اما نامه خداحافظی وی به کارمندان نشان می دهد که او مایل به کناره گیری نیست. او می گوید که “با اندوه فراوان” می رود و “خیلی زود است”. وی در ادامه دستاوردهای آنها را در دوران تصدی خود ذکر کرد. “ما روز انتخابات را از مداخله خارجی محافظت کردیم. رونق!” او نوشت.

این استعفا در پی تغییرات گسترده در بالای ساختار رهبری غیرنظامی وزارت دفاع صورت گرفته است که باعث شده است چندین نفر از ارشدترین مقامات غیرنظامی پنتاگون با وفاداران شناخته شده به رئیس جمهور جایگزین شوند. این تغییرات با اخراج مارک اسپر ، وزیر دفاع ترامپ از روز دوشنبه آغاز شد و مقامات ارشد پنتاگون به CNN گفتند که آنها نگرانند و نگرانند که در آینده چه اتفاقی بیفتد.

بوید روز پنجشنبه استعفای خود را به چاد ولف ، وزیر امنیت داخلی ، تحویل داد و نوشت که “با ناراحتی استعفای خود را ارائه می دهم ، که از 13 نوامبر سال 2020 اعمال می شود.”

دولت ترامپ مقامات ارشد دفاعی را برکنار و وفاداران خود را نصب می کند و زنگ خطر را در پنتاگون ایجاد می کند

“این عقیده من است که افراد با شخصیت باید از نهاد ریاست جمهوری حمایت کنند و در داخل آن کار کنند تا تصمیمات سیاستی را که به خوبی بر روی دولت مردم تأثیر می گذارد ، تحت تأثیر قرار دهند و تحت تأثیر قرار دهند. این اعتقاد در چند سال گذشته بارها مورد آزمایش قرار گرفته است و دعای پرشور من که بهترین انتخاب ممکن را انجام داده ام. برای شما و همکاران ما در سراسر دولت آرزو دارم این قدرت را داشته باشید که در ماه های آینده با افتخار رفتار کنید. ”

رهبری در این بخش در طول دوره ریاست جمهوری ترامپ بی ثبات بوده است. DHS – سومین دپارتمان بزرگ فدرال – دارای 5 منشی است که فقط دو نفر از آنها توسط مجلس سنا تأیید شده اند: جان کلی و کرستژن نیلسن.