دولت ترامپ فشار در مورد تأیید گرگ را در میان نگرانی ها درباره قانونی بودن و پاکسازی آژانس تجدید می کند

در هفته گذشته ، مقامات امنیت میهن با دفتر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، در مورد آوردن نامزدی به یک رأی نهایی در هفته های آینده صحبت کردند – اقدامی که ظاهراً هم تغییر آینده دولت ها را مورد تأیید قرار می دهد و هم انتقاداتی مبنی بر بی اعتبار بودن انتصاب گرگ.

آخرین فشار نمونه ای از نحوه عملکرد وزارت امنیت داخلی در چهار سال گذشته است. در طول دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ ، DHS – سومین بخش بزرگ فدرال – دارای 5 منشی بوده است که فقط دو نفر از آنها توسط مجلس سنا تأیید شده اند و در مورد مشروعیت و اقتدار این افراد س questionsالات زیادی را تجربه کرده اند پیشرو در ظرفیت های بازیگری.

وقتی رهبران می آمدند و می رفتند ، DHS در خط مقدم جنجالی ترین سیاست های ترامپ قرار گرفت ، از جمله سیاست “تحمل صفر” ، که منجر به جدایی هزاران خانواده در مرز آمریکا و مکزیک شد ، و یک سری سیاست هایی که ایجاد پناهندگی در ایالات متحده برای مهاجران را بسیار دشوار کرده است ، از جمله تغییرات دیگر در سیستم مهاجرت.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن برای تصدی منشی ، دپارتمانی را که می کوبد و به سیاست کشانده می شود ، به ارث می برد. ماموریت گسترده آن تحت الشعاع تاکید ترامپ بر مهاجرت و امنیت مرزی قرار گرفت.

یکی از مقامات به CNN گفت: “آسیب زیادی برای ترمیم وجود دارد.”

از زمان تأسیس آن پس از 11 سپتامبر ، زمانی که 22 آژانس دولتی جداگانه در یک سازمان ادغام شدند ، وزارت امنیت داخلی تلاش کرده است تا ساختار مدیریت پیچیده خود را مرتب کند و خود را به عنوان یک آژانس موثر در سطح کابینه معرفی کند ، طبق دفتر مسئولیت دولت 2018 گزارش. این همچنین سالهای مداخله را صرف تلاش برای نشان دادن خود به عنوان یک سازمان اجرای قانون هم تراز با FBI و دیگران کرده است.

علی رغم تلاش ها برای غیرسیاسی جلوه دادن ، این بخش در دوره ترامپ به بلای سیاسی منتقل شده است. به گفته منابع آگاه از این استعفا ها ، این هفته دو مقام DHS توسط کاخ سفید مجبور به استعفا شدند.

دو مقام ارشد امنیت میهن توسط کاخ سفید مجبور به استعفا شدند
روز پنجشنبه ، یک مقام ارشد در بازوی سایبری DHS ، در میان لرزش امنیت ملی توسط دولت ترامپ استعفا داد. برایان ور به عنوان دستیار مدیر امنیت سایبری در آژانس امنیت سایبری و آگاهی از زیرساخت ها فعالیت کرده است. مقامات به سی.ان.ان گفتند ، والری بوید ، دستیار وزیر امور خارجه در امور بین الملل نیز در فشارهای کاخ سفید استعفا داد.

در ماه های اخیر ، انتصاب ولف توسط دفتر پاسخگویی دولت و در دادگاه فدرال فاقد اعتبار شناخته شده است ، و این نگرانی را ایجاد می کند که تحت مدیریت دولت آینده اقدامات وی تحت نظارت بیشتر قرار می گیرد.

در ماه اوت ، GAO ، که به عنوان یک ناظر دولتی برای کنگره عمل می کند ، مجدداً تأیید کرد که Wolf و Ken Cuccinelli ، مقام ارشد انجام وظایف معاون وزیر ، با وجود فشار از DHS ، به عنوان بخشی از یک دستور جانشینی نامعتبر منصوب شدند. یک قاضی فدرال در مریلند نیز حکم داد که ولف احتمالاً غیرقانونی کار می کند.

استیو ولادک گفت: “اگر یک داستان کوتاه را کوتاه کنم ، فکر می کنم تلاش برای تأیید او اساساً با تلاش برای تصویب تمام برنامه ها و سیاست هایی است که ممکن است توسط دادگاه هایی برگزار شود که انتصاب وی برای بازیگری غیرقانونی بود.” یک تحلیلگر حقوقی CNN و استاد دانشکده حقوق دانشگاه تگزاس.

مطالب پیشنهادی  آنچه بخشودگی بوقلمون در مورد انتقال ترامپ می گوید

ولادک اضافه کرد: “از منظر دولت جدید که سیاست های این دولت را به عقب برگرداند ، نباید تفاوتی کند که این موارد توسط دبیر تایید شده سنا اعلام می شود یا کسی که به طور قانونی وظایف دفتر خود را به طور قانونی انجام می دهد”.

داگ آندرس ، سخنگوی مک کانل روز پنجشنبه به CNN گفت که “در حال حاضر” هیچ به روزرسانی یا راهنمایی برای برنامه ریزی وجود ندارد. DHS از اظهار نظر خودداری کرد.

گرگ در مورد انتصاب خود با سوالاتی روبرو می شود

گرگ که به عنوان رئیس بخش خدمت می کند نتیجه گردش مداوم و اغلب ناگهانی در بالاترین رده های رهبری است. دبیران قبلی سعی در جلب نظر ترامپ داشتند و سپس با خشم رییس جمهوری روبرو شدند که این وزارتخانه را ابزاری سیاسی برای کمک به انتخاب مجدد وی می دانست.

ولف در دوره یک ساله مسئولیت خود با پیام قانون و نظم ترامپ مطابقت داشت و در تابستان پورتلند ، اورگان را به دلیل ناآرامی های مدنی مداوم و در هفته های پایانی انتخابات ریاست جمهوری به سراسر کشور تذکر داد تا سوابق مهاجرت دولت را اعلام کند.

در همین حال ، مقامات فعلی و پیشین امنیت میهن هشدار دادند که افزایش سیاست زدایی در اجرای قانون ، اعتماد مردم را به این بخش کاهش می دهد. ترامپ ، به نظر می رسید که توجه خود را به خرج می دهد ، ولف را در حین تعدادی از رویدادهای عمومی نامزد می کند و از او تعریف و تمجید می کند.

در اواخر ماه اوت ، اندکی پس از انتشار گزارش GAO ، ترامپ قصد خود را برای معرفی ولف به عنوان وزیر امنیت داخلی اعلام کرد – یک مانور شگفت آور با توجه به ترجیح ترامپ برای خدمت مقامات کابینه در ظرفیت های بازیگری ، زیرا او می گوید ، این به او می دهد “انعطاف پذیری بیشتر”. یک ماه بعد ، کمیته امنیت میهن سنا ، در یک رأی گیری در یک حزب ، راه را برای رأی تأیید سنا باز کرد.

ران جانسون ، رئیس امنیت داخلی سنا گفت که او از تلاش برای تأیید گرگ فراتر از تصویب کمیته در ماه سپتامبر مطلع نیست.

مطالب پیشنهادی  بیترو - سامانه آنلاین حمل بار ( باربری آنلاین ) وانت نیسان خاور

جمهوریخواه ویسکانسین گفت: “هر کاری که ما بتوانیم انجام دهیم تا بتوانیم سیاستهایی را که وجود دارد انجام دهیم ، کار خوبی خواهد بود” ، با اشاره به ایده حفظ سیاستها در DHS ، افزود: “این می تواند دلیل خوبی برای تایید وی باشد” فراتر از دولت ترامپ

بدون تأیید ، انتصاب ولف – و سیاست های اعمال شده در دوره تصدی وی – همچنان با سوالاتی روبرو خواهد شد.

یک قاضی فدرال در نیویورک وضعیت ولف را در ماه اکتبر هدف گرفت و نوشت: “تصمیم DHS (” تصمیم TTP “) در نامه ای در 5 فوریه سال 2020 که توسط متهم چاد ولف ، و ظاهراً سرپرست وزارت امنیت داخلی نوشته شده است ، اعلام شد. با اشاره به تصمیم منع ساکنان نیویورک از برخی برنامه های معتمد مسافرتی.

دادگاه از کلمه “ادعا” استفاده می کند زیرا “بر اساس این حکم” تردیدی وجود دارد که آیا ولف آن زمان (و هم اکنون) به طور قانونی از اختیارات سرپرست وزارت امنیت داخلی استفاده می کند. “

بر اساس اعلامیه ثبت نام فدرال ، در پاسخ به پرونده های GAO و دادگاه های فدرال ، وزارت DHS اقدامات قبلی انجام شده در زمان تصدی منشی ولف را تأیید و تصویب کرد.

این بخش گفت که تصویب “با احتیاط فراوان” با توجه به چالش های انتصاب وی انجام شده است.

“آنها به تنظیم مجدد نیاز دارند”

اسامی دبیران احتمالی تحت مدیریت بایدن به آهستگی فرار کرد ، از جمله الخاندرو مایورکاس و لیزا موناکو ، که هر دو در زمان باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا خدمت می کردند و دارای تجربه امنیت داخلی هستند.

یک مقام سابق امنیت میهن به سی ان ان گفت: “آنها به تنظیم مجدد نیاز دارند.” “آنها به یک منشی جدید نیاز دارند که بگوید ما اینجا سیاست نمی کنیم.”

مطالب پیشنهادی  فرماندار جورجیا لایحه‌ای را امضا می‌کند که می‌تواند دادستان‌های محلی و DA را از مشاغل خود حذف کند

وی گفت كه بایدن انتظار دارد در مورد نامزدهای هیئت دولت هیچ اعلانی اعلام نكرد تا بعد از شكرگذاری ، با اظهار مشاوران كه “اوایل دسامبر” تاریخ هدف است.

مقامات گفتند که اولین دسته از این اطلاعیه ها برای کسانی است که دارای سبد سلامت ، اقتصادی و دفاعی هستند ، سایر اعضای کابینه احتمالاً تا اوایل ژانویه به تعویق می افتند ، زمانی که نتایج دور دوم انتظارات مجلس سنا در جورجیا مشخص است و اینکه جمهوری خواهان مشخص است کنترل سنا را حفظ کرده اند.

ماه ها بود که وزارت اسناد انتقال را برای دولت بعدی آماده می کند ، اما تماس مستقیم با تیم بایدن متوقف شده است زیرا ترامپ از پذیرفتن انتخابات خودداری می کند.

یک مقام وزارت گفت: اگر اداره خدمات عمومی بایدن را به عنوان برنده انتخابات و رئیس جمهور منتخب تشخیص دهد ، انتقال به سرعت پیش می رود.

مارک کومانس ، یک مقام قدیمی DHS که رهبری تلاش برای بخش را به عهده دارد ، اخیراً به کارمندان یادآوری کرده است که تا زمانی که اعلامیه ای از GSA ارائه نشود ، پرسنل باید از صحبت مستقیم با اعضای تیم بایدن خودداری کنند و از طریق دفتر انتقال بخش ادامه دهند. ، یک مقام بخش به CNN گفت.

جف زلنی و تد بارت از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته اند.