دور دوم سنا در جورجیا: سناتور دیوید پردو از بحث درباره جان اوسوف خودداری می کند

مریلین رایان ، رئیس باشگاه مطبوعاتی آتلانتا ، که میزبان دو بحث جداگانه برای دور دوم دور سنا است ، گفت: پردو دعوت به شرکت در مناظره با رقیب دموکرات خود را رد کرد.

ستاد انتخاباتی اوسوف به سی.ان.ان گفت که آنها دعوت باشگاه مطبوعات را پذیرفته اند ، و اوسوف روز یکشنبه در توییت خود نوشت: “به نظر می رسد سناتور دیوید پردو خیلی ترسو است که دوباره در مورد من بحث کند … سناتور ، بیرون بیایید و سعی کنید از سوابق خود دفاع کنید. من آماده رفتنم.”

این سناتور ارشد از جورجیا پس از کناره گیری از بحث درست قبل از روز انتخابات ، به دنبال بحثی که اوسوف را به عنوان “کلاهبردار” به پردو برچسب زد و پردو اوسوف را به سود بردن از چین متهم کرد ، آتش سوزی کرد. در عوض ، پردو در راهپیمایی ترامپ در شمال غربی جورجیا شرکت کرد.

“دور دوم انتخابات در جورجیا امتداد انتخابات عمومی 3 نوامبر است ، جایی که 52 درصد از مردم گرجستان به جان اوسوف و برنامه رادیکال وی رأی دادند. پردو با پیروزی بیش از 85000 رأی از اوسوف پیروز شد و تقریباً در هر ایالت دیگر پیروز شد. مدیر کمپین Perdue ، بن فرای ، روز یکشنبه در بیانیه ای به CNN گفت:

اوسوف در جریان یک راهپیمایی روز یکشنبه در حومه آتلانتا به این واکنش پاسخ داد و گفتگو را “حداقل حد مجاز” دانست که رای دهندگان باید از نامزدها انتظار داشته باشند.

پردو و اوسوف پس از آنکه هیچ یک از نامزدها نتوانستند 50٪ آرا on را در روز انتخابات به دست آورند ، به دور دوم راه می روند. از آن زمان ، جمهوریخواه جورجیا خود را پشت ادعاهای دروغین فعلی دونالد ترامپ در مورد تقلب در انتخابات قرار داده است ، و با پیوستن به كلی لوفلر ، سناتور جمهوری خواه جورجیا ، خواستار استعفا از براد رافنسپرگر ، وزیر خارجه جمهوری خواه گرجستان شده است.

اما در مصاحبه ها ، پردو پیروزی رئیس جمهور منتخب جو باین را تأیید کرده و هشدار داده است که حفظ دو کرسی سنا در جورجیا که به دور دوم منتهی می شوند ، به عنوان “آخرین خط دفاعی در برابر این دستورالعمل سوسیالیست لیبرال که دموکرات ها انجام خواهند داد” است.

مطالب پیشنهادی  در حالی که ترامپ مشغول سنگین کردن اخراج وی است ، قانون گذاران حزب GOP از رئیس CIA دفاع می کنند

پردو روز یکشنبه در مصاحبه ای با فاکس بیزینس گفت: “آنچه در معرض خطر است این است که (رهبر اقلیت سنا) شومر قوانین در سنا را تغییر خواهد داد” ، بنابراین آنها می توانند با 50 رای به علاوه رای معاون رئیس جمهور هر کاری را که بخواهند انجام دهند شكست بند ». در صورت تساوی در مجلس سنا ، معاون منتخب رئیس جمهور کامالا هریس رأی های تعیین کننده را به دست می آورد.

کلوپ مطبوعاتی آتلانتا گفت که دعوت نامه هایی به کمپین لوفلر و رقیب وی ، روحانی رافائل وارنک نیز ارسال شده است تا در همان روز در یک بحث جداگانه شرکت کند. کمپین وارنوک موقتاً موافقت کرده است ، در حالی که کمپین لوفلر هنوز پاسخی نداده است.

این داستان با نظرات مبارزات انتخاباتی Perdue و Osoff به روز شده است.