دموکرات ها پس از نتایج مختلف انتخابات ، تلاش ها برای تعامل با لاتین ها را ارزیابی می کنند

اما روزها پس از شمارش آرا ، به نظر می رسد دموکرات ها با تعداد گسترده ای از رای دهندگان لاتین در سراسر کشور به خوبی عمل کرده اند ، و علی رغم ورود ترامپ به فلوریدا و تگزاس ، دیدگاه بسیار خوشبین تری از درخواست بایدن در بلوک های مختلف رای گیری ترسیم کرده اند. میزان مشارکت در مکزیکی آمریکایی ها در مناطقی مانند نوادا و آریزونا زیاد بود ، در حالی که دموکرات ها موفق شدند از جوامع اسپانیایی تبار در مناطق جدید نبرد مانند جورجیا استفاده کنند. همچنین در ایالت های به اصطلاح “دیوار آبی” پنسیلوانیا ، ویسکانسین و میشیگان – جایی که طبقه کارگر سفیدپوست سالها وسواس داشت – حمایت قاطع از لاتین ها وجود داشت.

اگرچه دوام این پشتیبانی سوالی خواهد بود که تا چهار سال آینده ادامه دارد. از نظر دموکرات ها ، خبر خوب این است که بایدن حتی با داشتن نامزدی که اغلب با فعالان لاتین تلاقی کرده و در انتخابات مقدماتی برای پیروزی بر جامعه گسترده تر تلاش کرده است ، ائتلاف اختصاص داده شده به شکست ترامپ را برگزار کرد. با کمترین خوش بینی ، درگیری ترامپ با بخشهای خاصی از جامعه لاتین – به ویژه مردان جوان – واقعی است و همچنان در سالهای آینده باعث نگرانی حزب خواهد شد.

نتایج ناامیدکننده در فلوریدا و تگزاس ، جایی که برخی از دموکراتها فرصتی را برای به دست آوردن یک پیروزی سیاسی تغییر دهنده بازی که می توانست از انتخابات کنونی فراتر رود ، مشاهده کردند ، پیچیدگی رای گیری در لاتین را نشان داد. آنچه برای صاحبان مشاغل نسل دوم مکزیکی آمریکایی در تگزاس جنوبی جذاب است ممکن است فعالان مهاجرت در ویسکانسین را خاموش کند. نتیجه اثر مکعب روبیک است که حل آن برای هر دو طرف چالش برانگیز است – و تصدیق ، پس از مدتها در تخمین بسیاری از فعالان سیاسی و فعالان لاتین ، مبنی بر اینکه مکالمه درباره “رای لاتین” هنوز به طور کامل انجام نمی شود تنوع منافع مورد بحث را در نظر بگیرید.

برخی از دموکرات های برجسته می گویند هنوز نشانه های هشدار دهنده زیادی برای دسترسی گسترده حزب به رأی دهندگان لاتین وجود دارد ، که به طور خاص به آنچه که آنها به عنوان عدم موفقیت در مبارزات انتخاباتی بایدن در ایجاد ارتباط اولیه یا کمک کافی به سازماندهی مردمی توصیف کردند ، اشاره دارد. همچنین انتقاداتی از درون حزب و میان فعالان وجود داشته است که این کمپین متوجه قدرت جمهوری خواهان در ارتباط دموکرات ها با سوسیالیسم و ​​کارزار ضد اطلاعات با هدف اسپانیایی زبانان نبوده است. اما تعداد کمی گفتند که شکست در فلوریدا باید موفقیت در سایر مناطق کشور را تحت الشعاع قرار دهد.

جولیان کاسترو ، تنها لاتین که برای انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات مقدماتی دموکرات ها نامزد شده است ، گفت: “رای دهندگان لاتین در آریزونا و نوادا جایی که پول خرج شده و سازمان دهندگان در زمین حضور دارند پیروزی ها را رقم می زنند.” “ما شاهد حضور گسترده رای دهندگان جدید در لاتین بودیم و در بسیاری از جوامع با تعداد بی سابقه ای از دموکرات ها حمایت می کردند.”

اما ، کاسترو اضافه کرد ، “به طور مشخص برخی از شکاف ها به عنوان یک حزب در زمینه ارتباط و سرمایه گذاری با لاتین وجود دارد. ما باید بررسی کنیم که در زمینه ارسال پیام و سرمایه گذاری کوتاهی کرده ایم. و به عنوان یک حزب ما باید 365 را توسعه دهیم. مطبوعات روزانه دادگاه کامل برای اطلاع رسانی لاتین تا ما این حوزه حیاتی را از دست ندهیم. “

رهبران لاتین: در جایی که دموکرات ها سرمایه گذاری کردند ، بایدن پیروز شد

با ته نشینی گرد و غبار در انتخابات ، دموکرات ها اکنون می بینند که مسائل درک شده آنها با لاتین کمتر در مورد مشارکت آنها و بیشتر در مورد توانایی ترامپ در عملکرد بیش از حد در مناطق اصلی ، مانند فلوریدا جنوبی و دره ریو گراند ، در مرز ایالات متحده و مکزیک ، در تگزاس

دومینگو گارسیا ، رئیس اتحادیه شهروندان متحد آمریکای لاتین ، گفت: “بایدن هنوز برنده منطقه داد ، او هنوز هم دره ریو گراند پیروز شد.” “او فقط حاشیه های خود را از دست داد. این عدم ارسال پیام بود.”

و ، گارسیا اشاره کرد ، عدم سرمایه گذاری اولیه.

چگونه پست های شبکه های اجتماعی به زبان اسپانیایی در مورد انتخابات تردید ایجاد می کنند

وی درباره برخی از کارهای بایدن گفت: “خیلی خیلی دیر.” “یک بیدن سرمایه گذاری متوسطی در استخدام مشاوران و سازمان دهندگان مردمی لاتین انجام داده است. اما او می توانست تگزاس را برنده شود ، می توانست فلوریدا را برنده شود. در عوض فکر می کنم آنها این فرصت را از دست دادند.”

دموکرات ها می دانستند که به روز انتخابات می روند که جمهوری خواهان در میامی-داد به تعداد قابل توجهی روی می آورند و باعث ناآرامی فعالین در این ایالت می شوند. در روز جمعه قبل از روز انتخابات ، تقریباً 63٪ از شهرستانها 428،000 جمهوری خواه ثبت نام شده از قبل رأی داده بودند ، در حالی که این فقط 56٪ از 634،000 حزب دموکرات ثبت شده در این شهرستان است.

این رقم خوش بینی اولیه دموکراتها در فلوریدا را کاهش داد ، آنها معتقد بودند که یک نتیجه غیر منتظره در این شهرستان پرجمعیت می تواند رشد در مکانهایی مانند Duval County و منطقه اطراف Tampa را از بین ببرد. و این همان اتفاقی است که در نهایت رخ داد: بایدن تقریباً کل رای کلینتون را در سال 2016 در این ایالت کسب کرده است ، در حالی که سهم ترامپ با 200000 رأی قابل توجه رشد کرده است.

هنری مونوز ، رئیس Momento Latino و یکی از اعضای ارشد حزب دموکرات ، گفت: “من از لاتین ها در شهرستان میامی داد شگفت زده شده ام” ، با اشاره به اینکه بسیاری از رئیس جمهور که “در واقع با دیکتاتورها دوست است” حمایت می کند و تهدید می کند “به آرا احترام نگذارد” ” در برابر او.

اما ، مونوز گفت ، “گسترش درک ما و آنچه واقعاً در این سال اتفاق افتاده بسیار مهم است ، زیرا ما در یک چرخه حساس انتخابات از دست خواهیم داد زیرا حواس ما را در آنچه میامی داد ، حواس پرت کرده است.”

و سایر مناطق این کشور داستانی کاملا متفاوت در مورد توانایی دموکرات ها در خواستگاری از رای دهندگان لاتین تعریف کردند.

در فیلادلفیا ، جایی که یک جامعه رو به رشد پورتوریکو تبدیل به یک نیروی سیاسی در این کشور در حال چرخش شده است ، طبق گفته های بایدن بیش از 75 درصد آرا را در مناطق با غلظت بالای لاتین ها به دست آورد. ابتکار سیاست و سیاست Latino در UCLA. در منطقه Maricopa ، بزرگترین مرکز جمعیتی آریزونا که دارای جمعیت قابل توجه و در حال رشد از جمعیت آمریکای مکزیکی است ، مرکز سیاست پیدا شد بایدن در مناطق با غلظت بالای لاتین از 78٪ حمایت بالاتر برخوردار شد. و در ایالت هایی مانند نوادا و کلرادو ، لاتین ها خم شدن به سمت چپ را ادامه دادند که به تقویت ایالات به عنوان قلعه های دموکراتیک در غرب کمک می کند.
نظرسنجی های خروجی CNN نشان می دهد ، جوانان آمریکایی و رای دهندگان تحصیل کرده کالج در چندین ایالت میدان جنگ به بایدن می روند

درس: جایی که بایدن و حزب سرمایه گذاری زیادی در خواستگاری از رای دهندگان لاتین انجام داده اند ، او آنها را حمل کرد.

Lorella Praeli ، رئیس Action Community Action و مدیر رأی ملی لاتین کلینتون در سال 2016 گفت: “آنچه در مورد این چرخه واقعاً مهم است این است که (این نشان می دهد) هیچ میان بری وجود ندارد ، هیچ میانبری برای سازماندهی رای دهندگان Latinx وجود ندارد”. برای سرمایه گذاری زودهنگام و سنگین. “

پرائیلی افزود: این کافی نیست که فقط در آخرین ساعت به ما مراجعه کنید و فقط بگویید ، “دونالد ترامپ یک نامزد وحشتناک است ، اینجاست که چگونه به شما خدمت نکرده است.” شما باید برای مردم دلیل بیاورید تا ظاهر شوند و این کار را با ضربه زدن روی شبکه آنها انجام می دهید. “

از نظر دموکرات ها ، آریزونا نمونه کاملی از این امر است.

یک دهه پیش ، در حالی که حزب دموکرات در آریزونا سرخ و سنگین بی نظیر به نظر می رسید ، دموکرات ها و گروه های خارجی مانند LUCHA ، یک سازمان مردمی که توسط سازمان دهندگان لاتین اداره می شود ، شروع به سرمایه گذاری زیادی در سازماندهی رای دهندگان لاتین در اطراف مخالفت خود با کلانتر جو مارپوپا جو آرپایو و SB 1070 ، یک قانون بحث برانگیز مهاجرت که در صورت وجود “سو reasonable ظن معقول” به مهاجرت غیرقانونی ، افسران را ملزم به چک کردن مهاجرتی در هنگام اجرای سایر قوانین می کند.

این قانون رأی دهندگان لاتین را خشمگین کرد و مواردی را فراهم کرد که دموکرات ها بتوانند رأی دهندگان از جمله لاتین را در اطراف متحد کنند. این حزب ضمن ایجاد شبکه هایی از رای دهندگان لاتین مخالف کلانتر ، مبارزه با آرپائو را در پیام رسانی آنها مهم ساخت.

این دلیل عمده ای است که ترامپ ، که آرپائو را پس از محکومیت به تحقیر جنایی مربوط به تاکتیک های تندروی خود که به دنبال مهاجران بدون سند قانونی محکوم شده بود ، عفو کرد ، ایالت گرند کانیون را مکانی سخت برای پیروزی خود یافت.

یاسر سانچز ، وکیل مهاجرت که از بایدن پس از کار در جمهوریخواهان در اوایل کار خود حمایت کرد ، گفت که او به طور منظم به لاتین های متمایل به ترامپ یادآوری می کند که مردی که می خواستند به او رأی دهند ، مردی را که از او متنفر بودند عفو کرد.

سانچز با یادآوری گفتگوهایی که داشت گفت: “او جو آرپایو را که به دلیل پروفایل نژادی مکزیکی ها و چقدر در مورد آن رجز خوانی می کرد ، مورد اتهام تحقیر قرار داد.” “برای اینکه (ترامپ) به آریزونا بیاید و از لاتین ها رأی خود را بخواهد ، من آن را توهین آمیز دیدم.”

پیروزی بایدن برجسته رشد قدرت مردمی در لاتین است

اما اشاره قاطعانه به کاستی ها و تخلفات ترامپ در تبلیغات تلویزیونی و سخنرانی ها تنها یک قسمت کوچک از این نبرد بود. کارهایی که ممکن است در کشوری مانند نوادا به تعادل برسد ، با هدایت تلاش های گسترده اتحادیه آشپزی در لاس وگاس ، روی درها انجام شد. حتی از آنجا که جهان دموکراتیک به دلیل ویروس کرونا تا حد زیادی از دسترسی حضوری دور بود ، اتحادیه ضمن استفاده از اقدامات ایمنی جامع ، همچنان به ضربه زدن ادامه داد.

جئوكوندا آرگوئلو-كلاین ، دبیر خزانه داری اتحادیه آشپزی ، پیش از روز انتخابات به سی ان ان گفت: “كاملاً فرق می كند وقتی با فرد دیگر ارتباط برقرار كنید ، “شما می توانید چشمان آنها را ببینید ، آنها چشمان شما را می بینند و شما می توانید صحبت کنید ، می توانید به تمام س questionsالات آنها پاسخ دهید ، آنها می توانند س theyالاتی را که می خواهند بپرسند ، موافق یا مخالف باشند.”

نگرانی های دموکراتیک در مورد حمایت از لاتین در آخرین روزهای تبلیغات ادامه دارد

Argüello-Kline اهمیت بانکداری تلفنی ، پیام کوتاه و سایر ابزارهای مجازی برای دستیابی به رای دهندگان را رد نکرد. وی اصرار داشت ، اما سطح مشارکت در برابر مجادله به سادگی با هیچ روش دیگری قابل تکرار نیست.

وی گفت: “شما می توانید مکالمات زیادی را از طریق تلفن انجام دهید ، اما وقتی آن مکالمه را درب منزل با یک شخص انجام می دهید متفاوت است.” “این کاملا متفاوت است.”

وسعت ایدئولوژیک دموکراتهای لاتین در کنگره آشکار است ، جایی که نماینده نیویورک اسکندریه اوکاسیو-کورتز به عنوان یک رهبر پیشرو ملی پیشگام ظاهر شده است. در انتهای دیگر ، در جنوب تگزاس ، نماینده دموکرات محافظه کار هنری کوئلار (Henry Cuellar) وجود دارد که امسال در مسابقات مقدماتی یک رقیب چپ را شکست داد.

آنا ماریا آرچیلا ، مدیر اجرایی مرکز دموکراسی مردمی ، گفت که اعتبار موفقیت های بایدن با رای دهندگان لاتین باید بین کمپین و سازمان های خارج از کشور که به خلا plug تلاش های خود کمک کردند تقسیم شود.

آرچیلا آخر هفته آخر قبل از روز انتخابات را در فیلادلفیا گذراند و گفت ، در حالی که به رادیو لاتین گوش می داد ، از پیام های متنوع ناشی از مبارزات انتخاباتی بایدن ، اما همچنین گروه هایی مانند People for the American Way و دیگران تحت تأثیر قرار گرفت.

آرچیلا به یاد می آورد: “بعد از صحبت تجاری با بخشهای مختلف یا انواع مختلف تجربیات جامعه لاتین ، تجارت صورت گرفت.” “بنابراین ، یک تجارت تجاری با هدف پورتوریکویی ها ، در مورد طوفان وجود داشت. و یکی وجود داشت که مکالمه ای بین دو زن ، یک مادر و یک دختر بود ، صحبت کردن در مورد رای دادن Latinas و آنچه که ما به آن اهمیت می دهیم. و سپس یک مورد وجود داشت تجاری در مورد مهاجران. “

وی افزود ، برنامه های سیاسی در حال رشد گروه هایی مانند United We Dream Action و Make the Road Action ، همچنین به تغییر چشم انداز کمک می کند. بایدن نیز هنگامی که تحت فشار قرار گرفت و در بعضی موارد توسط کاندیداهای دیگر به دلیل میراث سیاست مهاجرت دولت اوباما تحت فشار قرار گرفت و از ابتدای انتخابات تغییر مکان داد.

وی گفت: “داشتن برنی (سندرز) و (الیزابت) وارن و جولیان کاسترو بسیار مفید بود – ما باید با (کاسترو) شروع کنیم – داشتن یک دیدگاه انتقادی نسبت به سالهای اوباما.” “و نه فقط گفتن ساده که آسیب و آزار و اذیت مهاجران از ترامپ آغاز شده است.”

پس از مقدماتی ، بایدن و سندرز با هم همکاری کردند تا به یک سری از “نیروهای وظیفه وحدت” بپیوندند تا در ایجاد شکاف در تعدادی از مسائل ، از جمله مهاجرت ، کمک کنند. و در مناظره دوم و آخر با ترامپ ، بایدن در یک گسست نادر با اوباما ، به نقش دولت در عدم توافق در توافق در مورد اصلاحات جامع مهاجرت اعتراف کرد.

او اصرار داشت که این بار متفاوت باشد.

بایدن گفت: “من رئیس جمهور ایالات متحده خواهم شد ، نه معاون رئیس جمهور ایالات متحده.” “واقعیت این است که ، من به صراحت بیان کردم ، ظرف 100 روز ، قصد دارم راهی برای شهروندی بیش از 11 میلیون نفر بدون سند به کنگره ایالات متحده ارسال کنم.”

تصحیح: این داستان برای شناسایی صحیح دومینگو گارسیا اصلاح شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>