خرید گیاه آپارتمانی بزرگ ارزان

گیاهان آپارتمانی انواع متنوعی دارند و هر یک از آنها دارای برگ های خاصی هستند. برخی از گیاهان آپارتمانی بزرگ می باشند و جذابیت و زیبایی خاصی را به خانه می بخشند. اگر شما قصد خرید گیاه آپارتمانی بزرگ را دارید باید به خوبی در مورد مدل ها و نمونه گل های بزرگ آپارتمانی اطلاعات بیشتری کسب کنید. هر یک از انواع گیاهان آپارتمانی که بزرگ می باشند دارای ویژگی های خاصی برای مراقبت هستند. بنابراین زمان خرید انواع آنها باید به خوبی در مورد شرایطی که مربوط به نگهداری شان می باشد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در صورتی که می خواهید از زیبایی های طبیعی در خانه خود بهره مند شوید باید بدانید که خرید گل آپارتمانی بهترین انتخاب است. برخی از گیاهان آپارتمانی که بزرگ هستند زیبایی بیشتری را به ساختمان می بخشند. البته که شما زمان خرید گیاه آپارتمانی بزرگ باید به خوبی متراژ ساختمان تان و نور خانه را بررسی کنید و سپس یکی از آنها را خریداری نمایید. بنابراین پیش از خرید هر یک از گل های بزرگ آپارتمانی باید با افرادی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید تا بهترین گل را برای خریداری به شما معرفی نمایند. همچنین اگر منزل شما نور مناسبی برای گیاهان ندارد میتوانید گیاهان سایه دوست را خریداری نمایید. برای آشنایی با انواع گیاهان سایه دوست کافیست تا بر روی لینک کلیک کنید.

در ادامه برخی از گل های بزرگ آپارتمانی را برای خرید در ادامه به شما معرفی می کنیم.

خرید گیاه آپارتمانی بزرگ و انواع گل ها

شما زمان خرید گیاه آپارتمانی بزرگ بهتر است که هر یک از گل ها را همراه با ویژگی هایشان بشناسید. برخی از گل های بزرگ همراه با ویژگی هایی که دارند عبارت هستند از :

1. انجیر ربابی

 یکی از گل‌ های بزرگی که برای فضای خانه مناسب می باشد گل انجیر ربابی است. برگ های این گل بزرگ هستند و رنگشان سبزه روشن می باشد. هر یک از برگ های گل حالت موم مانند دارند و روی آنها رگبرگ هایی که باریک هستند مشاهده می شود. ارتفاع این گیاه زمانی که رشد می‌ کند از ۱۵۰ تا ۱۸۰ سانتیمتر می ‌رسد. اگر شما می‌ خواهید یک گل بسیار بزرگی را برای خانه خود خریداری کنید این گل اولین انتخاب تان خواهد بود.

انجیر ربابی

2. گل فیکوس

 ارتفاع این گیاه از ۱۸۰ تا ۲۴۰ سانتیمتر در دوران رشد می رود. این گیاه از جمله گیاهان اکسیژن ساز آپارتمانی شناخته می ‌شود. برگ های آن بزرگ و بی بیضی است. هر یک از برگ ‌های این گیاه حالت چرم مانند دارد. شما در واریته های متنوع آن می توانید رنگ های مختلف مشاهده کنید. این گیاه از جمله گیاهان آپارتمانی بزرگ شناخته می‌ شود که بسیار مقاوم است. بسیاری از افراد برای نگهداری از این گیاه اتاق نشیمن را انتخاب می‌ کند.  اگر تنه این گیاه دچار آسیب شود شیره سمی از آن خارج می گردد. بسیاری از افراد این شیره سمی را برای طراحی و تولید پلاستیک ها به کار می برند.

فیکوس

3. انجیر آفریقایی

 این گیاه از جمله دیگر گیاهان بزرگ آپارتمانی است که دوران رشد ۱۸۰ تا ۲۱۰ سانتی متر ارتفاع می گیرد. برای خرید گیاه آپارتمانی بزرگ این گل را می توانید انتخاب کنید. این گل دارای برگ های بسیار بزرگی است که رنگ آنها سبز براق می باشد. شکل برگ های گیاه به حالت گرد است. این گیاه بزرگ از جمله گیاهان تصفیه کننده هوای آپارتمانی شناخته می شود. اگر شما می خواهید سطح رطوبت مناسبی را در درون خانه به وجود بیاورید این گیاه گزینی بی نظیری است.

گیاه انجیر آفریقایی

4. نخل دم دار

 این گیاه از دیگر گیاهان برگ بزرگ است که ارتفاع آن در دوران رشد از ۱۸۰ تا ۲۴۰ سانتیمتر می رود. برگ ‌های این گیاه مانند دم ماهی است. رشد گیاه به صورت توده ای انجام می شود. یکی از مواردی که موجب شده بسیاری از افراد اقدام به خرید این گیاه نمایند نحوه نگهداری و مراقبت آسان آن می باشد. برای اینکه رشد زیادی از این گیاه به دست بیاورید باید آن را روبروی نور خورشید قرار دهید. در واقع نیاز اصلی این گیاه برای رشد نور کامل خورشید است.

نخل دم دار

5. نخل پرشکوه

 این گیاه از جمله دیگر گیاهانی است که به عنوان گیاه آپارتمانی کم نور شناخته می شود. رشد این گیاه از ۱۵۰ تا ۱۸۰ سانتی متر ارتفاع دارد. اگر شما به دنبال یک گیاه هستید که شرایط نوری کمی را نیاز داشته باشد. و همچنین سرعت رشد آن بالا باشد، این گیاه را می توانید خریداری کنید. نخل از جمله گیاهان پر شکوه آپارتمانی به شمار می ‌رود که دارای شاخه‌ های متراکم است.

نخل پرشکوه

6. گیاه اژدها

برای خرید گیاه آپارتمانی بزرگ این گیاه گزینه مناسبی است. رنگ برگ های این گیاه ترکیبی از لیمویی و سبز است که جذابیت این گیاه به همین دلیل است. این گیاه برای فضاهای کناری ساختمان بسیار مناسب می باشد. اگر شما مراقبت صحیح از این گیاه داشته باشید، رشد بسیاری از آن دریافت خواهید کرد. در صورتی که می خواهید فضای ساختمان خود را بسیار زیبا کنید این گیاه گزینه مناسبی به شمار می‌ رود.

گیاه اژدها

7. دراسنا بلالی

 این گیاه در دوران رشد ۱۲۰ تا ۱۸۰ سانتیمتر ارتفاع می ‌گیرد. این گیاه سرعت رشدش بسیار پایین است. مراقبت کردن از آن آسان می باشد. نور غیر مستقیم خورشید از جمله ویژگی ها و نیازهای مربوط به این گیاه آپارتمانی بزرگ است. از آنجایی که برگ های این گیاه به رنگ سبز براق می باشد برای تصفیه کردن سموم به بهترین نحو ممکن عمل می‌ کند. این گیاه را به عنوان یکی از گیاهان اکسیژن ساز آپارتمان می شناسند.

دراسنا بلالی

8. لیندا

 گیاه لیندا از جمله دیگر گیاهان بزرگ آپارتمانی است که در دوران رشد ۱۸۷ سانتی متر ارتفاع می گیرد. یکی از دلایلی که محبوبیت این گیاه را افزایش داده است سرازیر شدن برگ های آن به سمت پایین می باشد. رنگ برگ های این گیاه سبز مایل به تیره است. از نظر سرعت رشد باید بدانید که این گیاه سرعت رشد بالایی ندارد. گیاه لیندا زمان گلدهی غنچه هایش به رنگ سفید می شود.

لیندا

9. کاج مطبق

کاج مطبق

گیاه آپارتمانی مورد نظر دارای ارتفاع ۱۸۰ تا ۲۴۰ سانتیمتر است. این گیاه به عنوان یکی از گیاهان بزرگ ساختمانی شناخته می شود. البته باید بدانید که آن یک کاج واقعی نیست. ولی برخی از خصوصیات کاج را دارد. نگهداری کردن از این گیاه بسیار آسان است. نور غیر مستقیم خورشید از جمله نیازهای این گیاه به شمار می‌ رود. پنجره های جنوبی خانه را برای نور غیر مستقیم این گیاه همیشه باز بگذارید. برای خرید گیاه آپارتمانی بزرگ این گیاه انتخاب مناسبی است.