جمهوری خواهان آستانه رأی گیری و اهداکنندگان را برای واجد شرایط شدن برای اولین مناظره ریاست جمهوری در 23 اوت تعیین می کنند.CNN

کمیته ملی جمهوری خواه روز جمعه اعلام کرد که اولین مناظره مقدماتی ریاست جمهوری در 23 آگوست در میلواکی برگزار می شود و همچنین آستانه های رای گیری و اهداکنندگان را که نامزدها باید برای حضور در صحنه ملاقات کنند، مشخص کرد.

برای شرایط رای گیری، نامزدها باید حداقل 1٪ را در سه نظرسنجی ملی یا ترکیبی از نظرسنجی های ملی و یک نظرسنجی از ایالت های دارای رای اولیه به رسمیت شناخته شده توسط RNC ثبت نام کنند.

RNC در بیانیه ای گفت: نامزدهای واجد شرایط همچنین به حداقل 40000 اهداکننده منحصر به فرد برای کمیته اصلی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری (یا کمیته اکتشافی) با حداقل 200 اهدا کننده منحصر به فرد در هر ایالت یا منطقه در 20+ ایالت و/یا منطقه نیاز دارند. .

کمیته گفت: نامزدها همچنین باید تعهدی را امضا کنند که «موافقت با حمایت از نامزد نهایی حزب است».

رونا مک دانیل، رئیس RNC، علناً از الزام به اصطلاح وفاداری برای شرکت در مناظره‌های GOP حمایت کرده است و در ماه فوریه گفت که این یک “بدون فکر” بود.

مک دانیل به دانا باش از سی‌ان‌ان گفت: «اگر می‌خواهید در صحنه مناظره کمیته ملی جمهوری‌خواه حضور داشته باشید و از رای‌دهندگان بخواهید از شما حمایت کنند، باید بگویید، من از رای‌دهندگان و کسانی که به عنوان نامزد انتخاب می‌کنند حمایت می‌کنم.» “وضعیت اتحادیه.”

نامزدها باید این مدارک را 48 ساعت قبل از اولین مناظره که توسط فاکس نیوز برگزار می شود، به RNC ارائه دهند. این کمیته همچنین گفت که «اگر نامزدهای کافی واجد شرایط لازم باشند، مناظره دوم در 24 آگوست برگزار خواهد شد.

قوانین سخت‌گیرانه‌تر از آنچه دموکرات‌ها در چرخه 2020 برای واجد شرایط شدن برای اولین مناظره ریاست‌جمهوری خود نیاز داشتند، هستند، زمانی که نامزدها باید حداقل 1 درصد حمایت را در سه نظرسنجی از فهرست تایید شده نظرسنجی‌ها ثبت می‌کردند یا کمک‌های تبلیغاتی را از 65000 اهداکننده منحصربه‌فرد دریافت می‌کردند. شامل 200 اهداکننده هر کدام از 20 ایالت مختلف.

الزام جمهوری خواهان برای کاندیداهای سال 2024 برای دستیابی به آستانه نظرسنجی و اهداکننده می تواند شرایط را برای برخی از افراد امیدوار که در تلاش برای به دست آوردن یک درصد در نظرسنجی ها یا جمع آوری کمک های مالی هستند، دشوار کند.

سی‌ان‌ان ماه گذشته گزارش داد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، که به‌عنوان نامزد فعلی نامزدی حزب جمهوری‌خواه در نظر گرفته می‌شود، به‌طور خصوصی درباره حذف یکی از دو مناظره اولیه ریاست‌جمهوری‌خواهان جمهوری‌خواه صحبت کرده است. .

مشاوران ترامپ به برتری او در نظرسنجی ها به عنوان یکی از دلایل تردید او اشاره کردند. اما برخی از نزدیکان رئیس جمهور سابق گفتند که هنوز برای تصمیم گیری در هر صورت زود است.

نظرسنجی اخیر سی ان ان نشان داد که ترامپ انتخاب اول 53 درصد از رای دهندگان جمهوری خواه و متمایل به جمهوری خواهان در انتخابات مقدماتی بوده است که ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا را تقریباً دو برابر کرده است. سایر افراد امیدوار یا نامزدهای احتمالی همگی تک رقمی بودند، از جمله مایک پنس معاون رئیس جمهور سابق، نیکی هیلی سفیر سابق سازمان ملل، تیم اسکات سناتور کارولینای جنوبی، کریس کریستی فرماندار سابق نیوجرسی، ویوک راماسوامی، کارآفرین فناوری، فرماندار سابق آرکانزاس. آسا هاچینسون، فرماندار نیوهمپشایر، کریس سونونو و فرماندار داکوتای شمالی، داگ بورگوم.

این داستان با اطلاعات تکمیلی به روز شده است.

مطالب پیشنهادی  ترامپ نشان می دهد که گذار به اندازه ریاست جمهوری اش آشفته خواهد بود