جارد کوشنر برای پذیرش به دونالد ترامپ مراجعه کرده و ملانیا ترامپ به رئیس جمهور توصیه کرده است که ضرر را بپذیرد

یک منبع جداگانه آشنا با گفتگوها روز یکشنبه به سی ان ان گفت که ملانیا ترامپ ، بانوی اول ، به رئیس جمهور توصیه کرده است که زمان پذیرش باخت در انتخابات فرا رسیده است.

این منبع خاطر نشان کرد ، اگرچه بانوی اول در مورد انتخابات اظهارنظر علنی نکرده است ، اما وی نظر خود را به طور خصوصی ارزیابی کرده است. این منبع گفت: “او این پیشنهاد را ارائه داده است ، مانند اغلب اوقات.

سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ ، جیسون میلر ، صبح روز یکشنبه در توئیتی ، نزدیک شدن کوشنر به ترامپ را تکذیب کرد ، هرچند CNN پای گزارش خود ایستاده است. میلر گفت: “این داستان درست نیست.” “جارد بهrealDonaldTrump توصیه کرده است که برای اطمینان از صحت اقدامات درمانی قانونی موجود را دنبال کند.”

ترامپ در بیانیه ای از مبارزات انتخاباتی خود ادعا کرد – لحظاتی پس از پیش بینی CNN و شبکه های دیگر مبنی بر اینکه جو بایدن چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد – که بایدن “عجله دارد تا به دروغ به عنوان برنده معرفی شود” و این مسابقه “بسیار دور است” از اول.”

ترامپ در بیانیه ای توضیح داد که نبرد حقوقی این مبارزات انتخاباتی از روز دوشنبه آغاز می شود ، گفت: “من آرام نخواهم رفت تا زمانی كه مردم آمریكا آرا they صادقانه ای را كه شایسته آنها است و دموكراسی را می طلبند.”

نتایج انتخابات ریاست جمهوری را پیگیری کنید

کیت بدینگ فیلد ، معاون مدیر مبارزات انتخاباتی بایدن-هریس ، شنبه شب گفت که هیچ ارتباطی بین بایدن و ترامپ یا هیچ نماینده ای از هر دو مبارزات وجود نداشته است ، زیرا مسابقه در اوایل روز فراخوانده شد.

و مشاور ارشد مبارزات انتخاباتی بایدن ، سیمون سندرز ، روز یکشنبه به جیک تاپر سی ان ان در “ایالت اتحادیه” گفت که “تعدادی از جمهوری خواهان از تپه تماس گرفته اند” ، اما گفت ، “من اعتقاد ندارم کسی از کاخ سفید چنین کاری کرده باشد. “

بایدن روز شنبه پس از آنكه ایالت میدان نبرد پنسیلوانیا دموكرات را بر سر 270 رأی انتخاباتی مورد نیاز برای تصرف كاخ سفید كشید ، به مقام ریاست جمهوری دست یافت.
منابع به سی.ان.ان گفتند ، ترامپ که روز شنبه در مسابقات گلف خود در استرلینگ ، ویرجینیا حضور داشت ، حداقل به طور خصوصی نتیجه انتخابات را انکار نکرد. اما او همچنان به وكلاي خود فشار مي آورد تا چالش هاي قانوني را كه موجب تأخير در رسميت رسمي نتايج مي شود ، دنبال كنند.
رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، که اخیراً آزمایش ویروس کرونا مثبت بود ، روز شنبه با تیم حقوقی در مورد مراحل بعدی صحبت کرد.

این عنوان و داستان با گزارش اضافی به روز شده است.

کارولین کلی ، بتسی کلاین ، کیت آلن و لوستر داستر از CNN در این گزارش همکاری کردند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>