تیم اسکات یک بار لایحه اصلاحات پلیس خود را به عنوان یک لایحه “کاهش بودجه” توصیف کرد – سپس به دموکرات ها به دلیل همین رویکرد حمله کرد.CNN

سناتور تیم اسکات، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری، زمانی گفت که لایحه اصلاحات پلیس در سال 2020 او، بودجه ادارات پلیس محلی را از کمک های مالی فدرال به دلیل عدم انطباق «کاهش» می کند، اما او بعداً به دموکرات ها به دلیل پیشنهاد سیاست های مشابه حمله کرد.

قانون عدالت اسکات که در تابستان 2020 معرفی شد، با هدف اصلاح عملکرد ادارات پلیس محلی پس از قتل جورج فلوید توسط افسر پلیس مینیاپولیس درک شووین انجام شد.

این لایحه، با توجه به متن و خلاصه‌های آن از خدمات تحقیقات کنگره، تا حدی از مشوق‌های دولت فدرال برای وادار کردن ادارات پلیس محلی برای اعمال تغییرات استفاده می‌کرد و از طریق دو برنامه کلیدی از ادارات پلیس محلی که با قانون مطابقت نداشتند، بودجه را متوقف می‌کرد.

اسکات در یکی از لایو فیس بوک در ژوئن 2020، با تشریح یکی از مفاد کاهش بودجه گفت: «لایحه ما می گوید که اگر دپارتمان ها هولدهای خفه کننده را ممنوع نکنند، بودجه را کم خواهیم کرد.

او افزود: «اگر ادارات از دوربین های بدن استفاده نکنند، شما از دولت فدرال ضرر می کنید. همه چیز به پول گره خورده است. این تنها مجازاتی است که می توانیم در سطح فدرال اعمال کنیم.»

دموکرات‌های سنا مدت کوتاهی پس از ارائه لایحه اسکات در ژوئن 2020، آن را مسدود کردند و گفتند که این لایحه به اندازه کافی اصلاحات اجرای قانون و تخلفات پلیس را مورد توجه قرار نمی‌دهد.

همانطور که جمهوری خواهان با جنبش موسوم به “Defund the Police” مخالفت کردند – شعاری که در تابستان 2020 محبوبیت پیدا کرد و در آن حامیان به دنبال هدایت بودجه از پلیس به سایر خدمات عمومی مانند خدمات اجتماعی و خدمات بهداشت روان یا حذف بودند. بودجه پلیس به طور کامل – اسکات شروع به استفاده از رویکردی که قبلاً از آن دفاع می کرد برای حمله به دموکرات ها کرد.

اگر پلیس محلی استاندارد خاصی را برآورده نمی کند یا بر اساس برخی پارامترها واجد شرایط نیست، محدود کردن بودجه به کمک های بلاعوض درست است؟ من می گویم، نه. آنها می گویند بله،» اسکات در آوریل 2022 گفت.

یکی از سخنگویان کمپین اسکات در بیانیه ای گفت که تمرکز اسکات “همیشه تامین منابع بیشتر به بخش ها و در عین حال تشویق اصلاحات” بوده است.

«از آنجایی که دموکرات ها خواستار کاهش بودجه پلیس شدند، سناتور با مجریان قانون برای تأمین مالی خالص بیشتر کار کرد. ناتان برند، سخنگو، گفت: پیشنهاد خلاف آن آشکارا نادرست است.

قانون عدالت تصریح می کند که دولت های ایالتی و محلی واجد شرایط دریافت کمک های مالی از طریق دو برنامه کمک هزینه فدرال – برنامه COPS و برنامه Bryne – نخواهند بود مگر اینکه ادارات پلیس اقدامات اصلاحی خاصی را اعمال کنند.

این لایحه مستلزم ممنوعیت خفه‌گیری و صدور حکم بدون ضربه در پرونده‌های مواد مخدر برای ادامه دریافت بودجه تحت برنامه‌ها بود. همچنین برخی از الزامات آموزشی وزارت دادگستری را برای افسران جدید ایجاد کرد و ادارات پلیس را وادار کرد تا برای حفظ بودجه، داده‌های استفاده از نیرو را در اختیار پایگاه‌های اطلاعاتی FBI قرار دهند.

اسکات در ژوئن 2020 در برنامه ABC “This Week” به داستانی از The Root، یک نشریه چپ گرای سیاه پوست، پاسخ داد که می گوید مکانیسم این لایحه برای جلوگیری از دریافت بودجه در صورت عدم رعایت قانون، یک نسخه است. از کم کردن بودجه پلیس

“خدا رحمت کند “ریشه”. خیلی خوب است که آنها را در هر ماه آبی در کنار خود دارم. من مطمئن نیستم که با نتیجه گیری آنها پیش بروم. اما، بله، برای ما مهم است که از منابعی که در اختیار مجریان قانون قرار می‌دهیم و راهی برای به دست آوردن آن‌ها استفاده کنیم تا آنها را به سمتی سوق دهیم که فکر می‌کنیم به نفع ملت است، جوامعی که، آنها اسکات گفت، آنها در خدمت خود افسران هستند.

جان کارل، مجری برنامه ادامه داد: “و من حدس می‌زنم هدف آنها این است که اگر ادارات پلیس آنچه را که می‌خواهید انجام ندهند، دسترسی به بودجه فدرال را از دست خواهند داد.” بنابراین، پس در اینجا عنصری برای جلوگیری از کمک مالی وجود خواهد داشت؟

اسکات گفت: بله. “جنبه بسیار بسیار مهم لایحه ما.”

اسکات در صحبت با PBS در تابستان 2020 نظرات مشابهی را بیان کرد.

از اسکات پرسیده شد: “در پیشنهاد شما، شما می گویید این چیزها باید با بودجه فدرال مرتبط باشد، که اگر ادارات با آنها پیش بروند، خطر از دست دادن بودجه را دارند.”

او پاسخ داد: “بله.”

با این حال، یک سال بعد، اسکات مستقیماً به دموکرات ها به دلیل همین رویکرد حمله کرد.

اسکات در سپتامبر 2021 در برنامه “Face the Nation” شبکه CBS گفت: “ما حدود یک میلیارد دلار پول کمک مالی داریم که به پلیس می رسد.” و اگر A، B، و C را انجام ندهید، به معنای واقعی کلمه واجد شرایط بودن را برای دو پول اصلی از دست می‌دهید – کمک‌های بیرن و کمک‌های COP، وقتی به سازمان‌های مجری قانون محلی می‌گویید که واجد شرایط دریافت پول نیستند، این کاهش بودجه پلیس هیچ راهی برای چرخش آن وجود ندارد.»

پس از اظهار نظر اسکات، دو سازمان بزرگ پلیس – فرمان برادری پلیس و انجمن بین‌المللی روسای پلیس – در مورد طبقه‌بندی او مبنی بر اینکه لایحه دموکرات بودجه ادارات پلیس را کاهش می‌دهد، مخالفت کردند.

این گروه ها در بیانیه مشترکی در سپتامبر 2021 گفتند: «علیرغم برخی گزارش های رسانه ها، هیچ پیش نویس قانونی «کاهش بودجه پلیس» را پیشنهاد نکرده است. «در واقع، این قانون به طور خاص بودجه بیشتری را برای کمک به سازمان های مجری قانون در آموزش، آژانس ارائه می کند. اعتباربخشی و ابتکارات جمع آوری داده ها.

اسکات در CBS افزود: “چیزی که من با آن موافقت نکردم کاهش هایی بود که ناشی از عدم رعایت آنها بود.” هنگامی که یک بار دیگر می گویید برای اینکه بتوانید پول کمک هزینه های برن یا کمک هزینه های COP را دریافت کنید، باید موارد زیر را انجام دهید، و اگر کارهای زیر را انجام ندهید، پول را از دست می دهید – این بیشتر پول پلیس را کاهش می دهد. ما شاهد این بودیم که در سراسر کشور تلاش شد.»

لایحه دموکرات ها، قانون جورج فلوید عدالت در پلیس، مانند لایحه اسکات، برای ادامه دریافت وجوه از طریق این دو برنامه، الزاماتی، هرچند سخت تر، داشت. این لایحه گزارش استفاده از داده های زور، ارسال سوابق سوء رفتار به یک پایگاه داده ملی، حذف و آموزش در مورد پروفایل نژادی و برنامه های حسابرسی مستقل، و تصویب قوانین منع خفه کردن و ضمانت های بدون ضربه در پرونده های مواد مخدر را از جمله سایر مقررات الزامی می کرد.

اسکات در سپتامبر 2021 در فاکس نیوز افزود: «من با ناتوان ساختن آنها برای دریافت دو کمک مالی عمده که از سوی دولت فدرال به پلیس محلی می‌رسد، بخشی از کاهش بودجه پلیس نمی‌شوم».

اسکات در آوریل 2022 نظرات مشابهی را بیان کرد.

اگر پلیس محلی استاندارد خاصی را برآورده نمی کند یا بر اساس برخی پارامترها واجد شرایط نیست، محدود کردن بودجه به کمک های بلاعوض درست است؟ من می گویم نه. اسکات در آوریل 2022 گفت: آنها می‌گویند بله. و آنچه ما دیدیم این است که متأسفانه، بسیاری از شهرها به معنای واقعی کلمه تلاش کرده اند پول پلیس را کاهش دهند تا ببینند آیا کار می کند یا خیر. پاسخ این است که خیلی خوب کار نمی کند.»

مطالب پیشنهادی  خطوط کلیدی از رونمایی از تیم برتر امنیت ملی و سیاست خارجی بایدن