تنظیمات مودم ایرانسل : راهنمای تنظیمات مودم های همراه و Td-lte ایرانسل – مودم من

هر اتصال TD-LTE قادر خواهد بود در حالت عادی تاسرعت ۱۰۰ مگابیت را تامین کند که این ظرفیت بین مشترکان متصل به این فرستنده توزیع میشود که البته این به میزان فاصله مشترک از سایت نیز بستگی دارد. نسبت به اینترنت نسل چهار همراه بخش قابل توجهی از ظرفیت به دانلود اختصاص داده شده و بدین منظور در جهت جهت مصارف دانلود و IPTV و همینطور مصارف خانگی و شرکتی توصیه میشود. پس از مطالعه این مقاله متوجه خواهید شد که هر یک از مودم های ایرانسل ویژگی های خاص خودشان را دارند و در بسیاری موارد مشابه یکدیگر هستند، بهتر است که نیاز های خود را و انتظاری که از یک مودم دارید را یاداشت کنید و پس از مطالعه انتخاب نمایید. همینکه به راحتی میتونی با خودت جابجا کنی و نیاز به وصل شدن به برق خیلی نیاز نداره نکته مهم و کاملا کاربردی بود. مودم dt-350 دارای ۲ درگاه LAN و درگاه USB می باشد، که می توانید با مبلغ ۱۵۰ هزار تومان این مودم را خریداری کنید. چند مورد دیگه هم بود که باید بررسی می کردم.

البته بعد از اینکه منطقی بررسی کردم دیدم این مشکل، مشکل این مودم نیست! جاهای زیادی بود که به مشکل برخوردم! در قسمت بعدی Wlan Advanced Setting شما تنظیمات پیشرفته تری را در اختیار دارید یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین گزینه های که در این قسمت برای صرفه جویی در مصرف باتری دستگاه بسیار موثر است گزینه Wlan Auto OFF می باشد که مشخص می کنید در زمان بیکاری شبکه وای فای به صورت خودکار خاموش شود البته این مدت زمان به انتخاب شما خواهد بود. لطفا یکی از گزینه های زیر انتخاب شود. به این معنی که میتوان برای مصارف اداری و تجاری در شرکتهای کوچک تا متوسط هم از TF-i60 H1 استفاده کرد. اینترنت نسل چهار ثابت یا TD-LTE در حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت است و گزینهای بیسیم و مناسب برای تامین اینترنت سازمانها، موسسات و شرکتهای تجاری و همچنین منازل مسکونی به شمار میرود. در هنگام خرید مودم یا روتر، سوالات مختلفی برای کاربران پیش میآید.

در هنگام حرکت با ماشین یا پیاده، قطع و وصل شدن اینترنت بعضی جاها زیاد میشه. اندازه این مودم هم جوریه که تو جیب بغل پیرهن به راحتی جا میشه. شما برای راهاندازی اینترنت TD-LTE نیازی به خط تلفن نخواهید داشت و به راحتی میتوانید آن را با داشتن مودم و سیمکارت مخصوص راهاندازی کنید. به علاوه، این امکان را با قابلیت Load Sharing فراهم میکند که به طور همزمان از اینترنت 4G و یک اینترنت دیگر، مثلا ADSL استفاده کرد. به دلیل اینکه این مودم برای استفاده همراه هست، این اشکال حساسیت بیشتری ایجاد می کند. بخش آخر که تعداد 5 چراغ دارد آنتن را نشان می دهد و به شما می گوید در منطقه ای که قرار دارید پوشش شبکه چه میزان است. یک مودم 4G LTE دانگل است ، باتری داخلی ندارد ، مجهز به وای فای نیست ولی توانایی اتصال به سریع ترین شبکه ی اینترنت همراه یعنی 4G LTE را دارد. یا اینترنت نداشتم، یا وقتی داشتم، مشکلی نداشتم. پس نیازی به پریز برق نداشتم.

تنها منبع تغذیه این مودم برق شهری می باشد و از ۳۲ کاربر پشتیبانی می کند. نکته جالب این مودم صفحه نمایش رنگی آن است که اطلاعات مختلف از قبیل شارژ باتری و وضعیت اینترنت و آنتن را به اطلاع کاربر میرساند. برای مثال، اگر مواردی مانند فرکانسهای مختلف مودم روتر در شبکههای سلولی مختلف برایتان اهمیت دارد یا مثلا برایتان مهم است که بدانید مودمروتر موردنظرتان 4G یا در اصل 4G LTE است، بهتر است کاتالوگ محصول را مطالعه یا از کارشناسان مورداعتمادتان در این باره سوال کنید. برای آشنایی بیشتر با مودم ها پیشنهاد میکنم ابتدا موارد عنوان شده در مطلب ۱۰ قابلیت کاربردی مودم وای فای که بهتر است از آنها استفاده کنید مطالعه و در ادامه با سایر ویژگی های معرفی شده در این مطلب با ما همراه باشید. وسط خیابون با یکی از همکار ها جلسه گذاشتیم. یکی از مهمترین معیارهای انتخاب بهترین مودم جیبی را میتوان عمر و قدرت باتری آن دانست.

به طور عمومی میتوان گفت تقریبا در تهران و در بسیاری از نقاط مرکزی شهر (خیابانها) وایمکس جیبی ایرانسل آنتن میدهد، اما به طور تخمینی میزان آنتن سبز (اتصال خوب و پرسرعت) در مقایسه با آنتن زرد (اتصال ضعیف) کمتر از حد انتظار بود. خیلی راحت با تبلت به اینترنت وصل شدیم و تقریبا به همه کارهامون رسیدیم. طبیعی هم هست. مودمی کوچکتر از موبایل، با باتری کوچیک بیشتر از این نمیتونه جواب بده. سرعت ۱۵۰ مگابیت در ثانیه، سرعت ۴G و باتری ۲۵۰۰ میلی آمپر هرتزی از قابلیت های این مودمه. مشکل کلی عدم تکمیل آنتن های وایمکس هست. کابران مودمهای جیبی ایرانسل هم مشکل افت سرعت را داشتهاند اما از کاربران مبیننت راضیتر بودهاند. چه با مودم جیبی و چه معمولی. همچنین مودم ایرانسل TD-I40 A1 دارای وای فای میباشد و با قابلیت اتصال تا 32 دستگاه از طریق وای فای به این مودم، تا 32 کاربر میتوانند به طور همزمان از اینترنت اشتراکی این دستگاه استفاده نمایند. برای خرید اینترنتی مودم IRANCELL TD-I40 A1 پس از مطالعه مشخصات دستگاه و مشاهده قیمت مودم ایرانسل TD-I40 A1، تعداد مورد نیازتان را در همین صفحه انتخاب نموده و به سبد خرید اضافه نمایید. این دو مورد رو میخوام بیشتر توضیح بدم.