‘ترامپ هنوز هم می تواند برنده شود’: حامیان رئیس جمهور پس از پیروزی بایدن سرسخت باقی می مانند

اما در میان طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، واکنش ها از خشم و عصبانیت تا ناامیدی و استعفا متفاوت بود.

رندی توویچی ، یکی از حامیان ترامپ در شهرستان کنوشا ، ویسکانسین ، منطقه ای که در 2016 و 2020 به سختی از ترامپ حمایت کرد ، گفت: “این همه رفع شده است.” توویچی ، که صحبت کرد ، گفت: “در شمارش آرا فساد زیادی وجود دارد.” CNN در حالی که او از طریق یک پارکینگ شلوغ چرخ دستی مواد غذایی خود را می چرخاند. هیچ شواهدی از تقلب در میان بیش از 140 میلیون رأی گیری در سراسر کشور وجود نداشته است.

هنوز دیگران تمایلی به صحبت در مورد نتایج نداشتند و لحنی سرسختانه به دست آوردند.

“این کشور ترامپ است!” هنگامی که CNN نظر او را درباره انتخابات پرسید ، یک مرد بیرون مغازه های مواد غذایی در Westmoreland County ، پنسیلوانیا فریاد زد. این مرد که پیراهن پرچم آمریکا را پوشیده است ، از ارائه نام خودداری کرد. زنی که او را تعقیب کرد گفت که همه کسانی که در شهر می شناختند به ترامپ رأی دادند.

وی گفت: “فقط رانندگی کنید ، تمام آنچه را که می بینید علائم ترامپ است. مهم نیست که ما پشت او هستیم.”

یک منطقه حومه ای درست در خارج از پیتزبورگ ، شهرستان وست مورلند در هفته های آخر مبارزات انتخاباتی از طرف ترامپ و بایدن را مشاهده کرد – نشانه ای از اهمیت منطقه برای هر دو نامزد.

اما وست مورلند با اکثریت طرفدار ترامپ بود و به رئیس جمهور بیش از 63٪ حمایت و بایدن فقط 35٪ حمایت می کرد.

این فقط برای حاشیه ترامپ در Fauquier County ، ویرجینیا ، حاشیه کمی کمتر بود ، جایی که او 58٪ به 40٪ بایدن رسید. فقط یک ساعت خارج از واشنگتن ، فاکیه روستایی تر و محافظه کارتر از حومه داخلی همسایه ویرجینیا شمالی است. در یک پمپ بنزین در صندلی شهرستان وارنتون ، چندین مشتری پیراهن های Trump 2020 را به تن کردند و یک وانت در پارکینگ دارای یک بنر بزرگ بود که روی تریلر نرم افزاری که می کشید محکم شده بود: “Trump 2020: No More Bullsh! t.”

در خارج از یک فروشگاه مواد غذایی در خیابان ، کری پتی ، ساکن وارنتون ، متوقف شد تا در مورد نتایج انتخابات با CNN صحبت کند. اما شوهرش وارد عمل شد و با عصبانیت به خبرنگار گفت “به شهر دیگری بروید”.

به نظر می رسید تعداد کمی از رای دهندگان جمهوری خواه در ووکشا ، ویسکانسین ، یک حومه سنگین جمهوری خواه در غرب میلواکی ، به نظر می رسید که باید به بایدن فرصت دهند. ریچارد ماركورث ، بازنشسته ، در حالی كه او و همسرش با ویلچرهای برقی برای ناهار در مركز شهر واوكشا اسكوت می زدند ، گفت: “او احمق است.” “او حتی نمی داند کجاست.”

همسرش شرلی مارکوورث افزود: “او یک شیطان است.” “دیگر قرار نیست آمریکا شود.”

“من معتقدم درست نیست”

حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در 7 نوامبر سال 2020 در مقابل اداره انتخابات شهرستان ماریکوپا در ققنوس تظاهرات کردند.
مانند خود ترامپ که مسابقه را قبول نکرده است ، چندین رأی دهنده ای که روز شنبه با CNN صحبت کردند آماده پذیرش پیروزی بایدن نبودند. بسیاری رسانه ها را مقصر دانستند که مسابقه را خیلی زود فرا خوانده اند ، یا ادعاهای بی اساس رئیس جمهور مبنی بر فعالیت متقلبانه در شمارش آرا را تکرار کردند.

در یک کافی شاپ در تمپ ، آریزونا ، زنی که حاضر به ذکر نام خود نبود ، پیش بینی پیروزی بایدن را “زودرس” اعلام کرد. در نزدیکی چندلر ، حومه دیگر ققنوس ، جان و میشل كناپك طرفداران ترامپ گفتند وقتی سازمان های خبری بایدن را به عنوان رئیس جمهور منتخب پیش بینی كردند ناامید شدند.

جان با بیان اینکه از اینکه فاکس نیوز در شب انتخابات برای بایدن آریزونا را برای بایدن فراخوانده است ، ناراحت است نیز گفت: “من فکر نمی کنم آنها باید این تماس را بگیرند.” (CNN هنوز برنده ای برای آریزونا پیش بینی نکرده است.)

در یک راهپیمایی طرفدار ترامپ در خارج از پایتخت ایالت در ققنوس ، حدود پانصد نفر یا بیشتر مردم ، عمدتا بدون نقاب و با برخی اسلحه های جمع شده ، جمع شدند تا به الکس جونز ، بنیانگذار و نظریه پرداز توطئه Infowars و دیگر سخنرانان گوش دهند. میچ کریسمر ، یک جمهوری خواه توسان ، در حاشیه تظاهرات با دو سگ خود ایستاده بود ، با دوست خود جفا کرد که رسانه های خبری آنجا احتمالاً با هیچ جمهوری خواه “عادی” صحبت نمی کنند.

وی گفت كه یك تهیه كننده CNN گفت كه او دوست دارد نظرات او را در مورد برنده شدن بایدن بشنود. “من معتقدم این درست نیست.”

کریسمر گفت: “من اعتقاد ندارم که می توان به آرای نامه پستی اعتماد کرد.” “من فکر می کنم که ما به یک رای گیری مجدد ، یک رای گیری مجدد فقط به صورت حضوری نیاز داریم.”

کریستین استلالبوت ، طرفدار 57 ساله ترامپ ، در شهرستان وست مورلند ، پنسیلوانیا گفت که پیش بینی های مربوط به مسابقات ریاست جمهوری او را از انتخابات 2000 آزار داده است.

استلابوت ، که در حال خرید مواد غذایی آخر هفته خود در یک فروشگاه Shop ‘n Save در شهر بود ، گفت: “من نمی دانم که عاقلانه بود که سازمان های خبری مسابقه را اعلام کنند.” وی همچنین گفت که قبلاً در مورد برنامه های انتخاباتی ترامپ برای پیگیری چالش های قانونی شمارش آرا مطالبی خوانده است و اگر شواهدی برای اثبات وجود دارد ، از این دادخواست ها استقبال می کند.

وی گفت: “من فکر می کنم این به دیوان عالی کشور خواهد رسید.” “من مطمئن نیستم که چگونه و چه ایالتی یا چه راهی ، اما ترامپ وکلای بسیار قدرتمندی دارد ، برخی از افراد برتر کشور ، بنابراین آنها راهی پیدا می کنند که من مطمئن هستم.”

صدها نفر از طرفداران دونالد ترامپ در پایتخت ایالت پنسیلوانیا گرد هم آمدند تا خشم خود را از نتیجه انتخابات ساعت ها پس از فراخوان این ایالت برای جو بایدن در 07 نوامبر سال 2020 نشان دهند.
و در ایالت حساس ویسکانسین ، جایی که مبارزات انتخاباتی ترامپ پس از از دست دادن تقریباً 20،000 رأی خواستار بازشماری مجدد است ، اکثر ده جمهوری خواه که بعد از ظهر شنبه با CNN صحبت کردند گفتند که به نتایج انتخابات اعتماد ندارند و فکر می کنند ترامپ نباید مسابقه را نپذیرید – نشانه شومی از اختلافات عمیق که بایدن هنگام ورود به کاخ سفید با آن روبرو خواهد شد.

رأی دهندگان جمهوری خواه در واوكشا ادعاهای تیره و تار در مورد تقلب در انتخابات را مطرح كردند ، حتی اگر مقامات انتخاباتی غیر حزب در این ایالت بسیاری از این شایعات دروغ را رد كردند.

کتی تامپسون ، نماینده اعزام پلیس 32 ساله از ووکشا ، گفت: “من به سختی باور می کنم که این عادلانه است” ، وی گفت که از دوستانی که چندین برگ رای غیابی دریافت کرده اند و سایر مشکلات مربوط به رای گیری از طریق پست الکترونیکی را خوانده است ، گفت: .

وی در حالی که رای دهندگان در نظرسنجی ها از نقاب استفاده می کردند ، ابراز نگرانی کرد که جعل هویت سایر رای دهندگان برای کلاهبرداران بالقوه آسان تر باشد.

تامپسون گفت: “آنها حتی نمی دانستند كه این افراد مناسب هستند.” “من فکر می کنم که حزب جمهوری خواه باید به دادگاه مراجعه کند و ما واقعی بودن آن را خواهیم فهمید.”

برخی از رهبران ایالت های جمهوری خواه در ویسکانسین ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در رای دهندگان را مطرح کرده اند ، از جمله رابین ووس ، رئیس مجلس ایالتی ، که خواستار تحقیق در مورد نحوه انتخابات ایالت شده است. مقامات انتخابات غیر حزبی ویسکانسین گفته اند که هیچ تخلفی در رای گیری وجود ندارد و از ساکنان ایالت خواستند شایعات آنلاین درباره انتخابات را باور نکنند.

در سی و پنج مایلی جنوب شرقی واوکشا در کنوشا ، جمهوری خواهان نکات گفتاری رئیس جمهور را تکرار کردند.

سو مارتین بازنشسته در حالی که چرخ دستی خرید را در خارج از سوپرمارکت چرخ می کرد گفت: “او آن را دزدید.” وی اظهار داشت که نظرسنجی هایی که نشان می دهد بایدن رهبری دارد ابزاری برای سرکوب طرفداران ترامپ بوده است و رئیس جمهور هرگز نباید این عقیده را بپذیرد.

مارتین گفت: “رسانه ها حق دعوت به انتخابات را ندارند.” “ترامپ هنوز هم می تواند پیروز شود.”

ترامپ امسال 50.7٪ تا 47.6٪ شهرستان کنوشا را به دست آورد در حالی که چهار سال پیش با 46.9٪ 46.5٪ پیروزی کمتر بود. این منطقه در تابستان و در میان اعتراضات و ناآرامی ها در مورد تیراندازی پلیس به ساکن سیاه پوست ، جیکوب بلیک ، به عنوان کانون سیاسی به وجود آمد. هر دو نامزد با سفر تورامپ به ساختمان های آسیب دیده و دیدار بایدن با خانواده بلیک از این شهر بازدید کردند.

شب قبل از روز انتخابات ، ترامپ یک تجمع بزرگ در کنوشا برگزار کرد ، یکی از آخرین توقف های او در مسیر مبارزات. وی همچنین توسط دیوید بث ، کلانتر محلی مورد تأیید قرار گرفت ، که انتقادات ملی را در مورد نحوه اعتراض وی دریافت کرد.

“ما به سوسیالیسم می رویم”

طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در یک تظاهرات در اعتراض به پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن شنبه ، 7 نوامبر 2020 در سالم ، اوره ، نماز می خوانند.

فارغ از اینکه آنها معتقد بودند در انتخابات تقلب شده است ، بسیاری از طرفداران ترامپ بودند که روز شنبه با CNN صحبت می کردند و به نظر می رسید استعفا داده اند تا بپذیرند که رئیس جمهور قرار نیست دوره دوم را بدست آورد.

رائ چورننکی ، رئیس GOP شهرستان ، در ایالت آریزونا ، شهرستان ماريكوپا ، محل ققنوس ، گفت كه او روز شنبه در حال ملاقات با ساير رهبران حزب است كه شخصي اعلام كرد كه شبكه ها رقابت را برای بيدن معاون رئيس جمهور فراخوانده اند. وی گفت: “من انتظار چنین چیزی را داشتم.” “واکنش من فقط خوب بود ، سرانجام اتفاق افتاد.”

چورننکی گفت كه در حالی كه رهبران GOP شهرستان با احتیاط مراقب هرگونه رأی دادن یا شمارش تخلفات احتمالی هستند ، توصیه او این است: “نفس عمیق بكشید. آریزونا سالهاست كه با آرا early زودهنگام رأی می دهد ؛ بنابراین ، ما معتقدم ، به یک روند بسیار ساده و مقاوم در برابر تقلب. ”

شاون اگلستون ، جانباز 51 ساله تفنگداران دریایی خارج از یک کارخانه آبجو سازی در وارنتون ، ویرجینیا ، گفت که وی در مورد ریاست جمهوری بایدن “افسرده” است.

اگلستون با استناد به برنامه کالج رایگان شهریه بایدن گفت: “بعضی از کارهایی که آنها می خواهند انجام دهند برای من ترسناک است.” اما ، وی همچنین افزود ، امیدوار است که بایدن منافع کشور را در اولویت قرار دهد.

چندین نفر که روز شنبه با CNN صحبت کردند از کلمه “ناامید” استفاده کردند ، از جمله یک مرد در خارج از فروشگاه مواد غذایی در وارنتون که حاضر به ذکر نام خود نشد. وقتی از او خواستند توضیح بیشتری بدهد ، سرش را به آنچه می ترسید بایدن و دموکرات ها در قدرت می ترسند تکان داد.

وی گفت: “ما به سوسیالیسم می رویم.”

در چندلر ، آریزونا ، یکی دیگر از طرفداران ترامپ که نام خود را ارائه نداد ، به CNN گفت که با بایدن به عنوان رئیس جمهور ، “ما یک کشور کمونیست خواهیم بود – این چیزی است که من در آینده می بینم.”

هر جمهوری خواهی که با CNN صحبت می کرد اینقدر بدبین نبود. ترسی نورستروم ، معلم کلاس چهارم از شهرستان کنوشا ، ویسکانسین که به ترامپ رأی داد ، گفت که او در مورد صحت انتخابات تردید دارد اما امیدوار است که بایدن برای مصالحه با جمهوری خواهان و اتحاد کشور به عنوان رئیس جمهور تلاش کند.

نورستروم 55 ساله که خود را مرکز گرا توصیف می کند ، گفت: “من می توانم با آن پسر معاشرت کنم.” “به نظر می رسد که او بهترین ها را برای مردم می خواهد.”

با این وجود ، نورستروم گفت که او نگران است که بایدن به راحتی تحت فشار لیبرال ترین صداهای حزب خود قرار گیرد. وی گفت: “ما می دانیم كه افرادی وجود دارند كه آماده اند آونگ را از سمت چپ بچرخانند.”

اگلستون هنگام بازگشت به کارخانه آبجوسازی در وارنتون ، سعی کرد جنبه درخشان نامزد خود را از دست بدهد. به پشت صندلی خم شد و به فنجان آبجو خالی اش خیره شد.

وی گفت: “من می دانم كه ما هنوز مجلس سنا را در اختیار داریم.” اما حتی این هم تضمینی نیست. توازن سنا به نتیجه احتمالی دو انتخابات دور دوم در گرجستان بستگی دارد که در ژانویه برگزار می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>