بورگوم قرار است در 7 ژوئن اعلامیه ای را به نشانه پیشنهاد احتمالی کاخ سفید اعلام کندCNN

یک منبع آگاه به سی ان ان گفت که در نشانه ای به نامزدی احتمالی جمهوری خواهان برای ریاست جمهوری، داگ بورگوم، فرماندار داکوتای شمالی قرار است در 7 ژوئن در فارگو اعلامیه ای را اعلام کند.

فارگو، نزدیک شهر کوچک بورگوم، آرتور، داکوتای شمالی، جایی است که فرماندار یک شرکت نرم افزاری را ساخت که بعداً توسط مایکروسافت خریداری شد.

وال استریت ژورنال و NBC پیشتر از رویداد 7 ژوئن در فارگو خبر دادند.

CNN قبلا گزارش داده بود که Burgum به طور جدی در حال بررسی پرش به مسابقه 2024 است، به یک روزنامه داکوتای شمالی گفت که به سال 2024 فکر می کند و گرسنگی برای یک نامزد جایگزین وجود دارد.

او به The Forum of Fargo-Moorhead گفت: «تمام تعامل در حال حاضر در لبه‌ها اتفاق می‌افتد. قطعاً در حال حاضر اشتیاق برای برخی جایگزین ها وجود دارد.

بورگوم در حال حاضر دومین دوره خود را به عنوان فرماندار داکوتای شمالی انجام می دهد. او اولین بار در سال 2016 به عنوان فرماندار انتخاب شد و در سال 2020 با نزدیک به 66 درصد آرا مجدداً انتخاب شد.

رأی دهندگان ایالتی پاییز گذشته یک قانون اساسی را تصویب کردند که فرمانداران را از خدمت بیش از دو دوره منع می کند. اما بورگوم واجد شرایط نامزدی برای سومین دوره در سال آینده خواهد بود، زیرا خدمات فرمانداری قبل از 1 ژانویه 2023 در محدودیت های جدید به حساب نمی آید.

این داستان در حال شکستن است و به روز خواهد شد.

مطالب پیشنهادی  لوله گالوانیزه تبریز - خرید لوله گالوانیزه گلخانه ای تبریز - قیمت لوله گلخانه تبریز