بهترین دندانپزشک های تهران – لیست 10تایی

در دندانپزشکی هم موارد مشابه وجود داره. درحالیکه مثلا توی ایذه یک دندانپزشک هست که حدود ۷ سال میشه فارغ التحصیل شده الان ماهانه از مطبش بین ۲۵ تا ۳۵ میلیون درآمد دارهو توی شهر نسبتا کوچکی مثل ایذه که فک کنم کمتر از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت داره جا واسه کار کردن بیشتر از شهرهای بزرگه.

شهریه دانشگاه آزاد برای رشته دندانپزشکی هم الان هر ترم حدودا بین ۷ تا ۸ میلیون تومانه که بیشترش شهریه ثابته. گران ترین رشته تحصلیی دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان از نظر شهریه رشته دندانپزشکی و بعد پزشکیه. کلینیک دکتر میرزایی یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی در ایران است. یکی از خدماتی که شما می توانید در مطب دندانپزشکی دکتر نادری از آن بهره مند شوید، طراحی لبخند است. در مطب دندانپزشکی دکتر نادری این عمل با دقت بالا و با جدیدترین دستگاه های جراحی همراه با گذاشتن پروتزهای ثابت و متحرک انجام می شود و شما می توانید از لذت داشتن دندان هایی سالم دوباره بهره مند شوید.

در کنار این موارد شما می توانید از روش لمینت دندان نیز بهره ببرید و انتخاب روش مورد نظر کاملا به شما بستگی دارد. اگر فضای دندان از دست رفته ی شما خالی بماند و به موقع برای آن یک جایگزین مناسب قرار ندهید به مرور زمان دچار مشکلاتی همچون تحلیل و کاهش استخوان فک میشوید.در واقع هنگامی که دیگر استخوان از سمت دندان طبیعی حمایت نمیشود، تخریب شده و سفتی و استقامت خود را از دست میدهد. اگر شما از کسانی هستید که در حادثه و یا به دلایل متفاوتی دندانهای خود را از دست داده اند.حالا می توانید با استفاده از ایمپلنت دندان یک جایگزین مناسب برای دندان های از دست رفته خود پیدا کنید.

تجهیزات مورد استفاده در کلینیک از ماشین آلات گران قیمت تا ابزار کوچک تمیز کردن دندان، متفاوت است. در مطب دندانپزشکی دکتر نادری شما می توانید برای ترمیم دندان های شکسته شده و خالی و همچنین برای برطرف کردن لکه های روی دندان و مرتب کردن دندان های تان و رسیدن به زیبایی مورد نظرتان از روش کامپوزیت دندان استفاده کرده و لبخند زیبایی را به خودتان هدیه کنید. در مطب دندانپزشکی دکتر نادری شما می توانید انواع خدمات درمانی و زیبایی را برای دندان های خود دریافت کرده و همچنین با یک دکتر باتجربه در زمینه سلامت دندان های خود مشورت کنید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد دندانپزشکی سینا فردیس لطفا به بازدید از وب سایت ما.