برگه های رای گیری از طریق پست: با تشدید رقابت ، شمارش در ایالات کلیدی ادامه دارد

برخی از ایالت هایی که هنوز تماس نگرفته اند روز چهارشنبه اعلام نتایج می کردند ، در حالی که ایالت دیگر – کارولینای شمالی – اعلام کرد قبل از اعلام نتایج بیشتر هفته آینده منتظر خواهد ماند تا آراots موقت و دیررس غایبان را اعلام کند. مقامات نوادا گفتند که آنها قصد ندارند نتایج جدید را تا صبح پنجشنبه گزارش کنند.

برگه های رای گیری از طریق نامه الکترونیکی ، که به دلیل همه گیری Covid-19 رکورد های امسال را از بین برد ، بایدن را ترجیح داده اند ، که مبارزات انتخاباتی وی دموکرات ها را به رأی دادن زودهنگام ترغیب می کند ، در حالی که به نظر می رسد رای گیری حضوری در روز انتخابات باعث ترامپ شده است.

در میشیگان ، پنسیلوانیا و ویسکانسین ، مقامات انتخابات مجاز به شروع پردازش آرا abs غایب بودند تا اینکه درست در روز انتخابات یا دقیقاً قبل از آن ، پس از آنکه قانونگذاران ایالتی به رهبری جمهوری خواهان با موفقیت با تغییر قوانین مخالفت کردند تا آمادگی های قبلی مانند سایر ایالت ها فراهم شود.

CNN روز چهارشنبه پیش بینی کرد که بایدن برنده ویسکانسین و میشیگان باشد. ویسکانسین در اوایل روز پس از ادامه کار شبانه شماری تقریباً همه آرا ball خود را به اتمام رساند و مقامات میشیگان گفتند که آنها امیدوارند که تعداد آراots غایب باقی مانده خود را به زودی در روز چهارشنبه به پایان برسانند.

پس از اینکه بایدن در اوایل روز چهارشنبه خواستار صبر و حوصله در حالی که کارگران به شمارش ادامه می دادند ، ترامپ به شمارش قانونی آرا حمله کرد و به دروغ ادعا کرد که در ایالاتی که هنوز تعداد آرا شمرده نشده است پیروز شده است. وی در طول روز چهارشنبه در توییتر به انتشار ادعاهای دروغ درباره انتخابات ادامه داد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ روز چهارشنبه اعلام کرد که خواستار بازشماری مجدد در ویسکانسین است که اگر نامزدها در 1٪ از کل برنده باشند ، می توانند این کار را انجام دهند. بایدن پس از پایان شمارش آرا abs غایب خود در صبح روز چهارشنبه ، بایدن حدود 20،000 رأی برتری دارد.

پیش از روز انتخابات ، کمیته ملی جمهوری خواهان برای یک نبرد گسترده حقوقی گسترش یافت و ستاد انتخاباتی ترامپ روز چهارشنبه پرونده های قضایی در چندین ایالت را تهدید کرد. مندی مریت ، سخنگوی RNC گفت: “ما هزاران وکیل داوطلب و چندین شرکت حقوقی داریم که در حال نگهداری در این ایالات جنگ هستند.”

دموکرات ها همچنین ارتش حقوقی خود را جمع کرده اند تا در نبردهای احتمالی دادگاه شرکت کنند.

فرماندار پنسیلوانیا ، تام وولف ، یک دموکرات ، در جلسه مطبوعاتی روز چهارشنبه گفت که آماده است برای دفاع از آرا در پنسیلوانیا در حالی که ایالت به پردازش و شمارش آرا نامه های پستی ادامه می دهد.

ولف روز چهارشنبه در مورد چالش های قانونی پروسه های انتخاباتی ایالت گفت: “من برای محافظت از رای هر پنسیلوانیایی خواهم جنگ جهنمی شد.”

در مرکز TCF ، مرکز همایش های دیترویت که در آن رأی های غیابی در حال پردازش است ، تنش هایی ایجاد شده است. چندین نفر از هیئت شمارش آرا حذف شدند ، از جمله دو نفر که به نظر می رسید ماسک ندارند و هنگام بیرون آمدن فریاد می کشند ، و یک نفر سوم که به نظر می رسد کارگران رای گیری را نشان می دهد.

شمارش پنسیلوانیا و پرونده های قضایی

وزیر امور خارجه پنسیلوانیا ، کتی بووکوار ، عصر چهارشنبه در یک جلسه مطبوعاتی گفت که این ایالت انتظار دارد صدها هزار رأی دیگر امشب شمارش شود. اما وی هشدار داد که ممکن است چند روز طول بکشد تا “اکثریت قریب به اتفاق” آرا count شمرده شود.

وب سایت وزارت امور خارجه در حال حاضر می گوید که تقریباً کمتر از 59٪ از آرا mail نامه های پستی تاکنون جلب شده است.

آل اشمیت ، کمیسر شهر فیلادلفیا در سی ان ان گفت ، در سنگر اصلی حزب دموکرات فیلادلفیا ، جایی که بیش از 350 هزار برگ رای گیری از طریق پست دریافت شده بود ، هنوز مقامات شهری صدها هزار برگ رای گیری برای ثبت روز باقی مانده بودند. وی خاطرنشان کرد که پنسیلوانیا اجازه می دهد رای های نامه الکترونیکی تا روز جمعه دریافت و شمارش شود.

اشمیت گفت: “ما می خواهیم شبانه روز ادامه پیدا کنیم تا زمانی که هر یک از آرا را بشماریم.”

مطابق سخنگوی كلی كوفرانسیسكو ، سخنگوی شهرستان مونتگومری ، شمال غربی فیلادلفیا ، با تمایل به دموكرات ، قصد داشت “24 ساعت شبانه روز تا زمان اتمام” را بشمارد.

در شهرستان آلنگی ، که شامل پیتسبورگ است ، اواخر روز چهارشنبه حدود 110،000 برگ رای غایب باقی مانده بود.

تعداد انگشت شماری از آراots غایب پنسیلوانیا در دادگاه به چالش کشیده شد. یک قاضی یک چالش GOP را در مورد 93 رای غایب در شهرستان مونتگومری شنید که نشان می دهد چگونه به رأی دهندگان فرصت داده شده تا آراots را با موضوعاتی که باعث بیرون ریختن آنها می شود تنظیم کنند. جمهوری خواهان ادعا کردند که شهرستان خیلی زود پردازش برگه های رای گیری را آغاز کرده و به طور غیرقانونی در تلاش است تا به رای دهندگان اجازه دهد نقایصی را اضافه کنند ، مانند اضافه کردن پاکت های داخلی گمشده.

مبارزات انتخاباتی ترامپ روز چهارشنبه گفت که به دنبال به چالش کشیدن برگه های رای گیری دیررس در پنسیلوانیا در دادگاه عالی است ، که از تسریع در یک چالش قبل از انتخابات قانون ایالت خودداری کرده است ، که اجازه می دهد برگه های رایانه سه روز با تاخیر برسد در صورت علامت گذاری توسط روز انتخابات. بووكوار گفت كه او فقط در مورد “تعداد بسیار ناچیزی” رای گیری از طریق پست شنیده است كه پس از ساعت 8 بعد از ظهر سه شنبه وارد می شود ، كه تعداد آنها صدها نفر است.

مقامات ایالتی که آراots در آن هنوز برجسته نبود ، صبر و حوصله را خواستند تا نتایج محاسبه شود.

جوش شاپیرو ، دادستان کل پنسیلوانیا ، دموکرات ، صبح چهارشنبه در سی ان ان گفت: “رئیس جمهور می خواهد این مسئله حل شود. جو بایدن می خواهد این مسئله حل شود. مردم پنسیلوانیا خواهان حل آن هستند.” “و بهترین راه برای حل این مسئله شمارش است. و اطمینان حاصل کنیم که ما یک شمارش دقیق داریم و اطمینان حاصل کنیم که همه آرا legal قانونی و واجد شرایط بخشی از این روند هستند.”

نوادا

مقامات انتخاباتی نوادا گفتند که آنها هیچ نتیجه ای را در روز چهارشنبه منتشر نمی کنند ، در عوض برنامه ریزی می کنند که صبح پنجشنبه این کار را انجام دهند. وزیر ارتباطات ، وزیر امور خارجه ، جنیفر راسل تأیید کرد که مقامات CNN نتایج انتخابات به روز شده را در ساعت 12 عصر پنجشنبه ارائه می دهد. این نتایج شامل آرا additional اضافی از دو شهرستان پرجمعیت ایالت خواهد بود.

در نوادا ، که هیلاری کلینتون دموکرات با اختلاف ناچیز در سال 2016 برنده شد ، بر اساس ثبت نام رأی دهندگان این شهرستان ، شمارش آرا mail از طریق پست در پرجمعیت شهرستان کلارک سه شنبه یکشنبه متوقف شد و اواخر صبح چهارشنبه از سر گرفت. شهرستان کلارک ، که شامل لاس وگاس است ، خانه 70٪ از کل رای دهندگان در نوادا و به شدت دموکراتیک است.

از 1.2 میلیون رأی گیری که به رأی دهندگان کلارک فرستاده شده ، سوابق نشان می دهد که تاکنون 413000 برگردانده شده است که مقامات 337000 رأی داده اند.

تعداد آرا mail نامه های پستی دریافت شده در روز انتخابات ، آرا provision موقت و رأی های غایب دریافت شده در هفته آینده را که برای روز انتخابات به عنوان علامت گذاری شد. قوانین ایالتی مجاز به شمارش آرا هستند اگر تا 10 نوامبر دریافت شوند ، به شرطی که تا 3 نوامبر برای آنها علامت گذاری شده باشد. معلوم نیست که تعداد آرا more بیشتری هنوز دریافت نشده است.

گرجستان

در جورجیا ، با ادامه شمارش آرا در بسیاری از شهرستانها ، براد رافنسپرگر وزیر امور خارجه گفت که تا بعد از ظهر چهارشنبه تقریبا 185000 رأی هنوز باقی مانده است.

ریچارد بارون ، مدیر ثبت نام انتخابات ، عصر چهارشنبه به خبرنگاران گفت که هنوز 36000 برگ رای گیری برای شمارش آرا رایج در شهرستان فولتون ، پرجمعیت ترین جورجیا که شامل آتلانتا است ، وجود داشت. بارون گفت که برنامه این است که تمام شمارش آرا عصر چهارشنبه پایان یابد.

اریکا همیلتون ، مدیر ثبت نام و انتخابات رأی دهندگان ، گفت: در شهرستان دکلب ، در حومه شرقی آتلانتا ، حدود 18000 برگ رای غایب باقی مانده بود که اواخر روز چهارشنبه شمارش می شود.

فوچس گفت ، شهرستان هوستون ، در بخش مرکزی ایالت در نزدیكی ماكون ، 15000 رأی غایب باقی مانده بود و 7000 رأی نامه پستی برای شمارش در Forsyth County ، شمال شرقی آتلانتا باقی مانده بود.

رافنسپرگر گفت: “تیم من یادآوری را برای دریافت همه به شهرستانها ارسال کرده است ، بگذارید تکرار کنم ، همه نتایج امروز شمارش شده است.”

جورجیا با شروع شمارش آرا غایب از روز سه شنبه با برخی از مسائل روبرو شد. رجینا والر ، سخنگوی شهرستان گفت ، یک لوله در اوایل صبح سه شنبه در آرنا آر ایالت آتلانتا بالاتر از اتاق پردازش برای آراots غایب در شهرستان فولتون ترکید و شمارش در آنجا را به تأخیر انداخت. طبق گفته والر ، هیچ رأی گیری آسیب ندیده است.

به گفته سخنگوی شهرستان ، مشکوک به مشكل نرم افزار جدول بندی رأی باعث تاخیر در شمارش حدود 80،000 برگه رای گیری از طریق نامه پستی در شهرستان گوینت ، واقع در شرق آتلانتا شده است. مقامات بر این باورند که این نرم افزار به اشتباه اشتباهاتی را در نحوه پر کردن رأی دهندگان شناسایی کرده است.

آریزونا

بیش از 600000 رأی گیری وجود داشت که باید در اواخر روز چهارشنبه در آریزونا شمارش شود.

طبق بازگشت غیررسمی دفتر وزیر امور خارجه آریزونا ، بایدن در حال حاضر با حدود 94000 رأی از ترامپ پیش می رود.

تقریباً دو سوم آرا remaining باقیمانده برای شمارش از شهرستان ماریکوپا ، خانه ققنوس است که ترامپ چهار سال پیش 49٪ – 46٪ بیش از کلینتون ، اما جایی که بایدن در حال حاضر 99،000 رای دارد ، برنده شد.

مقامات انتخابات ماريكوپا مي گويند كه بين 428000 تا 446،000 برگ آرا هنوز براي شمارش آرا دارند. این شامل 248000 برگه زودهنگام برگردانده شده در سه روز گذشته قبل از انتخابات ، بین 160،000 تا 180،000 برگه زودهنگام برگردانده شده در روز انتخابات و 18،000 برگ موقت رایج است ، طبق دفتر ثبت اسناد Maricopa. مقامات شهرستان گفتند که آنها انتظار دارند شماره های به روز شده را در حدود ساعت 9 شب ET منتشر کنند.

بیشترین سهم بعدی آرا from متعلق به شهرستان پیما با تمایل آبی ، محل توسان است که کمتر از 91000 رأی برای شمارش آرا دارد.

از 13 ایالت دیگر آریزونا ، 5 استان اطلاعاتی در مورد تعداد آرا remaining باقی مانده برای شمارش ارسال نکرده اند. هفت مورد از هشت کشور باقیمانده شهرستانهایی بودند که ترامپ در سال 2016 بر کلینتون پیروز شد ، اما حدود 12٪ از آرا known باقی مانده برای شمارش آرا را تشکیل می دهد.

کارولینای شمالی

هیئت انتخابات ایالت کارولینای شمالی اعلام کرد تعداد آراots غیرحضوری غایب از بعد از ظهر چهارشنبه 116000 برگ آرا است. این ایالت اعلام کرده است که احتمالاً نتایج اضافی را تا هفته آینده گزارش نخواهد کرد. این رأی هایی است که درخواست شده اما پس داده نشده است ، اگرچه ایالت هنوز باید تعیین کند که چه تعداد از آن رأی دهندگان برجسته شخصاً در روز انتخابات رأی می دهند.

کارن برینسون بل ، مدیر اجرایی هیئت انتخابات ایالت کارولینای شمالی ، گفت: “به استثنای تعداد کمی ، تعداد کارولینای شمالی قرار نیست تا 12 یا 13 نوامبر تغییر کند.” این زمانی است که هیئت های انتخابات شهرستان برای بررسی آراots غایب و موقت باقی مانده تشکیل جلسه می دهند.

هیئت ایالتی می گوید که آنها اکنون در حال رصد برگه های رأی گیری هستند که با ارسال از طریق پست الکترونیکی ارسال شده و تا روز انتخابات برای آنها علامت گذاری شده است. در کارولینای شمالی ، اگر یک رأی پس از ارسال پست روز انتخابات ، تا ساعت 5 بعد از ظهر روز 12 نوامبر دریافت شود ، قابل شمارش است.

مسائل فناوری در چندین ایالت

چندین ایالت مسائل دیگری پیش آمد که منجر به تأخیر در شمارش آرا شد. کارمند شهرستان به سی ان ان گفت ، در اوتاگامی کانتی ، ویسکانسین ، که خارج از گرین بی است ، کارگران نظرسنجی در روز سه شنبه در تلاش بودند تا آرا را از حدود 13،500 برگ غایب چاپی اشتباه چاپ کنند تا برگه هایی را تمیز کنند که دستگاه جدولی الکترونیکی را مسدود نکند.

مقامات انتخابات ایالتی گفتند ، در کارولینای جنوبی ، یک خطای چاپ ، شمارش 14600 برگ رای غیابی از طریق پست در شهرستان دورچستر ، شمال چارلستون را به تأخیر انداخت. تاد بیلمن ، مدیر اجرایی انتخابات شهرستان دورچستر ، گفت: علائم در بالای آرا که به اسکنر هشدار می دهد تا آرا start را شروع کند ، برای خواندن اسکنر بسیار ناچیز است.

براندون آرینگتون ، کمیساری بخش ، گفت که یک قطعی اینترنت روز سه شنبه در استان اوسئولا در مرکز فلوریدا رخ داد و برگه های رأی به دفتر انتخابات شهرستان برای شمارش منتقل شدند.

در حالی که مقامات انتخابات از چالش های رأی گیری در هنگام شیوع همه گیری ابراز نگرانی می کردند ، کشورهای حوزه جنگ گزارش دادند که رأی گیری در اماکن رای دهی اکثراً روان بوده و فقط حوادث منزوی بوده است. بنسون ، وزیر امور خارجه میشیگان ، روز سه شنبه گفت که “حوزه ها جزایر آرامش هستند” ، در حالی که سخنگوی ناظر امور انتخابات ایالت فلوریدا گفت روز “خسته کننده” است.

این داستان با پیشرفتهای اضافی به روز شده است.

کیتیل پولانتز ، الی کافمن ، کیت بولدوان ، نیک والنسیا ، جیسون موریس ، کارولین کنی ، بیل ویر ، آنی گریر ، کلی منا ، سارا موری ، کیسی تولان ، مردیت ادواردز ، کرت دیوین ، اسکات برونشتاین ، راب کوزنیا ، کوین لیپتاک ، رایان نجیبز ، باب اورتگا ، دیان گالاگر ، پاملا کرکلند ، ماریا کارتایا ، سارا موری و میگل مارکز در این گزارش همکاری داشتند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>