بحران سقف بدهی: دموکرات ها به کاخ سفید هشدار داده اند که حمایت آنها از توافق تضمین نشده استCNN

نماینده سوزان وایلد، یکی از آسیب پذیرترین دموکرات های کشور از لحاظ سیاسی، نارضایتی خود را از مدیریت کاخ سفید در مذاکرات برای افزایش سقف بدهی با کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان، اعلام کرد.

در یک جلسه پشت درهای بسته در روز پنجشنبه، دموکرات پنسیلوانیا ادعا کرد که قطع توافق کاخ سفید می تواند حزب او را در موقعیت دشواری قرار دهد و قانونگذاران را مجبور به رأی دادن در مورد موضوعاتی کند که تقریباً به طور قطع در مناقصه انتخاب مجدد آنها علیه آنها در سال آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. . و مهمتر از همه: به گفته منابع حاضر در اتاق، او گفت که کاخ سفید رای دموکرات های مجلس نمایندگان را مسلم می داند.

احساسات وایلد که به طور خصوصی توسط مترقی‌ها و میانه‌روها تکرار شده است، توسط حکیم جفریس، رهبر دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا مورد توجه قرار گرفت. دموکرات نیویورک به اعضای حزب خود اطمینان داد که این پیام را به کاخ سفید منتقل کرده است تا در مذاکرات نهایی به مذاکره کنندگان حزب جمهوری خواه مجلس برای جلوگیری از نکول برود.

استیون هورسفورد، نماینده نوادا، رئیس انجمن سیاه پوستان کنگره، گفت: «آرای‌هایی وجود خواهد داشت که مورد نیاز دموکرات‌های مجلس نمایندگان است و ما نمی‌توانیم به چیزی رأی دهیم که برخلاف رأی‌دهندگان ما و منافع آنها باشد». CNN.

در خصوصی، ارزیابی بسیار سخت تر است.

یکی از قانونگذاران دموکرات به سی ان ان گفت: «کاخ سفید باید بفهمد که تعداد زیادی از اعضای بسیار ناامید گروه دموکرات وجود دارند که به شدت نگران موقعیتی هستند که دموکرات ها در آن قرار می گیرند. “همه در اتاق نگران هستند، با آنها ارتباط برقرار نمی شود. آنها نمی دانند چه اتفاقی دارد می افتد.»

در واقع، این عصبانیت گسترده در حالی رخ می‌دهد که دموکرات‌ها می‌ترسند که کاخ سفید در حال مذاکره با مک‌کارتی است، مک‌کارتی که اصرار داشت در ازای تعدادی از اولویت‌های جمهوری‌خواهان، تنها به یک امتیاز می‌دهد – افزایش سقف بدهی. به‌ویژه، انتظار می‌رود هر توافقی شامل کاهش هزینه‌ها برای طیف وسیعی از برنامه‌های داخلی باشد که بسیاری از آنها اولویت‌های اصلی دموکرات‌ها هستند.

به علاوه، جمهوری خواهان خواستار الزامات کاری جدید در برنامه های شبکه ایمنی اجتماعی مانند کوپن های غذایی هستند، چیزی که جفریس نسبت به آن هشدار داده است. و GOP برای تسهیل صدور مجوز برای پروژه های انرژی فشار می آورد، ایده ای که باعث شورش مترقیان می شود.

انتظار می رود مک کارتی ده ها تن از اعضای محافظه کار خود را در هر توافقی با کاخ سفید از دست بدهد. این بدان معناست که جمهوری خواه کالیفرنیا باید به آرای دموکرات ها تکیه کند تا لایحه را به خط پایان برساند.

جفریس، با این حال، روز پنجشنبه یک هشدار صریح ارائه کرد.

وی در پاسخ به سوال CNN که آیا رهبران حزب جمهوری خواه تصور می کنند که دموکرات های مجلس به تامین آرا برای تصویب توافقی که با کاخ سفید انجام شده است، اشتباه می کنند، گفت: “بله”.

دموکرات‌ها بر این باورند که با عدم مخالفت کاخ سفید علیه مک‌کارتی، که حضور تقریباً ثابتی در تلویزیون داشته و استدلال‌های حزب جمهوری‌خواه را مطرح می‌کند، ضربه خورده‌اند. این باعث شد تا دموکرات‌ها در کاپیتول هیل تلاش کنند تا با عملیات پیام‌رسانی مک کارتی مقابله کنند، از جمله در روز پنج‌شنبه که ده‌ها دموکرات از حزب جمهوری‌خواه به خاطر عقب‌نشینی برای روز یادبود قبل از رسیدن به توافق برای جلوگیری از نکول انتقاد کردند.

«استراتژی ارتباطی کاخ سفید یک جنایت است. باید بگویم، این واقعا یک استراتژی نیست. رئیس جمهور کجاست؟ آیا او در مکانی نامعلوم است؟» یک قانونگذار دموکرات گفت.

مقامات کاخ سفید استدلال می کنند که آنها ماه ها در مورد امتناع جمهوری خواهان از افزایش سقف بدهی بدون هیچ قید و شرطی صحبت کرده و آن را خطرناک و مخاطره آمیز خواندند. اما آنها می گویند اکنون فضا را برای مذاکرات بسیار حساس می دهند که باید به ثمر بنشیند. به علاوه، مقامات کاخ سفید می گویند که توافق نهایی دارای مفاد مورد حمایت دموکرات ها خواهد بود.

نانسی پلوسی، نماینده سابق مجلس، گفت: نگرانی ما در مورد رئیس جمهور نیست. او گفت: «ما به او اعتماد داریم. نگرانی ما در مورد جمهوری خواهانی است که به خانه خود رفته اند.»

بسیاری از دموکرات ها شکایت دارند که کاخ سفید به اندازه کافی برای آگاه کردن آنها در مذاکرات انجام نداده است و سپس در آخرین لحظه به آنها برای رای دادن به توافقی که دوست ندارند تکیه خواهد کرد.

الکساندریا اوکاسیو-کورتز، نماینده نیویورک، یکی از اعضای حزب مترقی، گفت: “مک کارتی باید درک کند که او حق دریافت رای از حزبی که به آن تعلق ندارد، ندارد.”

برخی می گویند که بایدن باید همه با هم مذاکره را متوقف کند.

جمال بومن، نماینده دموکرات مترقی نیویورک که مدعی شد از عملکرد کاخ سفید “ناامید” است، گفت: “ما در سطح جهانی با تروریست ها مذاکره نمی کنیم، چرا با تروریست های اقتصادی اینجا که حزب جمهوری خواه هستند مذاکره می کنیم.” از مذاکرات

در جلسه پنج‌شنبه، قانون‌گذاران دموکرات از بایدن خواستند تا از دفتر بیضی شکل سخنرانی کند تا خطرات احتمالی نکول احتمالی را بهتر ترسیم کند و جمهوری‌خواهان را در مورد پیشنهاداتشان فراخواند.

در حالی که مک کارتی پس از هر ملاقات با بایدن یک کنفرانس خبری برگزار می‌کند و چندین بار در روز بحث جمهوری‌خواهان را در گفت‌وگوهای طولانی با خبرنگاران مطرح می‌کند، بایدن به ندرت به این موضوع پرداخته است و باعث شده است که بسیاری از دموکرات‌های مجلس زنگ خطر را به صدا درآورند که جمهوری‌خواهان این روایت را کنترل می‌کنند.

به جای شکل دادن به بحث، یک قانونگذار گفت: «ما اصلاً آن را چارچوب بندی نمی کنیم. بنابراین، ما فقط فضا را واگذار می کنیم. این دیوانه کننده است. من هرگز چنین چیزی ندیده بودم. ما دفتر بیضی شکل داریم، و مثل این است که ممکن است در والمارت هم باشیم.»

هورسفورد، نماینده دموکرات نوادا، گفت: «از رئیس جمهور می‌خواهم که خطابی به ملت داشته باشد تا توضیح دهد که جمهوری‌خواهان دقیقاً از چه چیزی دست برداشته‌اند» و افزود که بایدن چندین پیش‌بینی در مذاکرات ارائه کرده است که انجام نشده است. عمومی ساخته شده.

پرامیلا جایپال، نماینده ایالت واشنگتن، رهبر ترقی خواهان کاخ می گوید که این موضوع را به طور خصوصی به کاخ سفید مطرح کرده است.

جایپال به سی‌ان‌ان گفت: «من به طور علنی و خصوصی به کاخ سفید اعلام کرده‌ام که فکر می‌کنم این زمانی است که باید پیام خود را برسانیم. ما شبکه‌های خود را بسیج می‌کنیم زیرا فکر می‌کنم به جمهوری‌خواهان اجازه داده‌ایم تا صحنه‌ای برای اطلاعات نادرست و دروغ‌های خود داشته باشند.»

دموکرات های مجلس نمایندگان سعی کرده اند استراتژی پیام رسانی خود را با سازماندهی 88 عضو برای ایراد سخنرانی در صحن درباره آنچه در خطر این مذاکرات است، تقویت کنند. رهبران دموکرات جلسه گروهی روز پنجشنبه را فراخوانی کردند تا به اعضا فرصتی بدهند تا نارضایتی خود را بیان کنند و در یک صفحه قرار بگیرند.

اوکاسیو کورتز گفت: «من فکر می‌کنم ما می‌توانیم از حضور رئیس‌جمهور و مردم در کاخ سفید که واقعاً به این پیام کمک می‌کنند و به آن می‌پیوندند و تقویت می‌کنند، سود ببریم. اما من فکر می‌کنم که این یک ورزش تیمی است و دموکرات‌ها در کنگره در طرح ادعای خود بسیار تهاجمی عمل کرده‌اند.»

و بسیاری استدلال می کنند که چنین فشار پیام رسانی ممکن است خیلی دیر باشد.

حکیم نمی تواند این کار را انجام دهد زیرا او در مذاکرات نیست. بنابراین، می دانید، این به او مربوط نیست. او تلاش می کند، که من به او اعتبار زیادی می دهم.» یک قانونگذار دموکرات گفت. اما نکته اصلی این است که فردی که در طرف دیگر مذاکرات اینجا است، رئیس جمهور، در انظار عمومی MIA است. بنابراین، یک خلاء وجود دارد و تنها کسی که آن را پر می کند کوین مک کارتی است. و او کار خوبی انجام می دهد. اما برای او آسان است. او کسی را ندارد که با او رقابت کند. این ظالمانه است.»

مقامات کاخ سفید از استراتژی خود دفاع می کنند و می گویند که سکوت بایدن در چند روز گذشته به مذاکره کنندگان اجازه داده است تا کار خود را انجام دهند، حتی اگر به معنای واگذاری فضای پیام رسانی به جمهوری خواهان باشد.

به گفته دستیاران، بایدن، که سال گذشته متعهد شد از تبدیل شدن به یک «سناتور-رئیس‌جمهور» اجتناب کند، این نسخه را جدی گرفته است. جدا از تعداد انگشت شماری از ملاقات ها و تماس های تلفنی با مک کارتی، او مذاکرات مستقیمی را به تیم خود واگذار کرده است.

او به مشاوران خود گفته است که صحبت علنی در مورد وضعیت مذاکرات – به ویژه از آنجایی که آنها در این هفته پیشرفت کندی داشته اند – می تواند نتیجه معکوس داشته باشد و به محافظه کاران دلیلی برای مخالفت بدهد. و اینکه می تواند او را به یک رفت و برگشت مشاجره آمیز بکشاند که ممکن است موانع بیشتری برای یک معامله نهایی ایجاد کند.

با این حال، نشانه هایی وجود دارد که کاخ سفید در حال کار برای اصلاح پیام های رئیس جمهور است. بایدن که روز شنبه در ژاپن صحبت می کرد، این مذاکرات را به عنوان یک مذاکره معمولی توصیف کرد و از هیاهو به عنوان چیزی که همیشه انتظارش را داشت کنار زد: «این در مراحلی انجام می شود. من قبلاً در این مذاکرات حضور داشتم.»

این با پیام‌های عمومی دستیاران او که شروع به متهم کردن جمهوری‌خواهان به استفاده از تاکتیک‌های بی‌سابقه برای «گروگان گرفتن» اقتصاد کرده بودند، همخوانی نداشت.

یک روز بعد، بایدن لحن خود را طوری تنظیم کرده بود که بیشتر با آنچه تیمش گفته بود مطابقت داشته باشد. در ابتدای یک کنفرانس خبری، او هشدار داد که موضع «افراطی» جمهوری‌خواه می‌تواند کشور را به حالت نکول سوق دهد.

با این حال، او طی چند روز آینده، به‌روزرسانی‌های اساسی درباره این مذاکرات ارائه نکرد. همچنین تیم مذاکره کننده او که متشکل از دستیاران بلندپایه قدیمی است که به طور منظم در انظار عمومی صحبت نمی کنند، این کار را نکرد. این در تضاد شدید با مذاکره کنندگان جمهوری خواه بود، همه مقامات منتخب که به طور مرتب به هنگام آمدن و خروج از مذاکرات، اخبار را ارائه می کردند.

نماینده دموکرات دن کیلدی اذعان کرد که تصمیم کاخ سفید برای نگه داشتن مذاکرات پشت درهای بسته در حالی که پیام مک کارتی و متحدانش به طور علنی انجام می شود، “در کوتاه مدت، بر نحوه ارسال پیام تاثیر می گذارد.”

زمانی که یک طرف آن را به عنوان یک موضوع روابط عمومی می بیند، ما آن را به عنوان یک تهدید واقعی برای اقتصاد آمریکا و جهان می بینیم. و یک فداکاری کوتاه مدت همراه با آن وجود دارد. در درازمدت، من فکر می‌کنم که این موضوع ثابت خواهد شد.» دموکرات میشیگان گفت.

مطالب پیشنهادی  زنان سیاه پوست در جورجیا برای مبارزه با کنترل سنا برای دموکرات ها بسیار مهم است