بایدن در مسابقه ای پیروز شد که ممکن است یک دموکرات دیگر باخته باشد

نگاهی به بازده های در حال جمع آوری نشان می دهد که دموکرات ها شرط بندی درستی انجام داده اند. پیش بینی می شود که بایدن در انتخاباتی پیروز شود که ممکن است یک دموکرات دیگر ، به ویژه یک انتخابات آزادتر ، از دست داده باشد.

در حالی که بایدن در ایالتهایی با ارزش 306 رأی انتخاباتی پیشتاز است ، اما رقابت برای انتخابات ریاست جمهوری در لبه تیغ تصمیم گرفته شد. بایدن و دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در چند نقطه از یکدیگر در ایالت هایی که تفاوت ایجاد کردند ، قرار گرفتند.

در حال حاضر بایدن در آریزونا ، جورجیا ، پنسیلوانیا و ویسکانسین کمتر از یک امتیاز بالاتر است. بدون پیروزی حداقل در ترکیبی از این ایالت ها ، بایدن نمی تواند به 270 رای لازم برای پیروزی در انتخابات برسد.

این واقعیت که انتخابات نزدیکتر از نظرسنجی های پیش از انتخابات بود ، ممکن است به عنوان کیفرخواست بایدن مورد استفاده قرار گیرد. نباید باشد

وضعیت بایدن را با نامزدهای مجلس دموکراتیک در هر یک از این ایالت ها مقایسه کنید. اگر بایدن کاندیدای ضعیف تری نسبت به حد متوسط ​​بود ، در مجموع این دموکرات ها باید از بایدن پیشی بگیرند.

عکس این اتفاق افتاد: بایدن در همه این ایالت های مهم پیشی جستن از دموکرات های مجلس نمایندگان است.

نکته مهمتر اینکه ، نامزدهای جمهوری خواه برای مجلس در واقع رای بیشتری نسبت به همتایان دموکرات خود در همه این ایالت ها کسب می کنند. تا لحظه نوشتن این گزارش ، حاشیه در آریزونا کمتر از 10،000 است ، در حالی که در جورجیا ، پنسیلوانیا و ویسکانسین بیش از 90،000 است.

(توجه: دموکراتها و جمهوری خواهان برای انتخابات هر مجلس نمایندگان در این ایالت ها یک نامزد داشتند.)

به عبارت دیگر ، کاملاً قابل تصور به نظر می رسد که ممکن است دموکرات پایه در واقع ایالاتی را که برای پیروزی در کالج انتخاباتی به آن احتیاج داشتند ، به دست نیاورد.

الگوی عملکرد بهتر بایدن از نامزدهای مجلس دموکرات در آرای عمومی مجلس ملی و ریاست جمهوری نیز مشاهده شد. این نظرسنجی همسان قبل از انتخابات که در آن بریدن بیش از ترامپ بیشتر از امتیاز دموکرات ها در رای گیری عمومی کنگره بود.

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، غیر معمول است که یک رقیب در یک رقابت ریاست جمهوری ، هنگامی که حزب او مجلس را کنترل می کند ، جلوتر از حزب خود در رقابت برای کنترل مجلس باشد. دلیل این امر این است که شما انتظار دارید ترامپ و دموکرات های مجلس نمایندگان از نوعی مزیت تصدی پست برخوردار شوند.

بدیهی است که جدا کردن دلیل بایدن از دموکرات های کنگره دشوار است. این می تواند به این دلیل باشد که بایدن به طور غیرمعمولی قوی بود یا ترامپ به طور غیرمعمولی ضعیف بود. احتمالاً کمی از هر دو است.

آنچه مشخص است این است که بایدن مورد علاقه رای دهندگان قرار گرفت. امتیاز مطلوب بایدن بالاتر از نامطلوب او در نظرسنجی های پیش از انتخابات بود. نظرسنجی خروج از کشور نشان داد که بایدن با 52٪ امتیاز مطلوب تا 46٪ امتیاز نامطلوب است. بایدن برنده شد زیرا تقریباً همه رای دهندگان (94٪) را که از او دیدگاه مطلوبی داشتند ، برد.
این در تضاد شدید با چهار سال پیش بود که رتبه نامطلوب هیلاری کلینتون بالاتر از امتیاز مطلوب وی در نظرسنجی ها بود. فقط 43٪ از رای دهندگان دیدگاه مطلوبی نسبت به کلینتون داشتند. این بالاتر از ترامپ (38 درصد) بود ، اما 18 درصد از رأی دهندگان را با امتیاز نامطلوب کلینتون و ترامپ ترک کرد. ترامپ با 17 امتیاز آن رای دهندگان را به دست آورد.

به زبان ساده ، بایدن در مورد اینكه ترامپ این رقابت را بین دو شرور كوچكتر رقم زده است ، بست.

یکی (به چند دلیل) که بایدن را بیشتر از کلینتون با ایدئولوژی می پسندیدند.

رای دهندگان در نظرسنجی های قبل از انتخابات ، بایدن را نسبت به ترامپ معتدل تر دیدند. این در حالی بود که ترامپ نسبت به کلینتون در سال 2016 معتدل تر دیده می شد.

البته بایدن به عنوان یک جریان اصلی دموکرات کاندید شد.

بایدن از موقعیت ایدئولوژیک خود به عنوان استدلال برای نامزدی خود در فصل ابتدایی استفاده کرد ، زمانی که وی در نظرسنجی های عمومی انتخابات چند امتیاز قویتر از سن را بدست آورد.
عقیده بایدن با سالها تحقیق مبنی بر این واقعیت که نامزدهای منتخب طیف ایدئولوژیک تمایل به انجام کارهای بدتری دارند ، پشتیبانی شد.

شما می توانید این بازی را در مسابقاتی مانند ناحیه 2 کنگره نبراسکا مشاهده کنید. بایدن به راحتی نزدیک به 7 امتیاز این ناحیه را تصاحب کرد و در ایالتی که به برنده هر یک از مناطق کنگره خود رأی انتخاباتی می دهد ، به خود رأی اضافی انتخاباتی داد.

کارا ایستمن ، نامزد دموکرات ها برای مجلس ، چندان خوش شانس نبود. وی با 6 امتیاز مغلوب دون بیکن نماینده جمهوریخواه شد. این واقعیت که چنین اختلاف شدیدی بین الگوهای رأی گیری مجلس و ریاست جمهوری در عصر دو قطبی شدن بسیار زیاد وجود دارد ، گویای این واقعیت است. ایستمن مورد حمایت گروه های مترقی دموکرات های عدالت قرار گرفت و مخفف “Medicare برای همه” بود.

این تمایز بین بایدن و چپ ممکن است در آنچه که در نهایت یک مسابقه ریاست جمهوری بود و فراخواندن آن چهار روز طول کشید ، تفاوت داشته باشد. بدون بایدن در بالای بلیط ، ترامپ به خوبی ممکن است جهان را دوباره متحیر کند و دوره دوم ریاست جمهوری خود را در کاخ سفید بدست آورد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>