بایدن درباره سربازی خود اطمینان خاطر نشان می کند: “ما معتقدیم که برنده خواهیم شد”

بایدن ، بعد از ظهر چهارشنبه ، در اظهارات اظهار داشت که پس از “یک شب شمارش طولانی ، روشن است که ما به اندازه کافی ایالت ها را به دست می آوریم تا به 270 رأی انتخاباتی مورد نیاز برای کسب ریاست جمهوری برسیم.”

بایدن با درایت کاملاً متفاوت از رئیس جمهور که صبح زود چهارشنبه به دروغ گفت که برنده کاخ سفید شده است ، گفت: “من اینجا نیستم تا اعلام کنم که ما پیروز شده ایم.” “اما من اینجا هستم تا وقتی شمارش تمام شد گزارش دهم ، ما معتقدیم که برنده خواهیم شد.”

CNN پیش بینی کرده است که بایدن برنده میشیگان و ویسکانسین خواهد بود ، دو ایالت “دیوار آبی” که رئیس جمهور دونالد ترامپ در سال 2016 برنده شد. بایدن همچنین در نوادا ، ایالتی که باید به آن احتیاج داشته باشد ، و آریزونا ، ایالتی که نمایانگر قابل توجهی است ، رهبری می کند. تلنگر برای معاون رئیس جمهور سابق.

بایدن همچنین تلاش کرد تا با ادامه تنش ها توسط رئیس جمهور ، به آرامش نگاه کند.

“هنگامی که این انتخابات نهایی شد و پشت سر ما قرار گرفت ، وقت آن فرا رسیده است که کاری را انجام دهیم که همیشه به عنوان آمریکایی انجام داده ایم ، سخنان سختگیرانه مبارزات انتخاباتی را پشت سر خود قرار دهیم … برای متحد شدن ، بهبودی ، جمع شدن به عنوان یک ملت ، “بایدن گفت. “من می دانم که این کار آسانی نخواهد بود. من ساده لوح نیستم ، هیچ یک از ما نیستم. من می دانم که نظرات مخالف در مورد شهرستانها در مورد خیلی چیزها چقدر عمیق و سخت هستند ، اما برای پیشرفت نیز این را می دانم ، ما باید از برخورد با دشمنان به عنوان دشمن جلوگیری کنیم. “

بایدن همانطور که در کل کارزار انتخاباتی انجام داده است ، سعی کرد خود را به عنوان نقطه مقابل ترامپ نشان دهد. این استراتژی مبارزات وی را درگیر همه موارد از دست زدن به ویروس کرونا تا برقراری مجدد هنجارهای دموکراتیک کرد و روز چهارشنبه همچنان که وی از ویلمینگتون صحبت می کرد ادامه یافت.

با آغاز مبارزات انتخاباتی ترامپ برای آماده سازی چالش های قانونی ، بایدن گفت: “اکنون ، هر رأی باید شمرده شود.” “هیچ کس نمی خواهد دموکراسی ما را از ما بگیرد ، نه اکنون ، نه هرگز.”

اظهار نظر بایدن همان سخنان کارمندان ارشد او را در همان روز تکرار کرد ، آنها ادعا کردند که این رای با رای اکثراً – که بایدن را پسندیده اند ، در مقایسه با رایهایی که در روز انتخابات به نفع ترامپ صادر شده است – باقی مانده است ، در ایالت های کلیدی نگهداری می شود

مدیر تبلیغات بایدن ، جین اومالی دیلون در جلسه توجیهی به خبرنگاران گفت: “جو بایدن در راه پیروزی در این انتخابات است و وی رئیس جمهور بعدی ایالات متحده خواهد بود.” “ما معتقدیم که امروز بعد از ظهر در مسیری روشن برای پیروزی هستیم.”

مبارزات انتخاباتی بایدن استدلال می کرد که می تواند فراتر از 270 رأی انتخاباتی باشد. در پنسیلوانیا و جورجیا ، آراots نامه های پستی در مناطق شهری هنوز در حال شمارش است ، این بدان معناست که بایدن در مورد محدود کردن آرا current فعلی ترامپ کاملاً مطمئن است.

اومالی دیلون اعتراف کرد که کارولینای شمالی به نفع ترامپ تمایل دارد.

ستاد انتخاباتی بایدن نیز از جلسه توجیهی برای پاسخگویی به ادعای ترامپ در سخنرانی بامداد چهارشنبه در کاخ سفید مبنی بر انتقال انتخابات به دیوان عالی کشور استفاده کرد.

مشاور بایدن ، باب باوئر با قاطعیت در برابر هر پرونده احتمالی پیش روی دیوان عالی عقب نشینی کرد.

“اگر در برهه ای از او با پیشنهاد جدیدی به دادگاه عالی برسد که آراots را که به طور قانونی توسط رأی دهندگان واجد شرایط ریخته شده اند ، اما هنوز تا زمانی که دونالد ترامپ خواسته است آنها را بشمارند ، شمرده نشده است – که به نوعی آنها دیگر شمارش نمی کنند ، یکی از شرم آورترین شکستهای یک رئیس جمهور که در بالاترین دادگاه این کشور متحمل شده است باشید. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>