بایدن با ژنرال لوید آستین ظاهر می شود در حالی که او به دموکرات ها لابی می کند تا از معافیت از نامزد وزیر دفاع عقب نشینی کنند

بایدن در یک رویداد حضوری چهارشنبه بعد از ظهر در دلاور ، آستین را به عنوان نامزد خود برای هدایت پنتاگون به طور رسمی معرفی کرد. در صورت تأیید ، وی به عنوان اولین وزیر دفاع سیاهپوست تاریخ را ثبت می کند.

این انتخاب بحث جدیدی را در مورد کنترل غیرنظامی ارتش ایجاد کرده است. آستین ، که چهار سال پیش بازنشسته شد ، به همان معافیت ای که کنگره به نامزد رئیس جمهور دونالد ترامپ ، افسر بازنشسته نیروی دریایی جیم ماتیس ، چهار سال پیش داد ، احتیاج دارد – به همین دلیل برخی دموکرات ها گفتند که در تأیید چنین معافیتی یکبار مردد هستند و می خواهم دوباره این کار را انجام دهم

“اگر باور نداشتم كه این لحظه از تاریخ ما آن را درخواست نكرده است – این درخواست آن را می كند – من این استثنا را نخواهم خواست و اگر اعتقادی به لوید آستین نداشتم كه بخواهم برای آن ، “بایدن گفت.

پیام او در روز چهارشنبه مستقیماً با هدف كنگره بود ، و این اقدام وی را برای اعطای معافیت به ماتیس برجسته كرد.

وی گفت كه اوستین را در میزهای رهبران خارجی دیده و گاهی اوقات تعجب می كرد كه آیا او یك رهبر نظامی یا دیپلمات است؟ بایدن گفت: “من اغراق نمی كنم – او راهی در مورد او دارد.”

بایدن گفت: “من این مرد را می شناسم. من احترام وی را برای قانون اساسی ما می دانم. من احترام او را برای سیستم دولتی ما می دانم. بنابراین همانطور كه ​​آنها برای وزیر امور خارجه جیم ماتیس این كار را كردند ، من از كنگره می خواهم كه برای لوید آستین معافیت بدهد.”

وی همچنین بر طول رابطه و اعتماد شخصی آنها به آستین تأکید کرد.

بایدن گفت: “من شخصاً با این مرد کار کرده ام. من او را در حال هدایت نیروهای جنگنده آمریکایی در میدان جنگ دیده ام. همچنین او را مشاهده می کردم که با وفاداری دستورات رهبری غیرنظامی این ملت را اجرا می کند.”

آستین گفت که او اهمیت کنترل غیرنظامی ارتش را “در اولویت ذهن من” حفظ خواهد کرد و یک پنتاگون را “مبتنی بر نظارت غیرنظامی معنادار” اداره خواهد کرد.

وی گفت: “من به عنوان یک رهبر غیرنظامی به این نقش جدید آمدم – مطمئناً با تجربه نظامی – اما همچنین با یک احترام و احترام عمیق نسبت به حکمت غالب کنترل غیرنظامی ارتش خود ،”.

این هفته چندین دموکرات سنا گفتند که با معافیت آستین مخالف هستند. سناتور ریچارد بلومنتال ، D-Connecticut ، گفت که اعطای یکی از آنها “مغایر با اصل اساسی وجود یک کنترل غیرنظامی بر یک ارتش غیر سیاسی است”.

اما سناتور جک رید از رود آیلند ، دموکرات ارشد کمیته خدمات مسلح سنا ، اظهار داشت که وی در مورد اعطای معافیت به آستین آزاد است و گفت که “انصافاً ، شما باید به نامزد فرصت دهید تا خودش توضیح دهد ”

یک تیم انتقالی گفت که تیم انتقالی بایدن در حال لابی گری در کنگره است: بیش از 100 دفتر نمایندگان مجلس و سنا در مورد نامزدی آستین و معافیت از حق تماس گرفته است.

این مقام گفت که انتظار می رود آستین “در اوایل” با آغاز روند تأیید ، با رهبری کنگره ، از جمله رهبری مجلس و اعضای کمیته خدمات مسلح مجلس نمایندگان و مجلس سنا صحبت کند.

پیش از این CNN گزارش داد که بایدن از میان سه نامزد نهایی آستین را انتخاب کرد و در آخر تماس تلفنی به او پیشنهاد داد.

در مصوبه ای که روز سه شنبه توسط آتلانتیك منتشر شد ، بایدن مستقیماً به نیاز آستین برای چشم پوشی پرداخت. وی نوشت: “واقعیت این است که نقاط قوت آستین و دانش صمیمی او در مورد وزارت دفاع و دولت ما با چالش ها و بحران هایی که ما روبرو هستیم کاملاً منطبق است. او شخصی است که در این لحظه به او نیاز داریم.”

بایدن نوشت: “من به اهمیت کنترل غیرنظامی ارتش خود و اهمیت روابط کار آمیز نظامی و نظامی در وزارت دفاع احترام می گذارم و به آن اعتقاد دارم.” “ما به غیرنظامیان توانمندی نیاز داریم که با رهبران نظامی کار کنند تا سیاست های وزارت دفاع را شکل دهند و اطمینان حاصل کنند که سیاست های دفاعی ما در برابر مردم آمریکا پاسخگو هستند. آستین همچنین می داند که وزیر دفاع مجموعه مسئولیت های متفاوتی نسبت به یک افسر کل دارد و پویا در این چهار سال تحت فشارهای شدید بوده است.

زمینه حضور بایدن برای آستین شامل روابط عمیق شخصی و خانوادگی است: پسر بایدن ، مرحوم بایدن ، در کارکنان آستین در عراق خدمت می کرد و هر دو در آنجا روابط صمیمانه ای برقرار کردند ، و یکشنبه ها در کنار هم در یک جلسات دسته جمعی می نشستند و پس از بازگشت بو بایدن از محل کار خود ، دوست باقی می ماندند ، یک منبع آشنا با تصمیم بایدن گفت.

“در بیش از 40 سال حضور در ارتش ایالات متحده ، آستین با مهارت فوق العاده و نجابت شخصی عمیق با هر چالش روبرو شد. او یک سرباز و رهبر واقعی و آزمایش شده است. من ساعتهای بی شماری را با او ، در زمینه بایدن نوشت: “اتاق وضعیت کاخ سفید.” “من از او مشاوره گرفته ام ، فرمان او را دیده ام ، و آرامش و شخصیت او را تحسین کرده ام. او تعریف یک وطن پرست است.”

تد بارت ، نیکول گائوت ، مانو راجو ، کیت سالیوان ، جیک تاپر ، یاسمین رایت و جف زلنی از CNN در این گزارش همکاری کردند.