باربری از تهران به شمال

 

باربری از تهران به شمال

باربری از تهران به شمال

چنانچه قصد حمل اسباب منزل و کمپانی از تهران به مقصد مازندران را دارید، مطلقا بایستی به نکاتی توجه کنیداولیه این که این فعالیت دارای به کار گیری از مجهزترین و بهترین وانت توشه تهران، کامیون، تریلی، خاور (شامل خاور های مسقف و یا روبازشکل می گیرد و در تمام ارتفاع همین مدت کارگران و پرسنل دادمان بار مهم بهترین میزان مرغوب بودن در خدمت شما هستند. حمل توشه به مازندران و سایر استان ها و نقاط دیگر مرزو بوم نسبت به باربری در باطن تهران، اعتنا و آلرژی بیشتری را می طلبد. چرا که زمان ارائه خدمات اسباب و اثاث کشی به اشخاصی که قصد لوازم کشی و جابجایی لوازم خویش به شهرستان را دارند، باید به اعتنا مواظب اثاثیه و اسباب ها باشند و سلامت آن ها را در ارتفاع مسیر نگهداری کنندقطعا هیچ کسی که قصد لوازم کشی به شهرستان را دارد، نمی خواهد اسباب و اثاث و وسایلش زخم ببیند.

 ——حمل بار از تهران به مازندران—-

جاده ها مدام خطرات خاص خود را دارند لذا رانندگان به خصوص رانندگان خودرو های باربری از قبیل وانت، کامیون و یا تریلی باید حداکثر احتیاط لازم را در همین زمینه داشته باشندبه عنوان مثال جاده های شمال از جمله جاده های مازندران که برای باربری در بین تهران و مازندران آیتم به کار گیری قرار می گیرند، هر روز صاحب خانه صدها و یا این که هزاران ماشین و ماشین های حمل بار هستندولی موضوع اهمیت دیگر همین هست که بسته بندی و گذاشتن اثاثیه و وسایل در خودروی حمل توشه (باربریباید به درستی شکل گرفته شده باشد. راننده هم می بایست ضمن داشتن اشراف به جاده و اصول رانندگی در آن، بهترین مسیر را تعیین و کلیدی توجه به اسباب و اثاث و اجناسی که حمل می کند، انتخاب و حالت آب و هوایی را هم ادراک کنداما مورد قضیه آب و هوا و وضعیت جاده موضوع ای است که مدام باید مد نظر رانندگان و نیز صاحبان همین اثاثیه و وسایل قرار بگیرد. به خصوص در ایامی مانند پاییز و زمستان که جابجایی و حمل توشه از تهران به مازندران (و برخی استان های دیگر که جاده های آن‌ها کوهستانی استاهمیت خیس است زیرا در این فصل ها ممکن است برف و باران متعددی باریده باشد و جاده لغزنده باشد. شهرک های صنعتی زیادی در مازندران وجود دارا‌هستند که این دستور اصلی حمل بار بین همین شهرک های مازندران و تهران را یک‌سری برابر می نماید.برخی از واحد های صنعتی و تولیدی در تنکابن ، آمل، بابل ، ساری ، سوادکوه و.. نیاز به ارسال محصولات خویش به تهران و یا این که تامین مواد نخستین خویش از تهران را دارند.که در این زمینه هم می توانید از طریق شماره تماس پایین هماهنگی های ضروری جهت ارسال توشه خویش از مازندران به تهران و برعکس را انجام دهیددر بین تهران و مازندران از چندین مسیر می توان تردد کرد. از جمله سه جاده کلیدی و اهمیت میان این دو استان: جاده چالوس، جاده فیروزکوه و جاده هراز. هر یک از این جاده ها در دوره خاصی ساخته و افتتاح شده اند و از آن دوران تا به امروز مرتب گزینه به کار گیری مسافران و ماشین های باربری تهران به مازندران، قرار گرفته انداین سه جاده که جزء زیباترین جاده های کشور‌ایران هم هستند، هر روزه صاحبخانه هزاران کامیون، وانت و یا تریلی هست در این مسیرها تردد و مبادرت به حمل توشه و جابجایی کالا می کنند. در این دربین ممکن است بنظر رسد که جابجایی و انتقال اثاثیه و اسباب از روش جاده فیروزکوه از دو جاده دیگر ریلکس تر باشد، ولی ارتفاع مسیر و شهری که مقصد جابجایی اثاثیه و اسباب منزل، خواهد بود نیز در این میان، مضاعف حساس استهمین مسئله در کنار موقعیت جاده و آب و هوا بسیار اهمیت دارد. در اینجا مقایسه ای داریم در بین همین سه جاده: – جاده هرازهمین جاده طول آن در حدود 183 km استدر بین تهران و آمل قرار گرفته و کوتاه ترین مسیر بین این دو شهر می باشدهمین جاده یکی از مسیرهای اهمیت باربری تهران مازندران است و بسیاری از شرکت ها و کارخانجات از نحوه این مسیر مبادرت به فرستادن توشه و کالاهای خویش می کنند. در ارتفاع مسیر آن حدود 14 تونل قرار دارند و از طرف دیگر گهگاه تعداد خودروها در ارتفاع مسیر موجب ترافیک و رویه بندان می شود (به خصوص در ایام عید باستانی و یا این که سایر تعطیلات رسمی)

———جاده هراز مازندران—— –

 جاده فیروزکوههمین جاده، در میان تهران و قائمشهر (و از آنجا تا ساری) ادامه داراست و به طور معمول امنیت بیشتری نسبت به جاده هراز داردهمین جاده مهم طولی در حدود 247 km هست و یکی از از جاده های لبریز تردد تهران به مازندران است. در کنار جاده هراز، جاده فیروزکوه هم جهت حمل بار به مازندران و جابجایی جنس و یا این که اسباب و اثاث و اثاثیه مورد استعمال قرار می گیرد. –

——-جاده فیروزکوه و پل ورسک در مازندران——-

– جاده چالوس یا کرج چالوس: از شهرستان کرج شروع شده و به چالوس در مازندران منتهی می شود و یک عدد از زیباترین جاده های کشور ایران هست البته با همین وجود گهگاه ازدحام سنگینی در آن واقعه می افتداین جاده به جهت جابجایی مسافر و حمل بار به شهرهایی چالوس، نوشهر و نواحی اطراف آنها آیتم به کارگیری قرار می گیرد. بر مغایر دو جاده دیگر، که مستقیما از انتهای بزرگراه بابایی و یا این که تهرانپارس (جاده دماوند) مسیرشان آغاز می شود، این جاده از کرج آغاز می شود و برا یرسیدن به ابتدای این مسیر، گاهی موضوع ازدحام در بین تهران و کرج را نیز باید در حیث گرفت.

باربری از شمال به تهران

باربری اندرزگو

منبع Dadmanbar.com