اینکه چگونه جورجیا ثابت کند ترامپ شانس پیروزی ندارد

واقعیت ، همانطور که توسط حسابرسی آرا Georgia جورجیا تأیید شد ، این است که بایدن در این انتخابات پیروز شد. بسیار بعید است که با بازشماری مجدد ، این امر تغییر کند. و ما مدتها از این نکته عبور کرده ایم که نامزدهای موقعیت ترامپ در مسابقات قبلی قبول کرده اند.

هفته گذشته ، جورجیا یک ممیزی (که بیشتر ترکیبی از ممیزی و بازشماری دست بود) را شامل می شود که کارگران انتخابات هر برگه را با دست چک می کنند تا از صحت تجهیزات شمارش آرا اطمینان حاصل کنند. این فرآیند بیش از بازشماری صرف ماشین است.
با این حال ، حتی با روند درگیرتر ، شمارش گرجستان در مسابقه ریاست جمهوری قبل از ممیزی تا حد زیادی تأیید شد. به گفته دفتر وزیر امور خارجه ، بایدن قبل از ممیزی با 14156 رأی بالا بود. شمارش حسابرسی و شمارش نهایی تایید شده روز جمعه نشان داد که بایدن با بیش از 12000 رأی از دفتر وزیر امور خارجه جلوتر است. این یک تغییر نسبت به قبل از حسابرسی کمتر از 2000 رأی یا کمتر از 0.04 امتیاز در حاشیه بایدن است که در هر حسابرسی و شمارش نهایی تایید شده در حدود 0.25 واحد است.
چنین حرکتی در محدوده آنچه در بازشماری طبیعی انتظار می رود است ، چه رسد به اینکه شمارش سخت تری از این امر باشد. بر اساس بیش از 30 بازشماری در سراسر کشور از سال 2000 که توسط FairVote جمع شده است ، هر چیزی در 0.04 امتیاز در یک انحراف استاندارد از تغییرات بین شمارش اولیه و بازشماری قرار دارد. حتی جابجایی ۰.۱ واحدی در حاشیه نیز در محدوده تاریخی میزان بازشماری موارد در گذشته است.

به عبارت دیگر ، شمارش جورجیا با این ایده که این انتخابات به خوبی و در سطح مطلوبی برگزار شد مطابقت دارد.

ما به هر دلیلی معتقدیم که بازشماری در سایر ایالت ها کاملاً تأیید می کند ، علی رغم تئوری های توطئه وحشیانه که توسط تیم حقوقی ترامپ بیرون کشیده شده است.

و اگر اینگونه باشد ، برد بایدن مطمئن است. به ایالتهای چرخشی که بایدن در سال 2020 برنده شد ترامپ در سال 2016 نگاه کنید. برتری بایدن در آریزونا در شمال 0.30 امتیاز ، بیشتر از 0.60 امتیاز در ویسکانسین و بیش از یک امتیاز در پنسیلوانیا است.
در میشیگان ، که رهبران قانونگذاری ایالت آن روز جمعه با ترامپ دیدار کردند ، بایدن با تقریباً 3 امتیاز پیشی گرفته است.

فراتر از جورجیا ، ترامپ باید حداقل دو بازشماری در مواردی که مزیت بایدن حداقل 8 برابر شیفتی است که ما در ممیزی جورجیا دیدیم ، کسب کند. این فقط واقع بینانه نیست.

هنگامی که ال گور در سال 2000 برای پیروزی در فلوریدا تلاش می کرد تا رئیس جمهور شود ، کسری او پس از شب انتخابات 0.03 امتیاز بود. به عبارت دیگر ، برای غلبه بر آن ، اگر مشکل باشد ، عملی بود. تلاش ترامپ برای به دست آوردن آرا votes بیشتر در ایالات دیگر جابجا شد.

گور از این منظر دلیل واژگون شدن نتیجه را دلیل داشت. ترامپ هیچ کدام را ندارد.

در عوض ، امتناع ترامپ از دادن امتیاز برای مدت طولانی تری از هر کس در حافظه مدرن که در موقعیت انتخاباتی خود بود.

بایدن در مسابقاتی که حاوی 57 درصد از کل آرا college کالج های انتخاباتی است ، برنده شده است. از دیگر برندگان 100 سال گذشته با پیروزی های مشابه می توان به هری ترومن در 1948 ، جان اف کندی در 1960 ، ریچارد نیکسون در 1968 ، جیمی کارتر در 1976 ، جورج دبلیو بوش در 2004 ، باراک اوباما در 2012 و ترامپ در 2016 اشاره کرد. همه از آنها در 5 امتیاز از 57٪ سهم به دست آوردند.

مخالفان آنها در همه این انتخابات ظرف 24 ساعت پس از پایان رای گیری ، از جمله توماس دیویی ، كه كاهش او در مقابل ترومن در ایالاتی كه برای پیروزی در مسیر خود برای چرخش نیاز داشت ، كمتر از یك امتیاز بود ، پذیرفتند. اکنون ، این سال بی نظیر بود تا آنجا که مدتی طول کشید تا تعداد آرا رایانامه ای که در میان یک بیماری همه گیر جهانی ثبت شده بود ، شمرده شود تا مطمئن شوید که این انتخابات به کجا منتهی می شود.

هنوز هم نتیجه انتخابات سال 2020 مشخص شده است. تاریخ و آمار می گوید وقت آن است که ترامپ نبرد را کنار بگذارد.

متأسفانه ، به نظر می رسد او بیشتر در ایجاد اختلاف نظر و ایجاد تردید در مورد نتایج انتخاباتی كه به عقیده كارشناسان امن ترین انتخابات در تاریخ ملت ما بود ، متمایل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *