انتخاب پنتاگون که بایدن انجام داد تاریخ ساز شد مگر اینکه دموکرات ها مقاومت کنند

ماهیت حماسی سفر آستین – از کودکی در آلاباما کاملاً جدا شده ، از طریق نظامی که هنوز با نابرابری نژادی درگیر است ، تا اوج دفاع ملی ایالات متحده – فقط با مقیاس چالش هایی که او در آنجا روبرو است ، قابل مقایسه نیست.

بایدن در حال ضربه زدن به آستین ، یک همکار سابق خود را که از سالها همکاری در دوران دولت اوباما به خوبی می شناسد ، انتخاب می کند ، دوره ای که آستین را به عنوان فرماندهی مرکزی ایالات متحده هدایت می کند ، به عنوان معاون رئیس ستاد ارتش و فرماندهی کل نیروهای آمریکایی در عراق فعالیت می کند. . آستین و بایدن نیز یک لینک شخصی دارند.

به گفته یک منبع آگاه از تصمیم بایدن ، پسر بایدن پسر کارکنان آستین در عراق بود و در آنجا روابط صمیمانه ای برقرار شد ، تقریباً هر یکشنبه در مراسم مشترک در کنار هم می نشستند و هنگامی که بو از کار می آمد دوستی را حفظ می کردند.

منبع دوم گفت: بایدن و آستین “مدت طولانی است که یکدیگر را می شناسند”. “یک سطح راحتی وجود دارد.” این منبع افزود که “ماهیت تاریخی انتخاب … چیزی است که بایدن از آن هیجان زده است. به خصوص با توجه به سابقه ارتش آمریكا در برابر سدكننده ها در بسیاری از مناطق.”

خود بایدن با توجه به چالشهای بی سابقه ارتش و آشنایی عمیق او با آستین ، یك كاتولیك دیگر ، انتخاب خود را انجام داد.

بایدن در آتلانتیک نوشت: “آستین در بیش از 40 سال حضور در ارتش ایالات متحده ، با مهارت فوق العاده و نجابت شخصی عمیق به هر چالشی رسید.” “او یک سرباز و رهبر واقعی و آزمایش شده است. من ساعتهای بی شماری را با او ، در صحرا و اتاق وضعیت کاخ سفید گذرانده ام. از او مشاوره گرفته ام ، فرمان او را دیده ام و آرامش و شخصیت او را تحسین کرده ام. او تعریف یک وطن پرست است. “

بایدن با کنارگذاشتن دموکراتیک بر سر چشم پوشی ، اجازه می دهد ژنرال بازنشسته بتواند پنتاگون را هدایت کند

بایدن نوشت: “نقاط قوت آستین و دانش صمیمی او از وزارت دفاع و دولت ما با چالش ها و بحران هایی که ما روبرو هستیم کاملاً منطبق است.” “او کسی است که در این لحظه به او نیاز داریم.”

بایدن در یک رویداد روز چهارشنبه در ویلمینگتون ، دلاور ، آستین را به عنوان نامزد خود به طور رسمی معرفی خواهد کرد.

اگر آستین این شغل را بدست آورد ، فرمانده سابق میدان نبرد به برادری نخبه آفریقایی آمریکایی پیوست که در زمانی به قدرت رسیده اند که بحث ملی متهم درباره عدالت نژادی مجبور به حساب در ارتش است.

آستین به عنوان یک افسر آراسته که به خاطر ذخیره عمومی عمیق خود شناخته شده است ، اما غریزه های سیاسی چابکی ندارد ، در حالی که برای تغییر شکل وزارت دفاع حرکت می کند ، در حالی که دموکرات های مترقی خواستار بازپرداخت بودجه نظامی هستند ، به مرحله جهانی می رود.

تحلیلگران می گویند ، در پنتاگون ، او نهادی را درگیر خواهد داشت که در طی چهار سال گذشته توسط تنش های سیاسی تحت فشار قرار گرفته است ، یکی از این تهدیدها مانند چین ، خطرات مداوم از جمله کره شمالی ، نیاز به توسعه توانایی های جدید در فضای مجازی است. فضا و هوش مصنوعی و مدیریت توزیع واکسن Covid-19 در حالی که بیماری همه گیر در ایالات متحده ادامه دارد.

اریک ادلمن ، معاون سابق دفاعی سیاست ، دیپلمات و کاخ سفید ، گفت: “او کار خود را برای او قطع خواهد کرد.”

همانطور که بایدن اظهار داشت ، “حرفه هیجان انگیز” آستین نشان می دهد که وی انگیزه و اخلاق کاری لازم را دارد.

این 67 ساله در سال 1953 در موبایل ، آلاباما متولد شد ، فرصتی که برای آفریقایی آمریکایی ها کاملاً کوتاه شده بود. وی در سال 2016 بازنشسته شد و به عنوان ژنرال چهار ستاره سومین نشان عالی نظامی را برای دلاوری ، پنج جایزه عالی مربوط به غیر رزمی و تعداد دیگری از افتخارات اعطا کرد.

“فقط ششم”

داده های وزارت دفاع نشان می دهد در حالی که اعضای خدمات سیاهپوستان 19 درصد از کل نیروهای استخدام شده را نشان می دهند ، آنها فقط 9 درصد از سپاهان مرد افسر را سفیدپوست تشکیل می دهند. بایدن در آتلانتیك خاطرنشان كرد كه آستین “دویستمین كسی بود كه به درجه ژنرال چهار ستاره ارتش رسید اما فقط ششمین آمریکایی آفریقایی تبار بود.”

آستین از طریق وست پوینت ، آکادمی نخبه نظامی که فقط اکنون شروع به سازگاری با میراث نژادپرستی کرده است ، به آنجا رسید. وی بعداً برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد در آموزش از دانشگاه اوبرن و کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی از دانشگاه وبستر ادامه داد.

NAACP می خواهد که بایدن یک سلطان حقوق مدنی در سطح کابینه ایجاد کند

آستین در این راه دچار لغزشهایی شده است. دوران تصدی وی به عنوان فرمانده در CENTCOM همزمان با ظهور داعش بود ، دوره ای که شاهد اشغال شهرهای بزرگ سوریه و عراق توسط گروه تروریستی بود.

در جلسه استماع کمیته خدمات مسلح سنا در سال 2015 ، آستین با انتقاد شدید از جانشین رئیس وقت سناتور جان مک کین به دلیل ارزیابی نسبتاً خوش بینانه اش درباره جنگ با داعش علیرغم پیشرفتهای عمده این گروه در جبهه های نبرد ، مورد انتقاد قرار گرفت.

آستین در جلسه دادرسی ، حدود یک سال پس از تصرف دومین شهر بزرگ عراق ، موصل ، در گفتگو گفت: “هیچ دستاورد چشمگیری از هر دو طرف حاصل نشده است.

مک کین پاسخ داد: “من هرگز جلسه ای را ندیده ام که به اندازه واقعیت هر متخصص خارجی و آنچه شما می گویید طلاق گرفته باشد.”

بر خلاف برخی از پیشینیان و جانشینان خود در فرماندهی مرکزی ایالات متحده ، آستین هرگز به طور علنی انتقاد یا مخالفت با سیاست دولت را ابراز نکرد ، ذخیره ای که احتمالاً او را به گزینه جذاب برای بایدن تبدیل کرد ، که در آغاز دولت اوباما در مورد اندازه رد پای نظامی در مکانهایی مانند افغانستان.

اکنون ، با توجه به اینکه آستین با داشتن 1.3 میلیون نیروی وظیفه فعال و در مجموع بیش از 2.8 میلیون کارمند ، به عنوان بزرگترین کارفرمای جهان رهبری می کند ، اولین موانع وی در سنای آمریکا قرار دارد.

دموکرات ها نگرانی ها را در مورد روابط وی با صنعت دفاع و شرکت های سرمایه گذاری ابراز می کنند – شکایتی که در مورد سایر نامزدهای تصدی سمت وزیر دفاع و برخی از نامزدهای بایدن برای سایر مناصب کابینه مطرح شده است. مواضع آستین در هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری Pine Island Capital Partners و پیمانکار دفاعی Raytheon انتقاداتی را به دنبال داشته است.

فوری تر برای تیم بایدن ، دموکرات ها در کمیته خدمات مسلح سنا ، که ابتدا به نامزدی آستین رأی می دهند ، بر لزوم رهبری غیرنظامی در راس پنتاگون تأکید می کنند.

آستین مطابق با استاندارد تعیین شده توسط قانون مبنی بر الزام دبیران دفاع به مدت 7 سال از خدمت فعال قبل از تصدی پست عالی غیرنظامی و برخی از نزدیکترین متحدان بایدن در قبال اعطای معافیت – اگر مخالف صریح نیست – سرسخت است. که به او اجازه می دهد چنین کاری کند.

انصراف از جنگ در پیش است

از زمان ایجاد سمت وزیر دفاع در سال 1947 ، ویورها فقط دو بار اعطا شده اند ، آخرین بار برای جیمز ماتیس ، اولین وزیر دفاع دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، اعطا شده است.

در حالی که برخی از دموکرات ها ، از جمله جک رید ، عضو رده بندی کمیته خدمات مسلح سنا ، نشانه هایی از نرم شدن موضوع را نشان می دهند ، برخی دیگر قاطع هستند.

سناتور ریچارد بلومنتال از کنتیکت گفت: “من از چشم پوشی حمایت نخواهم کرد.” وی در مورد نامزدی پیش بینی شده آستین گفت: “این هیجان انگیز و تاریخی است ،” اما من معتقدم که کنار گذاشتن قانون هفت ساله مغایر با اصل اساسی است که باید بر یک ارتش غیر سیاسی کنترل غیرنظامی وجود داشته باشد. این اصل برای ما ضروری است دموکراسی ”

پنتاگون در حال برنامه ریزی برای اولویت قرار دادن پرسنل پزشکی و سپس رهبران ارشد در استفاده از واکسن ویروس کرونا است

سناتور مونتانا ، جان تستر ، که مخالف چشم پوشی از ماتیس بود ، گفت که دوباره این کار را برای آستین انجام خواهد داد. وی گفت: “من فکر می کردم ماتیس یک وزیر عالی است. و من فکر می کنم این پسر یک وزیر دفاع عالی خواهد بود.” “من فقط فکر می کنم که ما باید قوانین را بررسی کنیم.”

منبع دوم آشنا به این تصمیم به CNN گفت که تیم بایدن “تعامل با افراد حاضر در تپه در مورد چشم پوشی” را انجام داده است. این منبع گفت که تیم انتقالی بایدن-هریس “رهبران امیدوار کمیته ها و اعضای مسئول این امر هستند ،” به ویژه با توجه به ماهیت تاریخی نامزدی.

ادلمن ، که اکنون مشاور مرکز ارزیابی های استراتژیک و بودجه است ، گفت که معافیت “برای دولت بایدن یک چالش بزرگ است” ، و اشاره کرد که حزب دموکرات گفت که این تعادل نظامی و نظامی را در وزارت دفاع باز می گرداند.

ادلمن گفت: “این تقریباً ناگزیر به عنوان برخی از رزروها درباره آستین و ماهیت تاریخی نامزدی وی به تصویر کشیده می شود ، همه چیز در این مسئله پیچیده می شود ، این در واقع مربوط به او نیست ، بلکه در مورد ارزش های نهادی و تعادل است.”

جیک تاپر ، ریان براون ، باربارا استار ، تد بارت و مانو راجو از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند