انتخابات ریاست جمهوری آریزونا: مبارزات انتخاباتی ترامپ دادخواست مطالبه بررسی آرا را رد کرد

مبارزات انتخاباتی ترامپ روز شنبه شکایت را مطرح کرد و ادعا کرد برخی از رای دهندگان در روز انتخابات گیج شده اند و می ترسند که اگر ماشین های جدول بندی آراots آرای آنها را به عنوان آرای بیش از حد تعیین کند ، آرای آنها شمرده نشود. آنها به دنبال بازبینی هر برگه رأی گیری توسط دستگاه پرچم گذاری شده بودند زیرا تعداد آرا بیش از حد ادعا می کرد که می تواند هزاران رای به رئیس جمهور دونالد ترامپ منجر شود.

ستاد انتخاباتی بایدن در بیانیه ای گفت: “همانطور که گفتیم ، پرونده دعوی مبارزات انتخاباتی ترامپ بیهوده بود و حرکت آنها برای پس گرفتن هرگونه ادعای تسکین مربوط به کارزار ریاست جمهوری تأیید می کند که این چیزی جز اتلاف وقت نبود.” “رئیس جمهور منتخب جو بایدن برنده آریزونا شد و اکنون زمان اتحاد کشور و حرکت به جلو فرا رسیده است.”

یک قاضی ایالتی در شهرستان ماریکوپا ، خانه ققنوس ، پنج شنبه جلسه دادرسی شش ساعته برگزار کرد.

کوری لانگهوفر ، وکیل تبلیغات انتخاباتی ترامپ ، نوشت: “از زمان پایان جلسه دادرسی روز گذشته ، جدول بندی آرا در سطح کشور حکم قضایی راجع به انتخاب کنندگان ریاست جمهوری را غیرضروری کرده است.” وی گفت كه می خواهد قاضی در مورد درخواست آنها برای بازبینی آرا برای دو مسابقه رأی گیری رای آرا صادر كند.

وکلای دادگستری شهرستان ماریکوپا و وزیر امور خارجه روز جمعه مقالاتی را ارائه کردند و خاطرنشان کردند که اختلاف آرا بین بایدن و ترامپ 11414 نفر است و 10315 برگ دیگر برای شمارش آرا باقی مانده است. این شهرستان همچنین گفت که 191 رأی به عنوان آرای بیش از حد در انتخابات ریاست جمهوری طبقه بندی شده است ، تعدادی که آنها گفتند “مطابقت” با مسابقات قبلی دارد.

مطالب پیشنهادی  بایگانیهای قطره لاویگل چیست - Seokarsite

آنها نوشتند که آخرین آرا “ادعای” مبارزات انتخاباتی ترامپ را به حساب می آورد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ در ابتدا به دنبال بررسی همه آرا بود ، اما روز پنجشنبه ، لانگهوفر در درخواست خود تجدید نظر کرد و به قاضی گفت که فقط در صورت بازبینی شمارش آرا درصورتی که تعداد به اصطلاح آرا exceed بیش از حد پیروزی باشد ، به دنبال بازنگری است.

پیش از این ، قاضی پس از اذعان لانگوفر به “هرزنامه” بودن برخی از فرم ها و رأی دهندگان مشروع ، اسناد و مدارک الکترونیکی را که کمپین ترامپ از رای دهندگان جمع آوری کرده بود ، بیرون آورد.

قاضی دانیل کیلی به وکیل ترامپ گفت: “بگذارید من فقط توضیح بدهم.” “خواستگاری شما از شاهدان ، برخی از سوگندنامه ها را به اثبات رساند که خود شما بطور واضح تشخیص دادید دروغ و ناخواسته است ، همانطور که آن را بیان کردید؟”

“مواردی که نتوانستید نادرست بودن آنها را ثابت کنید به دادگاه تسلیم کردید؟” قاضی قبل از تأیید درخواست شهرستان برای رد شواهد گفت.

این داستان با جزئیات اضافی به روز شده است.