افراد بیشتری با وجود سرنوشت نامشخص در اوباماکار ثبت نام می کنند

این سرعت تا حدودی از روزهای ابتدایی سال گذشته جلوتر است اما در میان همه گیر شدن ویروس کرونا و رکود اقتصادی ، علاقه زیادی نشان نمی دهد. ثبت نام نیز در حالی صورت می گیرد که دیوان عالی بررسی می کند این قانون ده ساله را باطل کند. دادگستری ها در روز سه شنبه بحث های شفاهی را در این پرونده شنیدند اما به نظر می رسید که قانون مراقبت مقرون به صرفه از آخرین چالش GOP زنده خواهد ماند.

ائتلافی از دادستان های ایالتی جمهوریخواه به رهبری تگزاس و پیوستن دولت ترامپ استدلال می کنند که حکم فردی خلاف قانون اساسی است زیرا کنگره مجازات نداشتن بیمه درمانی را به عنوان بخشی از کاهش مالیات جمهوری خواهان در سال 2017 به صفر کاهش داد – و این کل در نتیجه قانون باید سقوط کند.

این امر مانع برخی آمریکایی ها در جستجوی پوشش نبود. در هفت روز اول ثبت نام امسال هر روز به طور متوسط ​​116،900 نفر هر روز برنامه هایی را در بورس فدرال انتخاب می کنند ، در حالی که به طور متوسط ​​103،600 نفر در 9 روز اول سال گذشته سیاست های روزانه را انتخاب می کردند.

داده های امسال نیوجرسی و پنسیلوانیا را شامل نمی شود ، سیستم های ثبت نام خود را برای سال 2021 ایجاد کرده اند. حدود 36 ایالت از تبادلات فدرال ، healthcare.gov استفاده می کنند.

میزان ثبت نام مشتریان جدید با سرعت کمی در سال گذشته دنبال می شود ، اما سهم بیشتری از مشتریان موجود ترجیح می دهند پوشش خود را تمدید کنند. کسانی که پوشش مبتنی بر شغل خود را از دست دادند می توانند در طول سال در سیاست های اوباماکر ثبت نام کنند.

بر اساس گزارش موسسه شهری که روز دوشنبه منتشر شد ، تخمین زده می شود که 3.1 میلیون نفر برنامه بیمه درمانی مبتنی بر کار را از اواخر مارس / اوایل آوریل و اواسط تا اواخر سپتامبر از دست داده باشند. بسیاری از آنها به سیاست های Medicaid یا سیاست های فردی بازار مانند سیاست های موجود در مبادلات اوباماکر روی آوردند.

ثبت نام آزاد تا 15 دسامبر در بورس فدرال انجام می شود. چندین ایالت که بازارهای خود را اداره می کنند مهلت های بعدی دارند.

اوباما پیشین گفت: “خیلی زود است ، به خصوص در چنین سال فوق العاده ای ، برای نتیجه گیری معنی دار در مورد چگونگی بازماندن از ثبت نام آزاد خیلی زود است ، اما با توجه به تمام عوامل منحصر به فرد موجود در این سال ، این یک شروع قوی برای شروع ثبت نام است” جوشوا پک ، مسئول دولت ، در یک پست متوسط ​​گفت. پک یکی از بنیانگذاران Get America Closed است که به دنبال افزایش ثبت نام در قانون مراقبت مقرون به صرفه است.