آنچه کنگره در بسته بعدی امداد ویروس کرونا پیشنهاد کرده است

در عوض ، معاملات پیشنهادی بیشتر از پرداخت مستقیم به همه آمریکایی ها – مزایای بیکاری ، کمک به مشاغل کوچک و سایر کمکهای هدفمند – علی رغم فشار لحظه آخری اعضای مترقی کنگره و همچنین جاش هاولی سناتور جمهوری خواه از میسوری ، در حمایت از دور دیگری از پرداخت 1200 دلار.

این گروه که از روز چهارشنبه قسمت هایی از لایحه خود را ارائه می دهد ، برای جلب حمایت جمهوری خواهان در تلاش است هزینه بسته را به زیر 1 تریلیون دلار برساند. هزینه های محرک می تواند حداقل 300 میلیارد دلار هزینه داشته باشد ، این بستگی به تعداد افراد واجد شرایط و میزان اعزام آنها دارد.

پیشنهاد کاخ سفید که اواخر روز سه شنبه توسط وزیر خزانه داری استیون منوچین ارائه شد ، شامل 600 دلار پرداخت مستقیم بود ، اما با هزینه 300 دلار اضافی در هفته برای مزایای بیکاری. قانون گذاران هر دو طرف این مزایا را ضروری می دانند و گفته اند که کنار گذاشتن آنها در ازای پرداخت مستقیم کار ابتکاری نیست.

کنگره برای انجام کاری پیش از پایان سال در حال مسابقه است ، زمانی که برنامه های کمکی بیشتری که در ماه مارس تصویب شده است منقضی می شود ، از جمله دو اقدام دیگر در زمینه کمک به بیکاری و حمایت از تخلیه. با افزایش علائم تزلزل در بهبود اقتصادی ، فشار هرگز بیشتر نبوده است.
گروه دو حزب همچنان جزئیات را توضیح می دهد ، به ویژه در مورد بودجه دولت و حمایت از مسئولیت برای کارفرمایان – و رهبران احزاب هنوز هم باید با آنچه برای رای گیری در زمین آورده شده موافقت کنند. این چیزی است که پیشنهاد دو جانبه از چهارشنبه شامل این موارد است:

مزایای بیکاری

براساس این معامله ، بیکاران برای 16 هفته – از اواخر دسامبر تا آوریل – 300 دلار در هفته دریافت می كنند. این مبلغ نیمی از افزایش فدرال قبلی است که در پایان ژوئیه تمام شد.

همچنین ، این توافق نامه خواستار تمدید 16 هفته ای دو برنامه بیکاری همه گیر دیگر است که در قانون CARES در ماه مارس ایجاد شده است. در حال حاضر قرار است هر دو در پایان سال منقضی شوند و حدود 12 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار دهد.

برنامه کمک بیکاری همه گیر مزایای بیکاری را برای کارگران شرکت های بزرگ ، فریلنسرها ، پیمانکاران مستقل ، خوداشتغالی و افراد خاص مبتلا به ویروس کرونا گسترش می دهد. برنامه جبران خسارت اضطراری اضطراری فراگیر 13 هفته پرداخت اضافی به کسانی که مزایای عادی دولت خود را تمام می کنند پرداخت می کند.

وام مشاغل کوچک

این لایحه 300 میلیارد دلار در اختیار برنامه محافظت از Paycheck قرار می دهد تا برخی از بزرگترین مشاغل آسیب دیده بتوانند برای وام دوم اقدام كنند. این برنامه در ماه اوت از گرفتن درخواست برای دور اول وام ها متوقف شد.

مراقبت های بهداشتی ، واکسن ها

بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی 35 میلیارد دلار اضافی برای پرداخت هزینه ها و تأمین درآمد از دست رفته به دلیل شیوع ویروس کرونا دریافت می کنند. قانون گذاران در حال حاضر 175 میلیارد دلار در بهار به صندوق امداد Provider Relief Fund اختصاص داده اند ، این مبلغ همچنین بیمارستان های مراقبت از بیماران ویروس کرونا را که بیمه نیستند ، جبران می کند.

این توافق نامه همچنین 6 میلیارد دلار برای تولید و توزیع واکسن فراهم کرده است. بخشی از این پول به ایالت ها و محلات و برخی دیگر به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها می رسید. ایالات 7 میلیارد دلار دیگر برای آزمایش و ردیابی ویروس کرونا دریافت می کنند.

مکث پرداخت وام دانشجویی را تمدید کنید

این لایحه مکث در پرداخت وام های دانشجویی فدرال را از 30 آوریل تمدید می کند. وام گیرندگان مجبور به پرداخت هزینه از ماه مارس نیستند ، اما این حمایت در حال حاضر در 31 ژانویه منقضی می شود.

بودجه مدارس

این لایحه 82 میلیارد دلار کمک برای مدارس و کالج های K-12 فراهم می کند. پیشنهادهای قبلی جمهوری خواهان و دموکرات ها خواستار کمک حداقل 100 میلیارد دلاری برای مدارس بود.

همچنین این مبلغ 6.25 میلیارد دلار برای توسعه باند پهن و 3 میلیارد دلار برای کمک به مدارس برای تهیه نقاط مهم و دستگاه هایی برای دانش آموزانی که ممکن است برای یادگیری مجازی در خانه اینترنت نداشته باشند ، هزینه می کند.

10 میلیارد دلار اضافی برای حمایت از ارائه دهندگان خدمات مراقبت از کودکان که به دلیل همه گیری دست و پنجه نرم کرده اند ، در نظر گرفته شده است.

کمک اجاره ای

این لایحه حمایت از تخلیه را که قرار است در پایان سال تا 31 ژانویه منقضی شود تمدید می کند. همچنین 25 میلیارد دلار کمک اجاره ای به ایالات ، دولت های محلی و قبایل بومی آمریکا ارائه می دهد.

کمک به تغذیه

این توافق نامه مزایای تمبر مواد غذایی فردی را برای مدت چهار ماه 15 درصد افزایش می دهد – اقدامی که دموکرات ها از زمان ابتلا به بیماری همه گیر طرفدار آن بوده اند اما هرگز آن را به بسته های امدادی قبلی تبدیل نکرده است.

این برنامه همچنین می تواند برنامه Pandemic-EBT را به خانواده های دارای کودک در مراقبت از کودکان گسترش دهد. اکنون به جای وعده های غذایی رایگان و با قیمت پایین که می توانستند در مدرسه دریافت کنند ، به خانواده های کم درآمد دارای کودکان در سن مدرسه پول می دهد.

این معامله همچنین بودجه بیشتری را برای بانک های مواد غذایی و انبارهای غذا از طریق برنامه کمک های غذایی اضطراری فراهم می کند. و این کمکهای تغذیه ای بیشتری برای افراد مسن ، بزرگسالان ساکن در پناهگاههای اضطراری ، پورتوریکو و برخی مناطق دیگر و کسانی که در برنامه زنان ، نوزادان و کودکان (WIC) قرار دارند ، ارائه می دهد.

کمک به شرکت های هواپیمایی

این لایحه برنامه پشتیبانی از حقوق و دستمزد ، که وام هایی را به شرکت های هواپیمایی برای حمایت از حقوق و مزایای کارگران ارائه می دهد ، تا 31 مارس تمدید می کند. همچنین بودجه بیشتری برای فرودگاه ها ، شرکت های اتوبوسرانی ، سیستم های حمل و نقل عمومی و آمتراک فراهم می کند.

کمک های دولتی و محلی

این توافق نامه تأمین 160 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی ، محلی و قبیله ای به عنوان مبنای مذاکرات حسن نیت است.

این بخش از بحث انگیزترین مورد بوده است ، دموکرات ها خواستار کمک بسیار بیشتر به کشورهایی هستند که به دلیل همه گیری همه گیر با درآمد کمتری از مالیات دست و پنجه نرم می کنند. اما جمهوری خواهان در مقابل کمک های اضافی فراتر از 150 میلیارد دلار در لایحه تسویه حساب خود در ماه مارس ، که فقط می تواند برای هزینه های مربوط به ویروس کرونا استفاده شود ، مقاومت کردند. قانون گذاران GOP گفته اند كه آنها نمی خواهند دولتهایی را كه سو mis مدیریت مالی آنها انجام داده اند ، نجات دهند.

هفته گذشته انجمن دولتيان ملي ، كه 500 ميليارد دلار كمك دولتي را طلب مي كرد ، اعلام كرد كه از اين چارچوب دو حزبي به عنوان اقدام موقت حمايت مي كند.

کمک خدمات پستی ایالات متحده

این قرارداد خواستار اصلاح قانون CARES است تا مشخص کند وزارت خزانه داری 10 میلیارد دلار بدون نیاز به بازپرداخت به خدمات پستی ایالات متحده ارائه می دهد. دموکرات ها می خواستند کمک بیشتری به خدمات پستی بدهند.

لورن فاکس از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.