آزمایش دونالد ترامپ جونیور برای ویروس کرونا مثبت است

سخنگو گفت: “دون در ابتدای هفته آزمایش مثبت داشت و از زمان نتیجه گیری در اتاق خود قرنطینه شده است.” “او تاکنون کاملاً بدون علامت بوده است و از تمام دستورالعملهای COVID-19 توصیه شده پزشکی پیروی می کند.”

بلومبرگ برای اولین بار نتیجه مثبت ترامپ جونیور را گزارش داد.
ترامپ جونیور آخرین شخصیت نزدیک به رئیس جمهور است که آزمایش Covid-19 مثبت است. علاوه بر خودش ، ملانیا ترامپ بانوی اول ، پسر کوچک او بارون ، رئیس ستاد وی مارک میدوز و تعدادی دیگر از دستیاران ارشد هم در مبارزات انتخاباتی و هم در کاخ سفید در ماه های اخیر مثبت ارزیابی شده اند.
دوست دختر ترامپ جونیور ، کیمبرلی گیلفویل ، در تابستان نیز آزمایش مثبت ویروس انجام داد ، زیرا این دو نفر در سراسر کشور برای ترامپ فعالیت می کردند.

ترامپ جونیور یکی از تقریباً 250 مهمان بود که در مهمانی شبانه در فضای داخلی کاخ سفید شرکت کرد ، جایی که تقریباً همه حاضران ماسک به دست نداشتند. از آن زمان سایر حاضران در مهمانی از جمله میدوز ، وزیر مسکن و شهرسازی و بن کارسون و مدیر امور سیاسی کاخ سفید برایان جک مثبت آزمایش شده اند.

ترامپ جونیور اطلاعات قابل توجهی در مورد ویروس کرونا منتشر کرده است. اواخر ماه گذشته ، او به فاکس نیوز گفت که تعداد مرگ و میرها توسط Covid-19 اکنون “تقریباً هیچ” نیست. در طول تابستان ، حساب توییتر وی برای به اشتراک گذاشتن ویدئویی که اطلاعات نادرستی در مورد داروی هیدروکسی کلروکین را گسترش می دهد محدود شد و او یک میم فیس بوک را به اشتراک گذاشت که در مورد اثربخشی ماسک ها علیه ویروس کرونا تردید ایجاد می کند.
این خبر در حالی منتشر می شود که کووید در سراسر کشور پخش می شود ، پرونده های روزانه پرونده ها تقریباً هر روز در ماه نوامبر ثبت می شود و همچنین در سراسر سالن های قدرت واشنگتن در حال گسترش است. دو سناتور جمهوری خواه ، ریک اسکات از فلوریدا و چاک گراسلی از آیووا ، در چند روز گذشته اعلام کردند که آزمایش آنها مثبت است و تا این لحظه 26 عضو مجلس و 10 سناتور از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر تاکنون مثبت شده اند یا مثبت تصور می شوند .

این یک داستان شکستن است و به روز خواهد شد.

مطالب پیشنهادی  پنس هفته آینده مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری 2024 را اعلام می کند